Avon, Mirror Shine (Lustrzany lakier do paznokci)

Avon, Mirror Shine (Lustrzany lakier do paznokci)

Paznokcie jak lśniące kolorowe lusterka (6 kolorów do wyboru). Zachwycający blask i żywe kolory, wyjątkowa trwałość.

Może być:)

Posiadam w odcieniu metallic mauve. Szczególnie mi się podoba na paznokciach u stóp :)

Zalety:
- dobre krycie, wystarczy jedna warstwa lakieru
- bardzo szybko schnie
- wygodny pędzelek
- niska cena

Wady:
- mały wybór kolorów
- dość szybko się ściera na krawędziach paznokcia

super, ale

Efekt super, mega metaliczny, super kolor! (polished pink), także mega szybkie schnięcie! Ale jeden poważny minus - trwałość. U mnie wytrzymuje na paznokciach kilka godzin:rolleyes:. Ale przy jego ważnych plusach ten minus da się jakoś przeżyć. Polecam na krótkie imprezy!;)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 niecała buteleczka

tak ,ale...

Lakiery mają naprawde przepiękne kolory ,ale ich trwałość pozostawia wiele do życzenia. Troche zostawia smugi , i jest nietrwały- schodzi z paznokci po ok. dwuch dniach. Jednak kolory są tak piękne i niespotykane iż po zainwestowaniu w dobry lakier nawierzchniowy jest ok

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku

Całkiem OK

Nigdy nie byłam przekonana do lakierów Avonu ale zakupiłam dwa odcienie w ciemno z tej serii. mam różowy i brzoskwiniowy (dokłądnych nazw nie pamiętam).

+ :
Kolorki są śliczne!
Wystarcza jedna warstwa bo są bardzo kryjące!
Niewygórowana cena! (kupiłam po ok7zł)
Wygodna buteleczka i pędzelek.

- :
Jako lakier metaliczny uwydatnia wszystkie nierówności na płytce paznokcia (polecam użycie wyrównującej bazy przed pomalowaniem paznokci).
Mały wybór kolorów (niestety tylko kilka odcieni :(( ).
Dość szybko się ściera - zaczynając od krawędzi.

Ogólnie jestem zadowolona z zakupu :) i jak za te pieniądze to warto zainwestować w dobrą bazę pod emalię i warstwę bezbarwną "na wierzch" bo kolory są tego warte.

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

dobry na 1 dzień!

Tak jak napisałam w tytule, jest super ale na 1 dzień a jak się zmywa naczynia to do 1 razu, ściera się niestety na końcówkach. Szkoda bo paznokcie są błyszczące. Jest jednak na to rada- pomalować na wierzch bezbarwnym lakierem.

Używam tego produktu od:miesiąca

Brak słów...

Bardzo się zwiodłam...

W katalogu i w słoiczku wyglądał super, natomiast na paznokciach tragedia... Tworzą się smugi, zacieki i ogólnie nie wygląda to za ciekawie.

Trwałość poniżej oczekiwań - około 2- 3 dnia od pomalowania, zauważyłam że lakier odpryskuje i ściera się na końcówkach.

Używam tego produktu od:1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 słoiczka