Palmolive, Naturals, Beauty Gloss Shampoo (Szampon do włosów 'Naturalne perły i migdały')

Szampon Palmolive Beauty Gloss z naturalnymi w 100% ekstraktami z pereł i migdałów odżywia i wygładza włosy oraz sprawia, że stają się błyszczące i miękkie.

Szampon jak szampon

Kupiłam ten szampon bo w promocji za 400ml zapłaciłam jakoś bardzo niedużo. Teraz występuje w bardziej kanciastym opakowaniu i z nowym logo, ale opis i kolor jest ten sam. Jest to OK szampon dla całej rodziny, na co dzień, taki uniwersalny, ale jeśli ktoś ma bardziej wymagające włosy (jak ja), to ten szampon się nie sprawdzi.

Ma gęstą perłową konsystencję, dobrze się pieni, chociaż nie jest szczególnie wydajny. Pachnie intensywnie i niestety jakoś sztucznie, ale po spłukaniu na włosach zostaje juz przyjemny delikatny zapach.

Mój główny zarzut jest taki, że moje włosy wcale nie wyglądały na zdrowsze czy wygładzone, za to są wyraźnie obciążone, co widać niestety zwłaszcza u nasady, włosy są przyklapnięte, leżą ciężko na głowie. Stosując go miałam troszkę wrażenie jakby był to szampon 2w1 (choć nie jest).

Plusy:
+cena
+dobrze się pieni

Minusy:
-obciąża włosy
-nie daje obiecanego efektu wygładzenia i odżywienia

Podsumowując: daję 4 gwiazdki, bo szampon jest OK, ale nie dla moich włosów.

w porzadku

Całkiem przyjemny szampon, ma piekny zapach, konsystencja gęsta, jest wydajny starczył mi na ok miesiac,za opakowanie 400ml zapłacilam 5,99 wiec to wiele za niewiele,nie zauwazyłam zadnej poprawy koloru, zadnego połysku, ale mimo to kupie go ponownie,

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 400ml

Całkiem Fajny

Ten szampon kupiłam pod wpływem chwili:P Zachęcił mnie ceną i zapachem. Przyznam, że okazał się całkiem dobrym szamponem. Miał dość gęstą konsystencję, ładny zapach, był wydajny ( starczył mi na długi czas) chociaz uzywalam go z innym szamponem na zmianę.Mogę go polecic, wlosy sa miekkie po nim i lekko sie błyszczą. :)

Używam tego produktu od: obecnie nie używam

raczej nie dla mnie

1/3 zużyłam na naturalne jasne-popielaty brąz włosy,2/3 na już pofarbowane(rozjaśniane) na jasny blond

+wydajny
+włosy nie są przesuszone
+dobrze się pieni i ładnie pachnie

-ani w 1 przypadku ani w 2 przypadku(mówię o moich włosach) nie spowodował blasku,choćby najmniejszego
-powoduje obciążenie włosów(normalnych-naturalnych)
-powoduje szybsze przetłuszczenie się włosów normalnych naturalnych

Podsumowując: do wysuszonych włosów lub zniszczonych będzie ok bo jest to ciężki szampon w konsystencji ale do normalnych już nie. nie wrócę do niego, wolę inne wersje szamponów palmolive

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 butla-400ml

NAPRAWDE B. DOBRY !!!! KWC!

Bardzo fajny szampon o pięknym zapachu. Dobrze myje włosy, pozostawia je sypkie i błyszczące. Można używać nawet bez odżywki. Przedłuża świeżość włosów. Wytrzymują nawet 3 dni bez mycia. Nie wysusza ich. REWELACJA

Ilość zużytych opakowań:jedno