Avon, Simple Elements, Meadow Dew EDT

Avon, Simple Elements, Meadow Dew EDT

Cena PLN 25.00

Zapach z nowej serii `Simple Elements` Avon. Znajdź szczęście w prostych rzeczach, jak krople rosy o poranku...

Nuty zapachowe: bluszcz, hiacynt wodny, drzewo tekowe

powiew świeżości

Zapach idealny na wiosnę/lato, świeży i delikatny. Nienachalny. Jest taki inny niż reszta. Bardzo go lubię i już zawsze będę go kupować na te właśnie pory roku. Wydaje mi się że inaczej pachnie w chłodniejsze dni a inaczej w upały. No i oczywiście na każdej skórze będzie inaczej pachniał jak to wszystkie perfumy.

Używam tego produktu od: Poprzedniej wiosny

miły świeżak

Mimo, że świeże zapachy nie są moimi ulubionymi, do tego mam wielki sentyment. Kojarzy mi się z poranną rosą, wilgotnymi lasami równikowymi, w których czuć świeżość zieleni, czystość, wodospad..

Dla mnie idealny zapach na lato. Po ciężkim upalnym dniu, po kąpieli spryskując się tą wodą czuję świeżość i relaks. Pewnego letniego dnia po wieczornej kąpieli spryskałam nimi dekolt i ubrałam żakiet. Poszłam z przyjaciółmi na miasto i pytali mnie czym tak pachnę. Po powrocie, czyli przez około 5 godzin był mocno wyczuwalny i pięknie się rozwijał.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Przyjemne

Zapach jak na avon - bardzo dobry.
-ma cosw sobie urzekającego
-w sam raz na wiosnę
-lekki, przyjemny
-bardzo trwały
-poręczny flakonik
-na początku dusi mnie woń alkoholu :(
-pachnie trochę cytrusami, ananasem, nie wiem czym
-cena niska jak na tą trwałóść

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

na nim pozostane

Ten sliczny zapach polecila mi Pani z Avonu, mial to byc zapach melona, dala mi powachac i zapach bardzo mi sie spodobal, wiec kupilam. Dla mnie te perfumy/woda perfumowana, nie ma wad. Ja widze ja w samych zaletach, moze wady odkryje pozniej. Plusy to przedewszystkim trwalosc, wystarczy ze spryskam moj szal tymi perfumami, na drugi dzien nadal czuc zapach, nie draznia nikogo w rodzinie, a byly nie raz klotnie o perfumy ze sa za mocne bo w mojej rodzinie co nie ktorzy maja wrazliwe nosy, to te perfumy moge uzywac i nie slychac pomrokow niezadowolenia. Dlatego zostane przy nich.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nieciekawy

Jest to jeden z tych zapachów, które psiknę, on mi da mocno po nosie spirytusem, chwilę popachnie, a potem szybko znika całkowicie.

Jest to typowo tani, nieskomplikowany zapach.
Sam może i nie gryzie w nos, ale jest nieciekawy i przewidywalny, czuć w nim jakieś cytrusy i coś kwiatowego, a poza tym nic w nim nie ma.

Zero akcentu, który nadawałby mu jakąś unikalność.

Moja miłość

Perfumy kupiłam w ciemno,na początku niezbyt mi się podobały. Po czasie się do nich przekonałam i tak mi zostało aż do dzisiaj. Jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o perfumy,ale w tym zapachu jestem po prostu zakochana :) Świeże,lekkie, urzekające po prostu cudowne .Wspaniałe na wiosnę i lato. Mają w sobie to coś :)

Mój ideał

Lekki, świeży, cudowny!
Jego wadą może być ulotność - niezbyt długo trzyma się na skórze, ale małe opakowanie nie stanowi problemu, by zabrać go do torebki.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: sześć

Pozytywne zaskoczenie

Nie lubię kosmetyków z Avon, ale ten zapach dostałam i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Orzeźwiający, miły, niedrażniący zapach, taki akurat na lato w zastępstwie ulubionych perfum.
Okazał się niezwykle trwały jak na swoją cenę, może nie pachniał cały dzień, ale po wielu godzinach nadal było go czuć, zwłaszcza na ubraniach.
Plusem jest małe opakowanie, które można bez problemu wrzucić do torebki.
Może kiedyś go jeszcze kupię na wakacje, jeśli będzie w jakiejś promocji.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Poranna rosa :)

Bardzo miły zapach na wiosnę i letnie poranki :)
Jest ona lekki, beztroski. Czuję w nim trochę ananasa- takie moje małe spostrzeżenie :) Pryskając się nim od razu się uśmiecham bo wyobrażam sobie siebie, leżącą na łące...

Trwałość bardzo dobra, jak na taką niską cenę!

Polecam wszystkim, którzy dzięki zapachowi, chcą chociaż przez chwilę znaleźć się na łonie natury! :D

Używam tego produktu od: Wiosna 2010

Bez rewelacji

Spróbowałam, wypsikałam i nigdy więcej do niego nie wrócę. Bardzo tani, trwałaość słaba, pachnie jakimś zielskiem, lasem, w ogóle nie należy ten zapach do mojej bajki . Był znośny, ale nie ujął mnie niczym szczególnym.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 do końca

zapach wiosny.

Szukałam czegoś niedrogiego, czegoś co mogłabym włożyć do torebki.

Zobaczyłam promocję w katalogu Avon :)
Myślę sobie : okej, wybrałam Meadow Dew ze względu na nutę drzewa tekowego.
Zapach jest lekki, przyjemny, aż wprawia w dobry nastrój. Jest obecny wszędzie, na moich ubraniach, w pokoju. Jest dosyć wytrzymały jak na tak niską cenę.
(Ja 30ml kupiłam chyba za 16.90zl?)

Polecam zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 3x 30ml

Uwielbiam je

Kupiłam je w ciemno i od razu sie zakochałam, są idealnie w moim guście. Mają w sobie coś urzekającego, co trudno ubrać w słowa. Bardzo delikatne, zapach przesiąka wiosną i beztroską. :) Jeszcze nie spotkałam podobnego, a tu prosze - w Avonie takie cudeńko. 15 zł za 30 ml to cena wrecz śmieszna. Są dość trwałe: czuć je na skórze około 3-4 godzin a na ubraniach zdecydowanie dłużej.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 4 x 30ml