IsaDora, Build - Up Extra Volume Mascara (stara wersja)

IsaDora, Build - Up Extra Volume Mascara (stara wersja)

Radykalnie gęstsze i pełniejsze rzęsy utrzymane przez cały dzień i noc! Zwiększa objętość rzęs, utrzymuje się przez cały dzień, nie rozmazuje się i jest odporna na łzy.

Cena: 55zł / 12ml
/in/

Na pewno z niego nie zrezygnuję

Najlepszy, maluje sie szybko, daje rade z moimi cienkimi krótkimi, nieokiełznanymi rzęsami, łatwo się nakłada i nie zostawia uczucią ciężkości na rzęsach, używam go przy noszeniu soczewek ale i tak jest świetny

Używam tego produktu od: około rok
Ilość zużytych opakowań: coś około 4, muszę kupić nowy

Mieszane uczucia

Maskara ma pogrubiać i faktycznie pogrubia, jednakże gorzej już jeżeli chodzi o kwestię wydłużenia rzęs. jak dla mnie szczteczka jest zbyt duża przez co nie dociera do wszystkich zakamarków. Po otwarciu opakowania tusz szybko zaczyna wysychać:/ta maskara nie należy do moich faworytów. Pewnego razu podczas imprezy odrobinkę się przypociłam i tusz do rzęs zjechał mi do oka (które to zaczęło strasznie piec), czego wcześniej nigdy nie doświadczyłam podczas stosowania innych maskar. 3 gwiazdki daję za efekt pogrubienia

Do tej pory najlepsza

Do tej pory to najlepsza mascara jakiej używałam :)

+ EFEKT idealny! nie chcę już innej mascary :)
+ pogrubia, wydłuża i rozdziela rzęsy
+ nie tworzy grudek
+ nie kruszy się
+ głęboka czerń
+ mimo, że noszę soczewki i mam wrażliwe oczy tusz mnie nie podrażniał
+ długotrwały efekt
+ nie rozmazuje się

Generalnie mogę się tylko przyczepić do ceny, ale oprócz tego nie mam mu nic do zarzucenia, polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego

Najlepszy i jedyny tusz, jaki używam od lat

1. Najlepsza tzn. gęsta, gruba szczoteczka, jaką kiedykolwiek używałam
\\n2. Bardzo dobrze rozprowadza się na rzęsach,
\\n3. Nie kruszy się i nie osypuje,
\\n4. Nie podrażnia oczu
\\n5. Jedyna i wyjątkowa maskara jaką używam odkąd Isadora pojawiła się w Polsce
\\n6.Duży wybór kolorów - używam Black, Brown, Navy i Bluish Black

godna polecenia, szczegolnie do oczu wrazliwych

Jedyny tusz, ktory moge polecic z czystym sumieniem!!! uzywam go od lat, polecil mi go okulista (!) jest gruboziarnisty i nie podraznia oczy, szczelognie jesli nosicie soczewki kontaktowe!
Kazdy mnie pyta czy noszenie sztucznych rzs jest dla mnie uciazliwe heheeh odpowiadam ze nigdy nie nosilam takowych i polecam Isadorke!
Szybko schnie, jest superczarna, utrzymuje sie caly dzien bez poprawek, a efekt... zalezy od warstwy tuszu od romantic po dramatic! :)

Używam tego produktu od: 1999
Ilość zużytych opakowań: setki

Miniatura jest świetna!

Szybkoschnąca, wyjątkowo elastyczna konsystencja tuszu pozwala na aplikację kilku warstw.

Dzięki nowej formule za jej pomocą osiągniesz dwa zróżnicowane efekty objętości - na dzień: 1-2 warstwy dla wydłużenia i pogrubienia rzęs i na wieczór: kolejna warstwa dla uzyskania efektu "sztucznych rzęs". Ślicznie otwiera oko i wydłuża rzęsy!!! Oceniam miniaturę 3 ml.Kupuję teraz miniatury,bo zawsze one mnie zachwycają(jak w przypadku Givenchy np)lecę kupuję -pełnowymiarową i zong.Zachwyt pryska jak mydlana bańka:(.Czy to ten sam tusz?W miniaturach jest go mniej,nie skleja..Ta,mnie zachwyciła!! Taki efekt rozczesanych-długich rzęs!!! Nie wiem jak pełnowymiarowa ,ale miniaturę polecam do przetestowania..Jeden z lepszych ,a cena 9zł:):)

Używam tego produktu od: 1 mca

zdecydowane tak

jest super podoba mi się ale to nie jest moje kwc. czerń ok podkręcenie wydłużenie pogrubienie full wypas, łatwo wyczarować dobry efekt mogę polecić.
znam pare tuszy o zbliżonym/takim samym efekcie więc nie wiem czy kupię go kiedyś. dostałam go w prezencie.

Genialna i najgorsza z możliwych

Zabierałam się do pisania tej recenzji "jak pies do jeża", przez dłuższy czas. Na zakup zdecydowałam się po rekomendacji w drogerii, pewnie gdybym przeczytała wcześniej opinie na wizażu oszczędziłabym sobie tego wydatku.

PLUSY:

1) Efekt
Muszę napisać o tym na początku - nawet jednorazowe użycie tej maskary sprawia, że każda inna, bez względu na cenę, przestaje dawać zadowalający efekt. Mascara baaaaardzo widocznie wydłuża rzęsy, choć tak spektakularnie ich nie pogrubia. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że po użyciu tuszu miałam firany, a w zasadzie nie firany - skrzydła łopoczące na wietrze :) Mam co prawda naturalnie długie rzęsy, ale efekt, jaki udało mi się osiągnąć powalił mnie na kolana. W końcu objawił mi się efekt sztucznych rzęs.
Co istotne, rzęsy nie były sztywne jak beton, ale sprężyste, lśniące i kruczoczarne. W skrócie - klękajcie narody.

2) Wpływ na oko i rzęsy
Tusz mnie nie uczulił, oko nie łzawiło nawet przy szkłach kontaktowych.
Nie zauważyłam osłabienia rzęs ani "wywabiania" naturalnej czeni rzęs przy dłuższym użyciu tuszu.

3) Zmywanie
Tusz zmywa się bardzo prosto, bez żadnego pocierania czy wyszarpywania. Demakijaż olejkiem myjącym trwa dosłownie sekundy.

I byłby to ideał, absolutny mój KWC, gdyby nie...

MINUSY:

W zasadzie jeden. Tusz rozmazuje się koszmarnie. Wytrzymuje na rzęsach max. godzinę po czym spływa i kruszy się jednocześnie. To najgorszy efekt pandy i ksero w jednym jaki można sobie wyobrazić.
Po kilku godzinach wokół oczu tworzy się ciężko usuwalny i nieregularny smoky eye, a na rzęsach zostaje niewiele.
Im starszy tusz tym większa tendencja do rozmazywania. Nie mam pojęcia, jak to możliwe, ale miałam wrażenie, że tusz zamiast gęstnieć robił się coraz bardziej płynny, a przez to bardziej spływający.

Daję "temu tuszu" jedną gwiazdkę, za 15 minut spektakularnego efektu. Poszukującym czegoś na dłużej niż kwadrans - zdecydowanie i serdecznie go odradzam.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy, wymiennie z innymi
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

jak na razie najlepszy

jestem cały czas na etapie szukania najlepszego dla nie tuszu do rzęs i jak narazie ten wygrywa, co prawda uzywałam jeszcze w starej wersji (z czerwoną nakrętką), ale tusz jest naprawde godny polecenia. jak nie znajde lepszego to do niego wracam. tusz ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, trochę skleja, ale myślę że to kwestia wprawy.

Używam tego produktu od: ponad rok temu

dla mnie najlepsza

bardzo porządny tusz
+ naprawdę pogrubia
+ ładnie rozdziela rzęsy, czasami zdażało się posklejanie ale można to naprawić następnym pociągnięciem
+ bardzo wydajny, mam już go ponad 2 miesiące codziennie się maluje a tu ani nie wysycha ani się nie kruszy, ciągle ta sama konsystencja
+ nie uczula

dzięki niej mogę mieć wydłużone, miękkie, błyszczące rzęsy bez specjalnego wysiłku. Absolutne KWC!

Dla mnie ideał

Tusz genialny!

Plusy:
- pięknie wydłuża, delikatnie pogrubia (dla mnie to plus)
- unosi i podkręca rzęsy
- świetna formuła którazdecydowanie ułatwia nakładanie tuszu
- bardzo dobra gęstość - ja osobiście nie lubię gęstych tuszy, a ten taki nie jest.
- po jego nałożeniu rzesy są nadal miękkie i elastyczne
- nie podrażnia
- trwały - spokojnie utrzymuje się 12 godzin
- nie rozmazuje się i nie tworzy efektu pandy
- idealna, klasyczna szczoteczka

Minusy:
- dość słaba dostępność

Ogólnie bardzo mocno polecam :)

Używam tego produktu od: ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bubel

Mam dość długie rzęsy, potrzebują jedynie podrasowania, szczególnie że używam zalotki. Ten tusz jedynie obciąża i obkleja rzęsy, nawet nałożony w niewielkich ilościach. Nie wydłuża, nie podkręca, jedynie pogrubia, ale w bardzo ciężki, oblepiający sposób. Szczoteczka jest za wielka, nakłada się zbyt wiele tuszu, którego nie ma jak "obetrzeć". Efekt zalotki się nie utrzymuje, ponieważ rzęsy są zbyt obciążone. Czy się kruszy? Nie wiem, na pewno nie przy początkowym używaniu. Nie polecam!