Sensique, Inspired by Earth, Pojedyncze cienie do powiek

Sensique, Inspired by Earth, Pojedyncze cienie do powiek

Cienie z kolekcji Jesień 2009. Kolory kosmetyków inspirowane kolorami ziemi - blaskiem czerwieni, pomarańczy i brązów jesiennych liści, głębią fioletu dojrzałych owoców, słonecznym złotem, odcieniami błękitu nieba oraz zgaszoną zielenią traw.
Dostępne 5 kolorów: zgaszona zieleń, pomarańcz, fiolet, turkus, brąz.

Cena: 5 zł
/s/

Kolory roznia sie jakoscia

jestem posiadaczka dwoch kolorow z tej kolekcji: ciemnego turkusu i khaki/ciemnej oliwki.
o ile turkusowym jestem baardzo zachwycona- dobra pigmentacja, na bazie swietnie sie trzyma, uzywam go tez jako eyelinera i sprawdza sie swietnie :), ale cien khaki to porazka :( kolor na powiece rozni sie od tego w opakowaniu, nie jest tak intensywny i trudno mi uzyskac zadowalajacy efekt.

Używam tego produktu od:3tyg
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie

super kolory

Bardzo lubię cienie tej firmy. Dobra jakość za niewielką cenę. Ostatnio dojrzałam nową kolekcję i skusiłam się na turkusik. Od dawna szukałam dokładnie takiego koloru, więc nie zastanawiałam się długo nad zakupem. Wycieniowałam go z brązem i efekt był na prawdę genialny. Polecam każdemu.

Używam tego produktu od: tygodnia