Oriflame, Discover Phuket, Scrub do ciała

Oriflame, Discover Phuket, Scrub do ciała

Odkryj serię Discover zainspirowaną przez pięć miejsc na całym świecie - od tropikalnych lasów na Borneo po pełen tajemniczych zapachów Marakesz. Każdy z produktów pozwoli Ci na ucieczkę od codziennej rutyny. Scrub do ciała o egzotycznym zapachu trawy cytrynowej, tropikalnych owoców i imbiru z serii Phuket.

Cena: 14zł / 200ml
/m/

jestem na nie

Używałam żelu peelingujacego Discover Hawaii. Niestety nie mogę powiedzieć na jego temat nic dobrego. No może oprócz tego, że się szybko skończył.
Po pierwsze żel ten nie jest ścierający, efekt peelingu jest bardzo słaby - dla mnie niewystarczający.
Po drugie spodziewałam się cudnego, intensywnego zapachu, niestety ten produkt prawie nie pachnie a to co czuć nie jest zbyt ładne.
Po trzecie produkt jest niewydajny.
Jednym słowem - odradzam!

Scrub to raczej nie jest...

Kupiłam ten produkt z myślą, że to faktycznie bedzie scrub ale producent raczej nie wie co to oznacza i łowi takich ludzi jak ja którzy wierzą tylko na słowo :P

Niestety jak szukasz scrubu to raczej to nie jest ten produkt.

Używam tego produktu od: jedno opakowanie zużyłam w 3 tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Wielkie rozczarowanie :(

Spodziewałam się przede wszystkim świetnego zapachu. Przecież to miała być limonka z kokosem!
Tymczasem tutaj scrub rozczarował mnie jeszcze przed użyciem... Zapach bowiem jest chemiczny, przypomina mi proszek do mycia umywalki, a poza tym ani śladu kokosa tam nie ma! :(

Konsystencja też mnie rozczarowała. Scrub ma w ogóle niewyczuwalne drobinki, na dodatek jest zbyt gęsty i ciężko go rozsmarować. W ogóle się nie pieni, jest przez to mało wydajny.

Ciężko jest również wydobyć końcówkę kosmetyku z opakowania.

Za tą cenę taka jakość jest bardzo zła! Najgorszy ten zapach!

Ledwo domęczyłam ten kosmetyk, dlatego nie polecam!

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Jakos nie przypadl mi do gustu

Dostalam go w prezencie. Po piersze-rozczarowal mnie zapach-chemiczna limonka,a kokosu ani sladu. Faktycznie jak to ujela kolezanka wyzej-przypomina srodki czyszczace. Drobinki scierajace sa ciemnozielone,a zel jasnozielony. Skora jest jakby gladsza,ale wole jednak peelingi Joanny. Nie nie,ten kosmetyk nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Hmmm...

Wg producenta zapach tego produktu to limonka połączona z kokosem. Jednak głównie wyczuwam w nim woń świeżej limonki, po kokosie ani śladu. Zapach specyficzny... jak dla mnie nazbyt przypominający środki czyszczące.
Dobrze pielęgnuje skórę. Nie wysusza. Ale nad ponownym zakupem dobrze się zastanowię :)

Używam tego produktu od: 1 msc