Braun, Satin Hair Colour EC2, Lokówka ceramiczna

Braun, Satin Hair Colour EC2, Lokówka ceramiczna

Podobnie jak pozostałe produkty z linii BRAUN Satin Hair Colour, lokówka została wyposażona w technologię ochrony koloru. Specjalne rozwiązanie pozwala dopasować temperaturę do struktury włosów, dzięki czemu blaknięcie koloru przy farbowanych włosach jest nawet do 70% mniejsze. Dla zachowania blasku i miękkości urządzenie zostało wyposażone w technologię jonizacji. Włosy po koloryzacji mają tendencję do puszenia się i elektryzowania. Emitowane ujemne jony skutecznie temu zapobiegają. Marka BRAUN pomyślała także o bezpieczeństwie każdej użytkowniczki i wyposażyła lokówkę w funkcję `strażak` - po 30 minutach braku aktywności urządzenie wyłącza się automatycznie. Obudowa zawsze pozostaje chłodna, aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo całej rodziny. Dla zwiększenia komfortu użytkowania funkcje lokówki można łatwiej kontrolować dzięki wyświetlaczowi LCD.

- Moc (W) 150
- Rodzaj powierzchni grzejnej ceramiczna
- Colour Saver: technologia ochrony koloru
- Elektroniczny system ustawienia temperatury
- Ilość ustawień temperatury 5
- Czas nagrzewania (sek.) <60
- Zakres temperatur ( °C) 125-185
- Satin Ion: funkcja jonizująca
- Automatyczne wyłączanie (strażak)
- Kolorowy wyświetlacz LCD
- Średnica : 32 mm
- Długość przewodu zasilającego (m) 2 - obrotowy

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

przyjaciółka od lat

Zacznę od tego że mam ją prawie już z 10 lat. Przetrwałyśmy burzliwe fale i króciutkie fryzurki. Jest super.
W zależności od kondycji włośów wybieram stopień rozgrzania, nigdy mi nie przypaliła włosów.
Jest to dość gruba lokówka, więc trzeba mieć pomysł jak jej używać.

do moich włosów jest w porządku

Dla mnie jest najważniejsze, by sprzęt spełniał swoje przeznaczenie, a to w moim przypadku się sprawdziło. Regulacja temperatury pozwala na dostosowanie jej do grubości i podatności włosa. Próbowałam kilka razy, aż osiągnęłam taki efekt, jakiego oczekiwałam. Ponieważ mam dosyć podatne włosy, to mam i loki jak chcę i fale. Jest już chłodno i przez czapkę zawsze trochę są naelektryzowane, a dzięki umieszczonemu systemowi jonizacji moje włosy już nie sterczą.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Nie polecam

Mam tą lokówkę od miesiąca. Jest dość gruba , bo ma 32mm a najgrubsze lokówki jakie są to 38mm. Mam włosy średniej długości- do łopatek. Daje efekt fal, na loki jest po prostu za gruba!
Byłam z niej bardzo zadowolona, aż zauważyłam, że elektryzuje bardzo moje włosy i efekt utrzymuje się ok godz. Można ustawić temperaturę, więc nie przypala włosów. Nie dała wymarzonego efektu i ją sprzedałam..

loki lub proste!!

Zaznaczyłam, że kupię produkt ponownie, ale mam nadzieję, że nie będzie to konieczne, że ta lokówka długo mi posłuży:)
Moje włosy to bardzo długie niesforne fale, a miejscami wręcz loki ale o nieregularnych skrętach. Odkryłam, że lokówka ta może posłużyć jako prostownica, kiedy przeciągnie się kosmyk bez zakręcania. Swoją zasadniczą funkcję a więc kręcenie spełnia doskonale. W celu dłuższego utrzymania loków polecam termoaktywny spray Loreal. Ostatnio jak jechałam na Sylwestra to użyłam jeszcze lekkiego lakieru (nie sklejającego włosów) i loki w niezmienionej postaci przetrwały 3 - godzinną podróż i zabawę do białego rana.
Należy jednak pamiętać by przed rozpoczęciem kręcenia dokładnie wysuszyć włosy. Ja za pierwszym razem użyłam lokówki bez żadnego kosmetyku i na lekko wilgotne loki i zanim zrobiłam wszystkie loki to niektóre się rozpadły. Nie wiem tylko jak jest z trwałością koloru bo na razie jeszcze nie farbowałam włosów.

Jeśli miałabym na siłę znaleźć minus to rzeczywiście mógłby do lokówki być jakiś stojak albo wieszak czy podkładka

Używam tego produktu od:kilka razy

Przyjemny sprzęt! :)

Fajna konnkretna maszyna!
Szybko i sprawnie się nią kręci loki.
Włosy są lśniace nie odstają,żadne włoski, loki są schludne i gładkie.Włosy po uzyciu wyglądają pięknie, zdrowo,naturalnie.
Na plus długi,obrotowy kabel,wyraźny kolorowy ekranik i kilka ustawień w zależności od rodzaju i struktury włosa.Bardzo dziekawa funkcja jonizacji któej efekty zdecydowanie widać i czuć na włosach.Co do funkcji kolrou to za krótko żeby ocenić czy działa myślę natomiast,że na pewno nie zaszkodzi farbowanym włosom.
Szybko się nagrzewa,włosy gładko suną po powierzchni &quot;grzałki&quot;.Dzięki czemu sprawnie i szybko wykonuje się precyzyjną fryzurę.
Cena dość znośna aczkolwiek ja chyba nie kupiła bym tak drogiego sprzętu do włosów bo mam tendencję do palenia wszelkich urządzeń w tempie zastraszającym.Na plus dodam strażaka,bo jestem roztrzepana i nie raz zdarzyło mi się zostawiać włączone urządzenia kiedy się spieszyłam.
Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Lokówka tylko z nazwy

Dostałam tą lokówkę do testowania, gdybym ją kupiła(a kiedyś miałam zamiar) baaaaardzo bym żałowała. Zacznę od tego, czego nie robi - a mianowicie nie kręci włosów. Ok, zapędziłam się, kręci - na 15-20 minut. Pomimo wszelkich kombinacji i testów - z pianką, bez pianki, z lakierem takim i owakim, nawet z natychmiastowym kręceniem włosów na wałki, aby skręcone ostygły - efekt jest niesamowicie krótkotrwały (kręcąc zwykłą prostownicą otrzymywałam lepsze i bardziej długotrwałe efekty). Pozostałością po chwilowej fryzurze są brzydko odstające końcówki.

Ma kilka plusów:
+ fukcja strażak, nie muszę główkować - wyłączyłam, czy nie wyłączyłam
+ kabel, który rzeczywiście się nie skręca
+ włosy się nie elekrtyzują
+ bardzo szybkie nagrzewanie
+ regulacja temperatury (choć wolałabym tam widzieć nie rodzaje włosów, a stopnie )
+ dosyć lekka

Czy chroni kolor - nie wiem, ponieważ intensywnie odzywiam włosy, że kolor zadziwiająco się trzyma, a nie przypuszczam, aby była to zasługa lokówki ;)
Nie zależy mi na lokówce, która sobie cyka i uwalnia jony, zalezy mi na lokówce, która kręci włosy. A ta niestety do takich nie należy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni,
Całe jedno opakowanie ;)

lśnienie

ogólnie jestem zadowolona.

Plusy:
- przepiękny blask i gładkość loków
- łatwość i szybkość kręcenia
- świetny obrotowy kabel
- możliwość doboru tempertaury do struktury włosów
- strażak
- naturalny skręt

Minusy:
- moje loki były trwałe do momentu wyjścia na zewnątrz, później traciłam ten ładny skręt. Jednak myślę, że to struktura moich włosów. Używając innych lokówek mam podobny problem, dlatego odejmuję niewiele.

Używam tego produktu od:przeszło miesiąc
Ilość zużytych opakowań:-

nie zawiodła mnie

Dość sceptycznie podeszłam do lokówki, gdyż od wielu lat nie używam takich urządzeń. Zaskoczyła mnie na plus, teraz po każdym umyciu głowy kręcę sobie loki. Plusy:
+ można ustawić temperaturę w zależności od rodzaju włosów
+ szybko się nagrzewa
+ chroni kolor
+ obrotowy przewód jest extra, łatwo nią manewrować
+ jestem w szoku, ale moje oporne, ciężkie włosy utzymują skręt do 3 dni!
Minusów nie zauważyłam, może przydałaby się jakaś podstawka na której można by było oprzeć lokówkę, jest jeszcze zbyt krótko, by ocenić, czy nie niszczy włosów.

Używam tego produktu od:kilku tygodni 2 razy w tygodniu
Ilość zużytych opakowań:

minus tylko jeden, ale jaki...

technologia ochrony koloru - trudno mi cokolwiek powiedziec, bo mam wlosy jasny blond, ktore raczej bardziej juz nie zblakna :) nie zauwazylam jednak zadnych zmian w kolorze. +
blask i miękkośc - tak, jak najbardziej! +
brak puszenia się i elektryzowania! +
funkcja strażak ogromny +
czas nagrzewania ogromny +
przewod zasilający dlugi i obrotowy +

minus (-) jest tylko jeden, ale za to JAKI. loki się wogóle nie trzymają. Nie jest to związane z moimi wlosami, poniewaz mam druga lokowke firmy Holden, po ktorej loki potrafia mi sie trzymac nawet 2 dni. Natomiast po lokowce Braun 2 godziny to jest max, bez wzgledu na kosmetyki utrwalające.

Ogólnie nie jestem zadowolona, poniewaz dla mnie priorytetem sa dlugo utrzymujące się, piękne, sprężyste loki - najlepiej bez uzycia lakieru, ktory usztywnia fryzure. Ta lokowka NIE daje oczekiwanego przez mnie efektu.

Rewelacja!!!

Bardzo pozytywna jest moja ocena!
Produkt łatwy w użyciu,wygodna rączka. Bardzo dobrze spełnia swoja zadanie, tworzy idealne loki, nawet dużych partii włosów. Mam gęste włosy i nie chętnie się kręcą. jednak ta lokówka świetnie sobie z nimi poradziła! Polecałabym zarówno do długich jak i krótkich włosów!

Miałam kiedyś inną lokówkę, która nie była za dobra (innej firmy)wiec nie oczekiwałam cudów. A tu niespodzianka!
Lokówka zrobiła więcej niż oczekiwałam! Włosy kręciły się dużo szybciej, loki wyglądały naturalnie i przede wszystkim - bardzo długo się utrzymywały!!!

Pierwszym wyróżnikiem lokówki jest jej opcja ochrony koloru. Włosy przy wysokiej temperaturze tracą kolor, ale nie w przypadku tej lokówki!
Mam rude włoski, które z natury szybko tracą pigment. Jednak ta lokówka im wcale nie zaszkodziła!
Drugim wyróżnikiem jest fakt, że bardzo szybko i sprawnie można wykonać za jej pomocą niesamowitą fryzurę. Loki wytrzymują długi czas i różne warunki atmosferyczne.

Byłam zadowolona z prostownicy z tej serii, więc gdy zaczęłam rozglądać się za pierwszą lokówką wybór padł na Brauna :) Jak na razie jestem zadowolona, lokówka szybko się nagrzewa, jest lekka i poręczna. Pomimo braku doświadczenia łatwo nią manewruję i bez problemu tworzę piękne loki, zajmuje mi to dosłownie chwilkę. Zdecydowanie polecam :)Używam tego produktu od: paru tygodni