Eveline Cosmetics, Natural Dream Spa!, Bioenergetyzujący balsam do ciała `Orchidea`

Cena PLN 10.00

W składzie bioenergetyzującego balsamu do ciała orchidea z Kwasem Hialuronowym znaleźć można ekstrakt z orchidei, który redukuje oznaki starzenia się skóry, zapewnia jej witalność i jędrność. Dodatkowo kosmetyk zawiera aktywnie działający kwas hialuronowy, który znany jest ze swoich nawilżających właściwości. Unikalne połączenie tych dwóch składników sprawia, że skóra staje się wygładzona i pełna blasku. Bioenergetyzujący Balsam do Ciała - Orchidea z kwasem hialuronowym zawiera także: regenerujące masło Shea, działający odmładzająco ekstrakt z zielonej herbaty, wyciąg z bluszczu i z Centella Asiatica.

nie za bardzo

Zobacyłam takie śliczne opakowanie w Biedroc=nce i oczywiście kupiłam, nawet wszystkie 3, bo była jakaś promocja....
Ten balsam się nie sprawdził, nawet na mojej prawie nic niewymagającej skórze.... pozostawił tylko ładny zapach, ale nic po za tym
nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 całe duże

słaby

Balsam ten dostałam od koleżanki u której się nie sprawdził. U mnie zachwytu też nie wzbudził...

Na plus:
+ cena
+ szybko się wchłania
+ gęsta kossystencja nie wypływa między palcami

+/- zapach, niby delikatny kwiatowy, lecz mało przyjemny

Na minus:
- nawilżenie jest tylko powierzchowne, prawie na początku składu ciekła parafina (mineral oil), natomiast kw. hialuronowy daleko, daleko...

Na pewno go nie kupię, nie widzę po nim żadnych efektów pielęgnacyjnych.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nigdy więcej

Nigdy więcejtego kosmetyku nie kupię

Minusy

- zapach kosmetyku jest beznadziejny, bardzo mi nie podobał się i przez dłuższy czas utrzymywał się.

- nie wygodne opakowanie, gdy była końcówka komsetyku trudno bylo ją wydostać z opakowania

- cena do jakość trochę zadroga, a dostępność widziałam go jedynie w naturze

- wydajność (przy tym zapachu) dla mnie była tragiczna

Plusy

- konsystencja jest gęsta, bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia on tłustego filmu i łątwo rozprowadza się.

- skóra była nawilżona, ale na bardzo krótki okres

Używam tego produktu od: od 2013 do 2014

świetnie

To jest a właściwie był mój pierwszy balsam do ciała z eveline. Dobry dla skóry lekko suchej, suchej taki na co dzień. Ładnie skórę nawilża, nie klei się, szybko się wchłania i pięknie pachnie. Już dawno nie byłam zadowolona z zapachu balsamu. Większość ma średni lub nie miły zapach. jak znowu gdzieś go zobaczę np w biedronce to na pewno go kupie. To u mnie bardzo rzadko się zdarza. Na czwartym miejscu w składzie ma olej parafinowy.
Naprawdę to jest dobry balsam do ciała za niezłą cenę.

Używam tego produktu od: września- wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 1X 250ml

Sympatyczny

Dobry balsam do ciała.
Plusy:
*Gęsta,zbita konsystencja;
*Dobrze się rozprowadza;
*Ma przyjemny zapach;
*Szybko się wchłania;
*Ciało jest po nim gładkie.;
*Nie jest drogi jak za tą pojemność.

Da się do niego przekonać.

Nie kupiłam tego balsamu więc nie wiem gdzie można go dostać, ani ile kosztuje.
Na początku go nie używałam, nie wiem po prostu czemu, ale leżał gdzieś i czekał aż go zużyję :).

Ma piękny zapach, dodaję również energii, ma taki lekki efekt chłodzenia :). Szybko się wchłania, dosyć dobrze nawilża, lecz niestety nie jest zbytnio wydajny. Wydaję mi się, że fajny produkt, chociaż moim KWC nie jest.

Używam tego produktu od: Dostałam go w listopadzie, zaczęłam używać w marcu lub lutym

Przyjemny balsam;)

Balsam dostałam od starszej siostry, która użyła go raz i oddała mi, bo jej jakoś nie przypasował.
Ale mi za to bardzo.
Nie używam balsamów regularnie, głównie wtedy kiedy czuję potrzebę. Często nie mam czasu i siły aby po prostu ten balsam sobie wklepać...
Opakowanie jest dla mnie strzałem w 10. Jest to spora tuba, którą można sobie postawić na nakrętce, dzięki czemu produkt łatwo wydobyć z opakowania.
Zapach jest bardzo przyjemny i miły, kremowy z nutą kwiatową. Nie wiem dlaczego, ale wiele kosmetyków pachnie jak dla mnie albo jak mydło, albo jak jogurt wiśniowy:confused: W tym balsamie czuję właśnie tą falę wiśniowego jogurtu:) Konsystencja też dobra-nie leje się między palcami, ale tez balsam nie jest tępy. Łatwo go rozprowadza się na skórze.
Szybko się wchłania, nie pozostawia jakieś tłustej warstwy. Kilka minut po nałożeniu balsamu na nogi spokojnie latałam sobie w leginsach i nic się nie kleiło;)
Ja używam go na moje przesuszone nogi i ręce oraz na nogi po depilacji. Produkt świetnie nawilża i wygładza skórę, łagodzi wszelkie podrażnienia. No i ten zapach! Jak się posmaruję tym balsamem choć trochę to zapach czuć dosyć dobrze;) Balsam nawilża na długo. Jak już pisałam nie używam balsamu codziennie. Stosuję go raz na tydzień i jest bardzo dobrze-skóra jest zawsze miękka, nawilżona i gładka. Podczas używania tego preparatu nie miałam jeszcze przesuszonej skóry(a zimą jest ona sucha non-stop, widać suche skórki i wszelakie podrażnienia).
Używam go czasem do rąk-szybko wygładza, świetnie nawilża, chociaż mojej trójcy świętej kremów do rąk(czerwony Garniera, różowy też Garniera i rumiankowy Green Pharmacy) na pewno mi nie zastąpi. Ale jako szybką pomoc kiedy kremu do rąk brak można tego balsamu użyć:)
Dużym minusem jest wydajność-używam go co tydzień od 2 miesięcy i sporo mi go ubyło... Już po jednym użyciu na obie nogi i ręce(a nie jest tego jakoś specjalnie dużo) już znać różnicę w ilości... Za to odejmuję pół gwiazdki.
Polecam ten balsam. Świetnie nawilża a jego używanie to czysta i pachnąca przyjemność. Nawet jeśli dosyć szybko go ubywa to jest według mnie dosyć tani jak na balsam:)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Całkiem nieźle

KOSMETYK: Przyznam, że całkiem konkretny ten balsam do ciała. Jest gęsty ale dzięki temu jest nieco bardziej wydajny. Dobrze rozprowadza się po skórze i bez problemu się w nią wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Troszkę drażnił mnie zapach - był lekko zbyt mocny.

DZIAŁANIE: Skóra jest przyzwoicie nawilżona i efekt ten utrzymuje się przez większość dnia. Zauważyłam tez (o dziwo!) że skóra była bardziej ujędrniona i napięta.

OPAKOWANIE: Eleganckie i przyjemne dla oka. Kosmetyk dobrze wydobywa się z środka ale , jak to zwykle bywa z tym typem opakowań, pod koniec trzeba opakowanie rozcinać, żeby wydobyć resztkę z środka.

CENA: Mi zdarzyło się kupić ten kosmetyk w pakiecie z jeszcze jednym balsamem do ciała z tej firmy za 9,99 zł. Więc ta cena była dla mnie mega atrakcyjna.

DODATKOWE UWAGI: Brak

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

Dobry balsam

Używałam go jakiś czas temu.

Plusy:
+bardzo dobrze nawilżał i wygładzał skórę
+łatwo się rozprowadzał
+szybko się wchłaniał
+nie tłusty
+bardzo dobra konsystencja
+przepiękny zapach, który dość długo się utrzymywał

+/- wydajność (dość szybko się skończył)

Minusy:
-niezbyt wygodne opakowanie, z którego, gdy balsam się kończył, bardzo ciężko było wydobyć resztę produktu

Używam tego produktu od: skończyłam go jakiś miesiąc temu

piękny zapach,dobre nawilżenie,ZERO UCZULENIA:)

Kupiłam cały zestaw w biedronce. Krem na noc do twarzy, krem pod oczy i ten oto balsam. Zestaw kupiłam dla tych kremów na początku miałam plan oddać balsam bo kiedyś miałam jakiś balsam tej firmy SPA w dużym opakowaniu który mnie uczulił . Ale postanowiłam spróbować. I dobrze. Bo okazał siebardzo dobry.
Po 1) nie uczulił mnie i nie podrażnił!! hurej!
Po2) ślicznie pachniał. prawdziwą orchideą a zapach utrzymywał się długo na skórze
Po3)Wygodna tubka
Po4) nawet dobrze nawilżał

Minus: mało wydajny. Smarowałam się niem 1 x dziennie i skończył sie po 3 tyg. Za krótko! Mógłby trochę bardziej nawilżać.

Napewno wrócę do tej serii ale spróbuję innego zapachu

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 cała

piękny zapach

Uwielbiam ten zapach. Długo utrzymuje się na skórze. konsystencja jest gęsta i mi to bardzo odpowiada bo w tym samym czasie sięt nawilżająca. Łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłąnia. Jest super.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Średni

Balsam jest nie drogi i ładnie pachnie orchideą. Przy codziennym stosowaniu wystarcza praktycznie na miesiąc. Dobrze się rozsmarowywuje i szybko wchłania w skórę. Nie pozostawia żadnej lepkiej, wyczuwalnej warstwy na ciele oraz nie powoduje żadnych podrażnień. Po jego zastosowaniu skóra jest nawilżona i odżywiona, ale nie wygładzona tak jak bym tego chciała. Miałam jednak lepsze balsamy do ciała od niego.