Avon, Advance Techniques Age Retreat, Revitalising Treatment (Kuracja odbudowująca do zniszczonych włosów)

Kuracja odbudowująca Age Retreat Advance Techniques firmy Avon działa głęboko pod skórą na niewidoczną część włosa. System Age Retreat z ekskluzywnymi polimerami silikonowymi.Kuracje należy stosować na umyte włosy, suche lub wilgotne i bez spłukiwania.

nie dla mnie

Odzywke kupilam zachecona dobrymi recenzjami i ochoczo przystapilam do uzywania. Jednak odstawilam ja po kilkunastu podejsciach, poniewaz nie zauwazylam szczegolnej roznicy pomiedzy nia a dotychczasowymi odzywkami ze splukiwaniem. Moze dlatego,ze mam wlosy w dobrym stanie, a chcialam zaoszczedzic sobie troche czasu pod prysznicem. Po drugie odzywka bez splukiwania plus produkt do stylizacji wlosow, ktory uzywam codziennie to zdecydowanie za duzo szczescia naraz. Wlosy byly sztywne i trudne do ulozenia. Chociaz fioletowa seria jest adresowana teoretycznie do moich wlosow, w praktyce mi nie sluzy.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno.

dobra :)

Na moją rozjasniana platynke, zawsze szukam czegos co by chociaz w malym stopniu odbudowalo czy nawilzylo moja fryzurke.
Skuszona promocja zamowilam ja u konsultantki
Stosuje po kapieli na mokre wloski wcierajac od polowy wlosow w dol a reszte masujac skore glowy. No i w koncu efekty :D

+ naprawde mozna zauwazyc ze przy czesaniu mniej wlosow na szczotce
+ pieeeeknie pachnie, prawie co noc czuje nos swojego TŻ-ta na tyle mojej glowy ;)
+ wyyydajnosc, od dwoch miesiecy i jeszcze zostala 1/3?
+ konsystencja niby taka wodnista, ale na wlosach pozostawia jakby taki film z olejku nie taki tlusty a aksamitny :)
+ jakby nawet koncowki przestaly sie wykruszac (ale to moze zasluga innych preparatow do wlosow ni wim )
+ innowacyjne opakowanko

- nie zauwazylam jakiegos spektakularnego blasku

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

bardzo dobry

Swietny produkt, używając kuracje wraz z szamponem po 2 tygodniach zauważyłam, że wreszcie przestałymi wypadać włosy!!! (YEEEA ;D)a próbowałam wiele odżywek,szamponów kuracji dosustnych i takich tam...
Na dodatek cena nie jest wysoka (mozna kupic za 15,9 i szampon za 6zł)
z czystym sumieniem polecam i mam nadzieję, że Wam też pomoże wzmocnic włoski.Jest lekkiej konsystencji NIE PRZETŁUSZCZA MI WŁOSÓW A PRZYZNAM, ZE NAKŁADAM ILE WLEZIE :D !
Nie wiem czemu w katalagach jest napisane,że kuracja jest polecana Kobitą powyżej 30tki (ja mam 23;).
Niewielki minusik za zapach,bo nie jest tak ladny jak pozostale produkty z lini advance ale kosmetyk w pełni spełnił moje oczekiwania, napewno do niego wróce

Używam tego produktu od:1,5 MIESIĄCA
Ilość zużytych opakowań:PÓŁ BUTELECZKI;]