Make-up Atelier Paris, Waterproof Liquid Make Up (Fluid wodoodporny)

Make-up Atelier Paris, Waterproof Liquid Make Up (Fluid wodoodporny)

Profesjonalny wodoodporny podkład w fluidzie, dostepny w 43 kolorach. Właściwości: długotrwały, wodoodporny podkład, odporny również na pot,
jedwabiście delikatny, doskonały w aplikacji, rewelacyjnie kryjący. Zastosowanie przed nałożeniem matującego żelu zapewnia matowy, nie świecący wygląd skóry. Zastosowanie na wszystkie rodzaje skóry. Bezzapachowy.
Y w oznaczeniu koloru - z domieszką koloru żółtego (dla cer ciepłych, opalonych),
NB w oznaczeniu koloru - oliwka z szarością (dla cer chłodniejszych),
B w oznaczeniu koloru - z dodatkiem różu (dla cer różowawych)
Opakowania 30ml oraz PET (duże) 200ml.

Skład: Aqua Purificata (Pure Water), Cyclopentasiloxane PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Butylene Glycol, Cyclomethicone Dimethicone, Crosspolymer, Cyclomethicone (and) Aluminium Magnesium Hydrixide Stearate, Cyclomethicone, Bis-Hydroxyethoxypropyl Dimethicone, Imidazolidynyl Urea, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
(+/- may contain: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77288)

Cena: 80zł / 30ml
/bw/

Sama nie wiem

Mam mieszane uczucia do niego.Niedawno go zamówiłam i powiem szczerze, że nie wiem co o nim sądzić, mam skórę mieszaną w kierunku do suchej i nie wysuszył mi tej skóry ale staram się dbać o nawilżenie jej codziennie,co do krycia to w miarę spoko, ale nie jest rewelacyjnie spodziewałam się czegoś lepszego za tą cenę, ja mam kolor FLW 1NB I co do koloru to pasuje do mojej bladej cery, ale wydaje mi sie ze jest jak lepsza wersja revlon colorstay ktory akurat mnie wysusza.Wodoodporny...hmm raczej tak, nie sciera się za bardzo podczas dnia.Jednak coś mi w nim nie pasuje, myślałam, że to krycie będzie jednak lepsze do tych moich naczynek.

Mieszane uczucia

Krążyłam koło tego produktu z rok.
Kupiłam. Zużyję. Chyba nie kupię znowu.
Nie żeby był zły, ale znam tańsze co robią to samo.

Mam wersję w pseudoszklanym opakowaniu. Bardzo elegancko wyglądało to na zdjęciu. Trzymając w ręku miałam poczucie, że opakowanie jest klasy bazarowej, tandetnie wyglądajacy plastik, w środku fiolka z produktem, która telepie się na boki. Wygląda jakby miało w tydzień się rozpaść.
Cóż, przynajmniej widać ile zostało produktu, zdążyłam już 3/4 opakowania i się jednak nie rozwaliło, nie popękało, pompka dalej działa.

Sam podkład przypomina mi bardzo dawny Lorealowy Ideal Balance. Jest dość rzadki, kryjacy, daje się nakładać palcami, choć jest to trudne, bo wychodzi grubo, pedzlem i Beauty Blenderem, nim chyba mam najlepsze efekty.

Efekt końcowy jest bardzo różny, zależnie od techniki, stanu cery, stopnia nawilżenia itd. Ja wiem, zawsze jest różnica, ale tu jest kolosalna, od "photoshop" do "zmyj mnie".

Ewidentnie domaga się dobrego przygotowania skóry.
Jeśli nałożę go na szybko, bądź za grubo, to efekt starej zmęczonej kobiety jest gwarantowany, są plamy, podkreślone wszystkie linie, pory widać jak kratery.
Ładny efekt dostaję, jeśli porządnie wyjmyję buzię, nałożę krem, dam się wchłonąć, nałożę starannie blenderem cieniutką warstwę, dam się jej scalić/zastygnąć, a potem dokonań delikatnych poprawek, lub drugą warstwę w newralgicznych miejscach, to tak... miło popatrzeć. Ale nie miałam podkładu z którym osiągnięcie takiego efektu było tak czasochłonne.

Trwałość ma na mnie krótszą od Colorstaya, nawet przy wspomnianej pieczolowitosci w nakładaniu.
Chyba trochę zapycha.

Męczące, jakoś nie mogę się zachwycić.
Doceniam zalety, ale......

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

mieszkanka chemikaliów

zmieniam recenzję, bo zmieniłam o nim zdanie.
może zacznę od plusów jakim jest dobrze dobrany kolor, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie i dobre krycie. to by było na tyle.
a teraz minusy:
dostępność (zakup jedynie przez internet, co niewątpliwie utrudnia sprawdzenie go i dobór odcienia, trzeba to robić na czuja),
cena- jak za plastikową buteleczkę wątpliwej jakości baaardzo wysoka,
trwałość- na mojej buzi podkład ten ładnie wygląda przez PÓŁ GODZINY, a potem katastrofa, wchodzi w pory, waży się, nie współpracuje z żadnym pudrem, wchodzi w zmarszczki
zapycha- nic dziwnego patrz skład,
jak nie zrobisz przed jego nałożeniem peelingu, maseczki i nie wiadomo jeszcze czego to naprawdę nie wygląda dobrze,
cera po zmyciu jest zmęczona, sina,
przy częstym użytkowaniu zniszczy cerę,
jak dla mnie kolejny bubel.

moj kochany !!! super produkt !!! KWC

jeden z ulubionych podkladow
kocham :) nawet na codzien

:) cudownie kryjacy, mocno kryjacy
:) latwo dobrac idealny odcien (ja mam oliwkowy)
:) matowe wykonczenie
:) trwaly
:) trudno sie sciera
:) dlugi efekt gladzi
:) wyglada jak naturalny fotoshop
:) profesjonalny
:) pieknie wyglada na zdjeciach
:) duza pojemnosc ( potrafi starczyc na rok)
:) ergonomiczna wygodna butelunia z papka (nowa wersja) ( choc plastik wyglada nieco tandetnie to jest bardzo praktyczna)
:) bardzo bardzo wygladza i mocno kryje
:) zakrywa niedoskonalosci, plamu, przebarwienia i since tylko z tatuazem soebie nie dal rady
:) jest plynny, lekko sie naklada
:) jest wydajny, nie trezba budowac wartw juz za jedna super kryje i super wyglada!!! mozna go pokochac
:) jest troche wodoodporny, na basen do wody jednak jest za slaby
:) dlugodystansowy

:( podkresla suche skorki
:( wysusza przy codziennym stosowaniu i to bardzo
:( jednak nieco ciezko sie naklada, twarz musi byc gladka, nawilzona i odzywiona, nie nadaje sie na krem gdyz niewspolpracuje, szybko zasycha wiec trzeba sie spieszyc z aplikacja!!!

to nie jest podklad dla poczatkujacych mlodych i niewymagajacych osob

jest to podklad ciezki ze wzgledu na duze krycie ale o po odpowiednim przygotowaniu dla cer wymagajacych efekt sa REWELACYJNE !!!!

naprawde warto jesli :
potrzebujesz krycia na dluzej
masz tlusta wymagajace cere
potrzebujesz cos matowego ( po przypudrowaniu)
kryjacego
wydajnego
oszalamiajacego

to jestes w domu, to jest produkt dla ciebie!

ja go pokochalam pomimo drobnych wad ginacych w przewadze korzysci !!!!
mozna zakupic probke i wyprobowac to ogromny pus !!!! (widzialam na all za grosze )
a takze na stronie makeuplady czy jakos tak sie to pisze

:( niewygodna niedostepnosc produktow tej firmy, najczesciej wychodzi tylko internet, nie mozna pomacac i dobrac kolor, trzeba sie glowic i zamawiac w ciemno uda sie czy nie uda, mi sie udalo wiec i tak jestem zadowolona

:( cena jest dosc wysoka, ale na ilosc produktu i czasu na jaki starcza jest w miare jeszcze

:) nie jelczeje i dlugo nie zmienia konsystencji
:) nie smierdzi
:) jest boski na buzi

WARTO WARTO WARTO

dodam jeszcze ze:
mam butelke ponad rok i zmienila sie tym ze nieco jeszcze ciezej sie rozprowadza, nie zjelczal i nie zepsul sie :) co oceniam na wielki plus
kolor jest w ladnej zoltooliwkowej tonacji, dalej kryje moje naczynka i plamy idealnie
dalej go uwielbiam za trwalosc i krycie i przymykam oczy na male wady ktore mnie nie przeszkadzaja, wybor odcienie jest przeogromny w palecie barw ! mozna naprawde dopasowac odcien czego np. nie ma w innych firmach z podkladami :( ja mam cere zimno oliwkowo zolta jasna i mam kolor FLW2y jest alej idealny, nie ciemnieje nie rozowieje i nie ejst rozowy ani troche

jest bardzo wydajny

spisuje sie na kazdej bazie
EL matujaca
PAESE rozswietlajaca
MAP rozswietlajaca nawilzajaca do cer starszych
ROCHER rozswietlajaca
najlepiej jednaj na PAESE to moj favoryt !

jeszcze nigdy podklad mi sie nie zwazyl a mam bardzoo tlusta cere na calej buzi :( to moj koszmar!

dalej go polecam
to produkt profesjonalny!

Idealny

Idealny, ale okazjonalnie. Na co dzień się nie nadaje. Sa to kosmetyki profesjonalne i nie sa przeznaczone do codziennego użytku. Nie ma się co czarować - nie da się mieć idealnie nawilżającego, idealnie kryjącego, idealnie matującego, idealnie trwałego i idealnie lekkiego podkładu w jednej tubce. A ten jest idealny na wielkie wyjścia. Używam go czasami i sprawdza się rewelacyjnie. Czasem stosuję punktowo jako korektor. Zdecdywoanie na plus duża gama odcieni i tonacji. Idealne krycie i idealna trwałość. Nawilżenie trzeba poprawić odpowiednią bazą pod makijaż, a mat można uzyskac używając pudru.

Ilość zużytych opakowań: próbki

Bardzo dobry, ale nie idealny

Podklad MAP kupilam sobie z polecenia wizazystki i pierwszy raz uzylam go na slub kolezanki- wtedy sie sprawdzil, gdyz byl niesamowicie trwaly, i rzeczywiscie woodoporny. Ale kiedy uzylam go normalnego dnia, nie bylo juz tak ciekawie, mialam zaskorniki (a cere mam normalna!). Wiele wizazanek juz zauwazylo, ze to podklad, ktory wymaga przygotowania skory. Jego duzym plusem jest swietne krycie bez efektu maski, pod warunkiem, ze wczesniej zrobily np. maseczke. Jesli nie moze sie zaczac rolowac i zaciekac podczas nakladania. Poza tym duzy wybor kolorow (ja mam FLW3NB). Minusy- dostepny tylko w sprzedazy interenetowej (polecam sklep ladymakeup) i wysoka cena.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia

PRZERAKLEMOWANY

Produkt może i profesionalny,ale nie nadaje się na pewno do codziennego użytku!powoduje pryszcze i jest za ciężki,tylko na wyjątkowe okazje,ale i to nie dla mnie,okropnie postarza twarz!

Używam tego produktu od: mam go pół roku ale nie używam.
Ilość zużytych opakowań: 1-nie używam

Dla profesjonalistów

Jest to bardzo udany produkt- ale nie na codzień. Używam podkładu wodoodpornego MAP jedynie na specjalne okazje- świetnie sprawdza się wtedy na każdej skórze- zarówno dojrzałej, suchej jak i młodej z niedoskonałościami. Aby efekt był \'jak z photoshopa\' skóra wymaga specjalnego przygotowania- na codzień niestety nie mam na to czasu. Podkład ten jest bardzo wybredny- nie lubi się z większością kremów- tworzą się wtedy plamy i zacieki, szybko się ściera. Dodatkowo cera musi być wypeelingowana- inaczej podkreśli wszystkie suche skórki.

Za co go lubię?
:) Łatwo dobrać kolor- posiadam odcienie 1Y, 2Y, 3NB- 2Y jest idealny dla mnie
:) Po dokładnym peelingu oraz nałożeniu bazy- cera jest idealnie gładka- nie potrzeba korektora!
:) Bardzo trwały
:) Niezwykle wydajny

Ale:
:( Stosowany na codzień może niszczyć cerę- skład jest ciężki, może zapychać
:( Wymaga starannego przygotowania cery do jego nałożenia
:( Co do wodoodpornosci mam pewne wątpliwości...

Generalnie produkt godny polecenia, jednak osobom które nie zajmują się wizażem na codzień radziłabym się zastanowić.

Używam tego produktu od: 9 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1y, 2Y, 3NB

NIe zamienię na zaden inny

Mam w swoim kufrze kilka tych podkładów, tych jak również nawilżających. Oba baaardzo polecam.

Świetne krycie, brak efektu maski, duża gama kolorystyczna a i tak ładnie się ze sobą mieszają i mozna stworzyć idealny kolor. Wygładzają skórę. Długo się utrzymują, odporne na pot i wodę.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 10 ?

świetny

świetny profesjonalny podkład, to moje odkrycie roku !!!
Pracuje jako wizażystka i często sięgam po ten podkład przy makijażu wieczorowym/ślubnym.
Podkład świetnie kryje już przy cieniutkiej warstwie przez co nie jest bardzo widoczny na twarzy, mat również jest rewelacyjny. Łatwo się rozprowadza i nie zastyga tak szybko na skórze. Wybór kolorów jest duży wiec warto mieć kilka sztuk i ew mieszać odcienie..Podkład niestety źle wygląda na skórach zmęczonych, przesuszonych, dojrzałych (no ale od tego są inne produkty:))
Mam również zastrzeżenia do opakowania- plastik nie jest dość dobrej jakości i szybko się rysuje..pompka również czasem zawodzi gdy produktu w opakowaniu jest już mało..trzeba być tu niestety ostrożnym żeby nie pobrudzić ubrania klientki.

Zaznaczam że nie jest to produkt do stosowania na codzień bo jakby nie było kosmetyki atelier są kosmetykami pro, a co za tym idzie stosowane często mogą wysuszać, zapychać.. jeśli ktoś szuka podkładu do stosowania na codzien radzę sobie ten produkt odpuścić.

bardzo różowe, znikający, zapychacz!

Jednak po wypróbowaniu większości odcieni muszę stwierdzić, że te które mają domieszkę żółci czyli te oznaczone literką Y i tak są różowe i to do tego stopnia, że twarze wyglądają jak różowe świnki.
Plusy:
to trwałość ale też nie jest jakaś nadzwyczajna ponieważ podkładów o takiej trwałości jest na rynku wiele... no i na tym plusy się kończą
Minusy:
- zbyt duża butelka wypełniona wokół plastikiem tak żeby się wydawało, że podkładu jest dużo.
- wszystkie z różem (tylko jeden jest naprawdę w tonacji żółtawej - Y1)
- wysusza cerę
-podkreśla zmarszczki
-waży się
-zapycha

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Przereklamowany

Zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu postanowiłam wypróbować produkt. Zamówiłam przez internet, tuż przed weselem koleżanki - chciałam wyglądać znakomicie. Byłam wówczas lekko opalona, więc wybrałam odcień FLW 2NB.
Podkład jest dość ciężki, trudno rozprowadza się na twarzy, jednak nie wałkuje się ani nie smuży, po prostu jest gęsty i taki jakby toporny. Na twarzy nie tworzy maski, jednak lekko podkreśla suche skórki i wygląda dość ciężko. Mam też wrażenie,że postarza. Kryje całkiem niezle, jednak nie utrzymuje się długo i po jakimś czasie niedoskonałości przebijają spod podkladu.
Dodatkowo produkt wysusza skórę i podkreśla zmarszczki. Mam wrażenie nakładania cementu na twarz.
Pomimo,że posiadam odcień bez tonów żółtych (wg. opisu na stronie internetowej), to podkład wpada w żółć, szczególnie na nieopalonej skórze.

Podsumowując:

Plusy:

- matuje,

- przez pierwsze kilka godzin ładnie kryje,

Minusy:

- słaba trwałość ( kryje do 5-6 godzin),

- podkreśla suche skórki i zmarszczki,

- ciężko się rozprowadza,

- wysusza skórę