Max Factor, Second Skin Foundation (Podkład do twarzy)

Max Factor, Second Skin Foundation (Podkład do twarzy)

Nowy podkład Max Factor Second Skin Foundation dający wygląd i poczucie drugiej skóry. Zawiera unikatowe pigmenty które idealnie synchronizują się ze skórą, doskonale wtapiając się w nią. Efekt: naturalnie i perfekcyjnie wyglądająca cera. Podkład Max Factor Second Skin dostępny jest w 5 odcieniach.
Nie komedogenne, oparte na wodzie,dostosowany do cer wrażliwych.

Zawsze do niego wracam

jako jedyny, zawsze moge na nim polegac, uzylam juz sporo podkladow, ale ten najbardziej mi pasuje, uzywam koloru 70natural, jest ok, doskonale sie rozprowadza, nie robi smug, ma swietna konsystencje, ceny tez sa teraz niskie, wygodna pompka. Jako sytuacje awaryjna, np gdy inny podklad ma zle dobrany kolor czy robia sie grudki na nim, uzywam tego :) Niewiem skad te negatywne opinie, ja go bardzo lubie :)

Używam tego produktu od: 3lata
Ilość zużytych opakowań: okolo4

tragedia

Ten podkład to ewidentna porażka Max Factora, mam odcień natrualny, szukałam lekkiego podkładu na wakacje do opalonej cery, mimo to podkład jest stanowczo za ciemny. Konsystencja jest dziwna, lekka, jak kremu nawilżającego, nie stapia się ładnie z odcieniem cery, jest widoczny, lepki, błyszczący, dziwny. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Masakra

Nie wiem od czego zacząć! Ten produkt kompletnie mnie rozczarował! Lubię firmę Max Factor ale ten podkład to jakieś nieporozumienie. Odcień mam najjaśniejszy a mimo to jest on dla mnie za ciemny! Przez to robi mi okropną maskę pomimo tego, że niby ma się zachowywac jak druga skóra. Dodatkowo zapchał mi pory i spowodował wysyp niespodzianek na twarzy. Rozwarstwia się w butelce i ciężko go wymieszać. Ma silne różowe podtony. Nie ukrywa niedoskonałości. Starałam się dać mu kilka szans bo jednak szkoda wyrzucić no ale w końcu wylądował na zapomnianej półce.
Jego jedynym plusem jest wygodne opakowanie z pompką (za to ma gwiazdkę bo lubię takie pudełka).

Na szczęście (bądź i nie) był to prezent urodzinowy więc nie żal mi wyrzuconych pieniędzy bo do tanich to on nie należy.

Tylko dla idealnej cery

Podkład jest lekki, dobrze się rozprowadza i nadaje skórze świeżego wyglądu. Niestety, bardzo słabo kryje. Najmniejsze przebarwienie pozostawia widocznie (np naczynka) a to niestety duży minus. Nie mówię nawet o wypryskach, bo tego to już w życiu nie zakryje. Natomiast może sprawdzić się u dziewczyn z ładną cerą, które oczekują naturalnego i lekkiego, wręcz niewidzialnego efektu.

+lekki
+dobrze się rozprowadza
+nie tworzy efektu maski, jest naturalny

-nie kryje
-nie matuje
-nadaje się tylko do idealnej cery
-wysoka cena jak na te jakosć

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Kiepski

Nic dziwnego, że daje efekt drugiej skóry, tylko powinni dodać, że ta druga skóra to też moja własna. Wiem, że podkład ma być lekki i transparentny, ale posmarowanie się nim to jak posmarowanie się jakimś lekkim, żelowym kremem lub kremem.
- nie kryje nic, nawet nie wyrównuje koloru, jest jak woda na twarzy
- strasznie się skóra po nim świeci
- starsznie ciemnieje

I to na tyle, bo podkład nie daje absolutnie żadnego efektu, o jego istnieniu na twarzy dowiedziałam się w momencie jak moje blade lico zrobiło się nagle jakieś takie ciemne w stronę marchewki:)

Używam tego produktu od: używałam kiedyś przez chwilę
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie niecałe

Średni.

Standardowo już, kupiłam za ciemny fluid.
Second Skin Foundation rzeczywiście daje efekt drugiej skóry... a raczej maski, ze względu na to, że ciemnieje na twarzy. Jest dość oleisty, mam wrażenie, że twarz się po nim błyszczy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie używania

Makabrycznie się utlenia

Mam kolor 45 Warm almond.
Podkład ma fajną konsystencję, dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug. Skóra wygląda na wygładzoną, koloryt jest wyrównany. Prawie w ogóle nie kryje.
Ogólne wrażenie dobre, tyle tylko, ze trwa ono około godziny. Po tym czasie podkład zaczyna się utleniać i bardzo ciemnieje na twarzy.
Brzydko pachnie, a mam porównanie z Age Renew, który ma bardzo przyjemny zapach.
Absolutnie nie polecam.
Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: kilka razy

ciemnieje na twarzy

podkład ma fajną choć oleistą konsystencję,fajna pompka,opakowanie całkiem całkiem,nie kryje ale ja tego akurat nie wymagam,nie tworzy efektu maski przy umiejętnym nakładaniu ale wielki minus za to,że strasznie ciemnieje na twarzy,nie wiem co z nim zrobić,mam odcień 070 Natural ,minusem jest też cena,zapłaciłam na promocji 49,90

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

HIT!

Mój hit hitów!
-nie świecę się
-nie widać tak bardzo tego, że jestem czerwona jak burak(co jest baaardzo częste)
-naczynka mają odpoczynek i ochronę
-matuje
-nie widać niedoskonałości
-nie tworzy maski na twarzy
-no super, super, super
- nie uwydatnia suchych skórek !

-nie ma minusów !!!!

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Maskuje zmęczenie:)

Fajny lekki podkład. Nie robi maski , nie czuć go na twarzy a dla mnie to duży plus:). ja mam odcień natural . Raczej nawilza wiec odradzam osobom z tłustą cerą( i problemową też).
Doskonale maskuje cienie pod oczami i ogólne zmęczenie i za to go cenie najbardziej
Ja używam go z bazą dax i pudrem eveline i według mnie ten podkład w tym zestawieniu sprawdza sie idealnie. Sam podkład szybko zacznie błyszczec na twarzy;p

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

podkład dla cery bezproblemowej - albo suchej

Używałam odcienia 075 - Golden na lato. Ale przy mojej tłustej cerze - kompletnie się nie sprawdził. Po 2 minutach od nałożenia cała twarz się świeci.

Generlanie nie jest to tak zły podkład, jak któraś z nas ma to szczęście i cerę bezproblemową (tylko dla wyrównania kolorytu) albo cerę suchą - podkład jest bardzo "rzadki" i zdaje się być nawilżający.

Dla cery tłustej na pewno się nie nadaje.
Ma bardzo ciemne odcienie - Golden 075 jest idealny na lato, ale tak jak mówie tylko do cery suchej.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego opakowania (tylko w lecie na wieczór - dodatkowa warstwa pudru matującego na wierzch :)

Słaby...

Pierwszy i ostatni raz kupiłam ten podkład.
Wodnisty, niejednolisty, trzeba go dużo nakładać żeby cokolwiek pokrył (jeżeli możemy mówić o jakimkolwiek pokryciu), zostawia pomarańczowe plamy - szczególnie w rejonach brwi i przy włosach.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania