Yves Rocher, Spa Vegetal, Hydratant Ensoleilant (Mleczko nawilżająco-brązujące)

Yves Rocher, Spa Vegetal, Hydratant Ensoleilant (Mleczko nawilżająco-brązujące)

Cena PLN 42.00

Mleczko nawilżająco-brązujące doskonale nawilża skórę, pozostawia ją delikatną i miękką w dotyku nadając jednocześnie efekt delikatnej i naturalnej opalenizny.

świetny

Najlepszy balsam brązujący, z jakim miałam do czynienia:
+ opalenizna bardzo delikatna, złocista, naturalna
+ przy uważnym nakładaniu nie ma problemów ze smugami
+ szybko się wchłania, nie lepi się
+ nie schodzi plamami, nie złuszcza się
+ wygodna aplikacja
+ lekka konsystencja
+ drobinki bardzo drobne (nie lubię drobinek, ale takie maleńkie nie przeszkadzają mi, prawie ich nie widać).

Jedyny minus: zbyt słabo nawilża. Może wystarczająco dla skóry normalnej, ale dla mojej suchej - zdecydowanie nie. Za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Zapach na początku słodko-roślinny, dziwny, ale mi nie przeszkadzał; z czasem robi się nieprzyjemny.

Efekt jest tak delikatny, że aby go utrzymać, należy stosować codziennie.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Dotyk tropików:)

Bardzo dobry produkt. Ślicznie pachnie, ekspresowo się wchłania, doskonale nawilża skórę, pozostawiając ją miękką, gładką i subtelnie mieniącą się złotymi drobinkami:) Używam raz w tygodniu:) Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania (zrobiłam zapas i drugie stoi w szafce)

plamy

Kosmetyk bardzo mocno nawilża, nadaje ładny naturalny kolor opalenizny, ale trzeba smarować codziennie. ja opuściłam jeden dzień i zaczął mi schodzi.. I TO JAK! zaczeły mi się robić na skórze plamy, nie schodził równomiernie, tylko tak jakby zmywał się ze skóry jak jakaś farba. Nie wiem czy go polecam czy nie, trudno ocenić. Jak ktoś lubi mieć plamy na ciele.. ;) Używam tego produktu od: 0,5 roku

Mój KWC

Używam od ok. roku, tak 1-2 razy w tygodniu.
Genialny kosmetyk, pięknie pachnie (smrodek samoopalacza po czasie czuć, ale to standard w tego typu kosmetykach, więc stosuję tylko na noc), dobrze nawilża, skóra jest po użyciu niemal aksamitna w dotyku (choć mój faworyt to odżywcza emulsja Neutrogeny), delikatne brązuje. I o to mi właśnie chodziło :-) Lubię jeszcze Dove Summer Glow, ale przy balsamie Yves Rocher odpada w przedbiegach.

To kosmetyk dla dziewczyn, które chcą tylko subtelnego koloru. Nie nadaje się dla bywalczyń solariów i zwolenniczek plażowego opalania - nie da aż tak brązowego koloru.

Niestety ma małą pojemność i do tego jest raczej drogi, trzeba czatować na promocje.

Używam tego produktu od: rok

Nie!

I gdzie ten zachwyt? Ta rewelacja? Nie ma... Kompletnie rozczarowana...
Plusy:
-zapach i konsystencja.
-drobinki brokatu
Minusy:
-lepi się na skórze...
-bardzo minimalny efekt opalenizny!
-cena!
-niewygodne opakowanie i mała pojemność...
-nawilżenia specjalnego nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:miesiąca

wielkie rozarowanie

Kupiłam ten produkt pod wpływem zachwytów poprzednich recenzentek. Niestety, nie mogę podzielić tych opinii.

Testowałam wiele produktów brązujących skórę. Nie znalazłam idealnego, więc postanowiłam spróbowac tego.
Moje wnioski:

+ brązuje dość delikatnie, ton w ton
+ ma znośny zapach, jak na brązer (na początku cudny i delikatny z czasem jednak czuć smrodek samoopalacza)

- paskudnie się "spiera", zostawiając plamy, nawet jeśli wcześniej zrobie piling i nawilżę skórę
- mojej skóry kompletnie nie nawilżał, a przecież to głównie miał robić
- cena jednak dość wysoka

Reasumując, jest znaccznie lepszy niż większośc tego typu produktów, ale nie jest idealny i nie spełnia do końca obietnic. Rozczarowałam się

Edytuję tą recenzję, bo kupiłam drugie opakowanie i muszę dopisać, że skóra po nim paskudnie się klei!!! Bardzo zła wchłanialność i to bez znaczenia czy smaruje po kąpieli czy w trakcie dnia. Jeśli po kilku dniach stosowania zrobi się przerwę na 2-3 dni to schodzi robiąc paskudne placki na skórze. No nie zdzierżę tego! FUJ!
Odejmuję gwiazdkę.

:(Używam tego produktu od: 3 mc

????

Jestem troche rozczarowana.
Po przeczytaniu tylu pozytywnych opini o tym kosmetyku postanowiłam go zakupić (udało się za 1/2 ceny) :) Niestety kosmetyk słabo koloryzuje wrecz nie zauważyłam ządnych zmian, co do nawilżenia do mojej skóry zdecydowanie za słabe, tak jak poprzedniczka zauważyłam że jak się kompię to spływa ze mnie powłoką.
Generalnie bez zachwytu chyba bede szukała czegoś mocniejszego... A i jeszcze mało wydajny

Używam tego produktu od: 2 msc

najlepszy stopniowy opalacz!

Używałam już wielu produktów tego typu, ale bardzo często lądowały w koszu. Ten balsamik jest idealny, przede wszytskim piekna, delikatna opalenizna! dobrze nawilża, pieknie pachnie, bardzo przyjemny w uzyciu! nie pozostawia smug, nawet jeśli nie zrobi się wcześniej peelingu wszystko jest OK! W prmocji cena bardzo przystępna.
koniec moich poszukiwań balsamu brązującego!

Używam tego produktu od:6 mies

świetny kosmetyk

Do tej pory nie znalazłam lepszego. Po dwóch, trzech dniach stosowania widać efekt delikatnej opalenizny. Skóra wygląda naturalnie, jakby była muśnięta słońcem. Balsam bardzo ładnie pachnie i nawilża skórę. Nie pozostawia żadnych smug, plam, nie brudzi ubrań. Jedyny minus to to, że szybko się zużywa. Kupiłam w promocji, ale i tak jest wart swojej ceny. Dla mnie KWC!

Używam tego produktu od:2 m-cy

Przeliczyłam się...

Z początku podeszłam do tego kosmetyku sceptycznie, gdyż miałam wiele balsamów, mleczek czy samoopalaczy, a efekt był ten sam - sucha skóra, nieopalona i "śmierdząca samoopalaczem". Dodam, iż starannie wybieram kosmetyki. Widząc przychylne opinie na Wizażu postanowiłam jednak zaryzykować. Cena mnie jakoś nie przekonywała, lecz miałam szczęście, iż była 50 - procentowa promocja :D:D Kosmetyk mieści się w małej, 200 ml buteleczce, łatwo otwierającej się. Ma bardzo przyjemny zapach, maź ma kolor brązowy ze złotymi drobinkami. Z początku źle go rozsmarowałam i miałam plamy. Teraz jednak, po opanowaniu odpowiedniej techniki mogę z czystym sumieniem go polecić! :) Koleżanka powiedziała, iż bardzo ładnie jestem opalona ;) Zasadniczą wadą jest tylko to, iż szybko dosyć się zużywa.

EDYCJA: A jednak stało się... Myślałam, że to kosmetyk naprawdę dobry, lecz sposób opalania przestał mi odpowiadać... Myślałam, że to ten balsam mnie ładnie opalił, a to był efekt innego opalacza... Brązuje bardzo słabo, łatwo się zmywa. Za tak wysoką cenę oczekiwałam czegoś lepszego, niestety. Jeżeli ktoś chce uzyskać naprawdę delikatny odcień z drobinkami to kosmetyk dla niego.
Używam tego produktu od: kilku mięsięcy

I tak bardzo dobry

Świetny kosmetyk. Bardzo dobrze brązuje skórę, ale delikatnie przy czym z każdym użyciem skóra wygląda na bardziej opaloną dzięki czemu nie ma obaw że będą smugi i je stosować z dowolną częstotliwością w zależności od pożądanego efektu. Poza tym również świetnie nawilża. Stosowałem również do twarzy i tu sprawdził się bardzo dobrze w kwestii brązowienia, a nie zapchał, ani nie wysuszył skóry. Używam na noc bo nie lubię tych połyskujących drobinek. Wadą jest cena, mogę sobie na niego pozwolić tylko w promocji oraz stosunkowo niska wydajność. Ale za tę jakość naprawdę warto zainwestować. Polecam.

EDIT: Ocena o jeden w dół bo nowy balsam brązujący YR Tiare okazał się jeszcze lepszy.

super

Prawie ideał! Prawie, bo mógł by być trochę mocniejszy efekt przyciemnienie skóry. Ale oprócz tego same plusy:
- pierwszy kosmetyk brązujący, który nie śmierdzi, lecz ma przepiękny delikatny zapach
- fajne opakowanie
- pięknie rozjaśnia skórę