Avon, Anew Reversalist, Renewal Serum (Serum naprawcze 35+)

Avon, Anew Reversalist, Renewal Serum (Serum naprawcze 35+)

Serum naprawcze o aksamitnie gładkiej konsystencji, które sprawia, że skóra wygląda jak odrodzona.
Stosować rano i wieczorem.
Pierwsza na rynku formuła z technologią Activinol. Technologia ta została opracowana, by - poprzez pobudzenie aktywiny - stymulować procesy naprawcze w skórze, a w rezultacie nadać jej nowy, świeży wygląd i znacząco zredukować zmarszczki.

Kupiony w: U konsultantki

Sukces

Jakieś 5 lat temu miałam okazję wypróbować.Okazało się,że to jedyne spośród wszystkich testowanych,które dało efekt.Jest fantastyczne.Ujędrnia,super nawilża,sprawia,że skóra jest promienna,odnowiona,łapki wygładzone.

jednym słowem super

Kupiłam kiedyś próbki do przetestowania i produkt okazał się znakomity, stosowałam na noc jak zaleca producent, rano wstałam i rzeczywiście moja twarz wyglądała jak po dobrym zabiegu w salonie. Obawiałam się że po umyciu efekt zniknie ale nic takiego się nie stało na szczęście, nie miałam po nim żadnych niespodzianek i nie wysuszyło mnie chociaż mam tendencje do suchości. W skład nie wnikam skoro działa:)
Zakupiłam znów kilka próbek i czekają na użycie przed jakąś specjalną okazją.
Cale opakowanie niestety jest za drogie i pewnie bym go nie zdążyła zużyć przed końcem terminu.

Używam tego produktu od: od ponad roku kilkukrotnie
Ilość zużytych opakowań: kilka probek

To jest BAZA, absolutnie ŻADNE SERUM!

Szukałam dobrego serum, to zebrało tak wiele pozytywów, że zdecydowałam się na zakup 10 próbek.

Mogłam przeczytać najpierw skład: przede wszystkim "serum" zawiera uderzeniową dawkę silikonów, więc spodziewać się można po jego nałożeniu na buzię, że będzie gładka. Tak też jest. Ten produkt powoduje, że skóra się napina, wygładza, ładnie wygląda podkład na tej bazie. Ale to tylko do zmycia makijażu.

Więc np. dlaczego producent określa serum jako takie wielozadaniowe, i zaleca stosowanie na noc!- choć chyba już wszystkie wiemy, że z silikonami trzeba uważać i że wymagają one specjalnego stosowania (i na pewno nie na noc!- bo i po co??? w nocy śpimy - możemy z mniej gładką buzią, a gdy wstaniemy rano i zmyjemy twarz- silikony puszczają! poza zapchaną twarzą nie osiągniemy nic....)

Zadania prawdziwego serum są zupełnie inne, z którymi to "serum" z Avonu nie daje sobie rady.

Za co dałam więc 2 gwiazdki. Otóż, jest to najlepsza baza pod makijaż, jakiej do tej pory używałam. Doskonale się sprawdza i naprawdę używam tego produktu przed ważniejszymi wyjściami w celu zagruntowania makijażu. Oczywiście nie należy przesadzać z częstotliwośćią stosowania produktu a po imprezie cały makijaż DOKŁADNIE zmyć - żeby się nie obudzić po którejś nocy z niespodziankami....

Polecam TYLKO jako bazę - jeżeli ktoś poszukuje serum, niech się nie wygłupia tylko poszuka jakiegoś kosmetyku pielęgnacyjnego o zupełnie innym składzie! - bo chemia w tym Avonie na dłuższą metę niszczy naszą twarz!

nieeeee

Zdecydowanie nie polecam chyba że chcecie mieć ponaciaganą skóre jak po nieudanym liftingu.
Owszem wygładza zmarszczki ale kosztem wysuszenia skóry , zresztą jak ma nie wygładzac skoro ma w składzie tyle silikonu??? Ja sie pytam po co??????
A może jestem stronnicza nie uznaja Avonu za dobra marke .
Owszem parę produktów jest w miare ale to traktuje ja wypadek przy pracy :-)))))

Przerost formy nad treścią

Zalety:
- ładnie wygładza (pewnie dzięki silikonom)
- przedłuża trwałość makijażu
- wydajne
- przyjemna konsystencja

Wady:
- trochę mnie zapchał, na czole pojawiło się mnóstwo małych krosteczek :/
- stosunkowo drogi, ale od czego są promocje i allegro
- opakowanie kiczowate i niezbyt wygodne w stosowaniu (jak w tytule - przerost formy nad treścią)

We właściwości odmładzające i naprawcze nie wierzę. Dla mnie był po prostu dobrą bazą pod makijaż. Warto spróbować jeśli nie ma się suchej cery. W przeciwnym razie może niepotrzebnie wysuszyć i ściągnąć skórę.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

nie lubię

Nie lubie, nie pasuje mi, uzywam ze skapstwa i tak dalej...
Kosmetyki Avonu stosowałam kiedys, obecnie juz bardzo rzadko. Z tym produktem nie trafiłam, mimo pozytywnych recenzji.
Jest drogi, w tej cenie mozna znalezc znaaaacznie lepsze. Jest wydajny, choc go sobie nie załuje, by szybciej skonczyc. gadzetowe opakowanie nie jest wygodne - musze sobie wykrecac reke ( a boli mnie nadgarstek), by jednoczesnie trzymac i naciskac.
Konsystencja kremo-zelu, zapach paskudny, avonowski własnie. Dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania. Skóra nie jest nawilzona, przeciwnie - daje poczucie sciagniecia, wysuszenia. oczywiscie nakładam po nim krem, ale i on wchłania sie do suchego matu :( W efekcie po kwadransie musze nakładac inny krem...
Mam skore normalna, obecnie w kierunku suchej, ale to ma byc serum naprawcze, a nie matujace do cery tłustej!

nie dla mnie

Serum radzę przetestować przed użyciem pełnowymiarowego opakowania. Jeśli ktoś ma suchą skórę, to odradzam. W ogóle nie nawilża i ma się wrażenie ściągnięcia skóry.Na to serum aplikowalam jeszcze tłusty krem. Za to posiadaczki tłustych cer powinny być zadowolone. Skóra jest po nim gładka, aksamitna w wyglądzie i dotyku , matowa. Dla mnie zbyt matowa, wyglądałam jak przypudrowana.

Świetne!

Dobrze nawilża, ujędrnia, wygładza, rozświetla i matuje skórę przez cały dzień. Likwiduje stany zapalne. Często używam go zamiast kremu.

Jednak ku przestrodze wspomnę o mojej siostrze, której serum mocno wysuszyło skórę (dałam jej do przetestowania).

Używam tego produktu od: od kiedy tylko pojawił się w sprzedaży
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań 30ml

Idealny

Idealny w połączeniu z produktami z tej serii,skóra jest gładka,jaśniejsza,dotleniona,wyspana,zregenerowana.Dla mnie spełnia swoje zadanie.Produkt godny polecenia dla kobiet przed czterdziestką:)

Nie za tę cenę

Serum rzeczywiście ładnie matuje twarz i szybko się wchłania. Stosowane na noc jeszcze rano pozostawia buzię przyjemną w dotyku. Ma trochę dziwny żółtawy kolor i nieciekawy zapach, ale na twarzy tej żółci nie widać. Niestety nie zauważyłam specjalnego wygładzenia czy zregenerowania skóry, więc po co przepłacać? Dla mnie jest za drogie w stosunku do pojemności - 30 ml.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy

dla mnie ideał:)

Używam tylko tego produktu z Avon-u, bo zawsze uważalam,że tego typu firmy nic ciekawego nie wymyślą:)Tutaj mnie mile zaskoczyli,do tego stopnia,że nie chcę używać żadnego innego kremu na dzień. Twarz jest po nim matowa, łagodzi zaczerwienienia,szybko się wchłania, wygładza w minimalnym stopniu zmarszczki i napina, nie zapycha, doskonałe pod makijaż,wydajne i w ogóle super. Nie zamienię na nic innego i będę mu wierna:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:z6

Czarodziejskie

Jest to jedyne serum, po którego stosowaniu widać efekty. Pierwszy efekt widac zaraz po użyciu - czary mary i w kilka chwil skóra się wygładza, napina a pory zmniejszają. Nie mogłam się nadziwić :-) Po dłuższym stosowaniu również stan skóry sie poprawia - zauważyłam to mimo że nie używam serum codziennie, a jak już to tylko rano. Moja cera ma skłonności do przetłuszczania się i dla takiej cery jest to ideał. Być może nie będzie tak przy suchej cerze bo raz jak zapomniałam posmarowac sie po serum kremem to efekt nie był najlepszy.
Serum ma trochę rzadką konsystencję i dziwny żółtawy kolor ale jest przyjemne w użyciu.
Jedyny minus to wysoka cena ale warto wydać tyle za dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilku m-cy