Syoss, Repair Therapy Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych)

Syoss, Repair Therapy Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych)

Wzmacnia włosy suche i zniszczone, wygładza je i nadaje zdrowy połysk. Kosmetyk pomaga zapobiegać łamaniu się włosów i rozdwajaniu końcówek.

Bez odżywki się nie obędzie

Szampon wzięłam kierując się firmą. Syoss kojarzy mi się raczej z dobrymi produktami. Dodatkowym atutem jest duża pojemność opakowania, lubię kupować większe kosmetyki, które starczą na dłużej. Co do samego szamponu - zapach jest dość intensywny, męski. Pieni się super, włosy są dobrze oczyszczone, łatwo je umyć. Niestety, co do działania reperującego to raczej obietnice niespełnione. Kosmyki po umyciu są sztywne, nie wyobrażam sobie nie nałożyć odżywki, bez tego ciężko byłoby rozczesać włosy. Nie należy spodziewać się cudów ale jeżeli chodzi o funkcję myjącą to polecam. Konsystencja jest odpowiednia, nie trzeba wylewać pół butelki na raz. Skóra głowy nie swędzi, nie występują podrażnienia. Dostępność dobra - można go dostać w marketach.

zawiodlam sie

doza butelka szamponu starcza na długo przy stosowaniu raz na 2-3 dni nawer na dwa miesiace poniewaz jest bardzo wydajny
szampon ma cudny " salonowy" zapach
jest bardzo wydajny i bardzo fajnie sie pieni
włosy po umyciu sa delikatne i lsniace
ale nie wygladaja lepiej , dalej sa napuszone i nie ujazmnione czyli nie robi nic po za myciem ale w sumie to jest zadanie szamponu pozadnie umyc wlosy wiec jesli liczysz na pozadnie umyta glowe kup jesli czyczesz ze fajnie rozczeszesz po umyciu nim wlosy nie licz na to

Może być

Moje włosy są bardzo suche, cienkie i lekko się kręcą. Kupiłam szampon przypadkowo, w supermarkecie. Wcześniej używałam Kerastase, który jest znacznie droższy. Natomiast oba te szampony działały na moje włosy podobnie. Syoss Repair Therapy ma przede wszystkim cudowny zapach przywołujący na myśl salon fryzjerski. Jest bardzo wydajny (wystarczy naprawdę niewielka ilość), łatwo się pieni, konsystencja "perłowa". Ładne i funkcjonalne opakowanie. Na początku miałam wrażenie, że włosy są bardziej lśniące i miękkie. Natomiast po kilku tygodniach używania, szampon zaczął je obciążać. Plusem jest to, że pomaga je rozczesać, a przy moich pół kręconych jest to istotna kwestia. Nie jest najgorszy, ale nie kupię ponownie.

Szrocik kosmetyczny

Szampon nie nadaje się do oczyszczania włosów, nie polecam Nikomu, nawet nie jest wart wpisu to bomba chemikali zamknieta W butelce, plącze włosy, po umyciu są szorstkie I matowe, brak im blasku i witalności.

Słaby

Na początku mi się spodobał, jednak któraś butelka z kolei zawiodła mnie.
Szampon ma fajny zapach,lubię takie, jednak nie utrzymuje się on długo na włosach. Konsystencja jest fajna, dobrze się pieni. Co do skuteczności nie jestem zbyt zadowolona. Włosy są ochlapnięte przez co też nie wyglądają na odświeżone. szampon ten spowodował również u mnie łupież...

Nie polecam

Szampon zupełnie się nie sprawdził. Włosy z tym szamponem muszę myć codziennie, a już po pół dnia są obciążone i wyglądają nie świeżo. Po jednym dniu głowa mnie swędzi po jego zastosowaniu. Umyłam już kilka razy żeby się przekonać czy to ten szampon tak działa i niestety u mnie się nie sprawdził. Konsystencja i zapach bardzo przyjemne , ale nic po za tym.

Niespełnione obietnice producenta.

Dawałam bardzo wiele szans tej marce myśląc, że w końcu trafię na produkt idealny. I tym razem znów nie trafiłam. Miała być odbudowa, a okazało się, że szampon robił niewiele. Właściwie szampon nie robił nic. Ładna tuba, przystępna cena i dobra dostępność to jedyne plusy tego produktu. Konsystencja i zapach również w porządku, lecz bez większych fajerwerków. Opakowanie cieszy oko, choć nie widać przez nie ile produktu zostało w środku. Szampon czyści włosy i domywa. Przy braku wymagań można się na niego pokusić, ale uważam, że na tej półce cenowej da się znaleźć dużo korzystniejsze produkty. Zużyłam jedno opakowanie i wydajność oceniam na normalną. Starczyło mi na miesiąc z hakiem. Kupiłam, przetestowałam i nie zainwestuje już w kolejnego syossa.

Bez efektów!

Jak dla mnie bardzo przeciętny szampon. Używałam go jakiś czas, ale nie zauważyłam żadnych efektów. Spodziewałam się po nim o wiele więcej, ale niestety zawiodłam się. Nie polecam!

Z naciskiem na "średni"

Szampon bardzo ładnie pachnie i pieni się. Niestety po jego użyciu nie zauważyłam wzmnocnienia czy naprawy struktury włosa. Natoiast jedno co jet pewne to włosy po nim bardzo się tłuszczą mimo iż są dość długo spłukiwane wodą. Wykończę go może na myciu podłóg bo nie zamierzam myć włosów co 2 dzień.

Srednio

Już na wstępie nie odpowiada mi zapach tego szamponu, konsystencja może być. Szału nie ma. Po zużyciu całej butelki nie zauważyłam żeby moje włosy były w lepszej kondycji. Zachęcona reklamą kupiłam ten szampon ale stwierdzam że są dużo lepsze zapachowo i składów szampony na rynku.

Średniak

Produkt w czarnej 500ml butelce.
Ma fajną konsystencję.
Sam szampon bardzo dobrze się pieni, a co za tym idzie dokładnie myje włosy.
Ma także ładny zapach, ale zauważyłam że większość odżywek i szamponów syoss ładnie pachnie.
Co do efektów, to nie zauważyłam tak naprawdę niczego, szampon po prostu myje włosy, w żaden sposób nawet po dłuższym używania nie pomaga suchym włosom, ani końcówką.
Nic nie zrobił także w kierunku odżywienia ich.
Jedyne co mogę powiedzieć to, że nie obciążył mi włosów, ani w żaden sposób nie zaszkodził.

Syoss, Repair Therapy Shampoo

Nie ukrywam, że spodziewałam się efektu wow, ale się zawiodłam. Szampon bardzo się pieni, myje i ma ładny zapach. Włosy po umyciu stają się ciężkie i trudno je ułożyć na drugi dzień. Ładne poręczne opakowanie, ale co do efektu po umyciu jestem na nie.