Roibos Flashrepair (Kremowy żel do pielęgnacji twarzy)

Roibos Flashrepair (Kremowy żel do pielęgnacji twarzy)

Kategoria
Marka

Roibos Flashrepair jest pierwszym na świecie produktem pielęgnacyjnym, zawierającym silny składnik antyoksydacyjny - polifenol aspalatin. Jest to kremowy żel naprawiający i chroniący ściany komórkowe przed działaniem wolnych rodników i stresu oksydacyjnego, a także stymulujący syntezę kolagenu i wzmacniający mechanizmy obronne skóry. Efektem jego natychmiastowego działania jest rozjaśnienie, rozświetlenie i przywrócenie witalności skórze a także 24-godzinne nawilżenie, poprawa kolorytu i elastyczności oraz przywracanie właściwego owalu twarzy. Głównym składnikiem preparatu jest afrykański Rooibos, czyli popularna ostatnio czerwona herbata, znana ze swoich właściwości antyrodnikowych. W składzie Roibos Flashrepair znalazł się także ekstrakt Imperata cylindrica (tzw. czerwonej trawy), będącej źródłem potasu.
Kosmetyk przeznaczony jest do porannej i wieczornej pielęgnacji
twarzy, szyi i dekoltu, wszystkich rodzajów skóry, niezależnie od wieku (nawet od 15 roku życia).

Cena: 259zł / 30ml
/s/

dziwny...

Kupiłam skuszona opisem - i baaardzo promocyjna ceną ;)
Kosmetyk nie jest zły...ale dziwny własnie...
Wydajny, ale tez ciezko go uzyc za duzo. ma ładne, higieniczne opakowanie, wyglada bardzo ekskluzywnie :) ,pachnie przyjemnie. W skład nie wnikam, to problem producenta i wielbicieli biochemii :) Mam nadzieje, ze te wszystkie antyoksydanty działaja...
Pompka podaje niewielkie porcje czegos, co wyglada, jak... dosc gesty podkład. Rozumiem, ze lekki efekt brazowienia, taki, jaki daja kremy tonujace to niby ta twarz, jak u dziecka...? Czemu jednak nazwa "serum" w opisie , a nie "krem tonujący" własnie...? Pomijam, ze na opakowaniu jest to...antyoksydacyjny krem-żel ;). Zmyłka totalna. Nie wiadomo, czy na to stosowac cos jeszcze...? Filtrów brak. Na dobitke - nalezy go stosowac rano i wieczorem, tylko po co komu tonowanie na noc?! Biorac pod uwage, ze zmywa sie, jak zwykły bronzer - brudzenie poduszki murowane.
Nie nabłyszcza twarzy, niezle ja nawilza, troche sie klei. Nie moge tylko rozstrzygnac, czy filtry dawac na to serum-krem-krem tonujacy czy pod spód :D

Używam tego produktu od:ponad miesiac

Polecam!!!

Jest naprawdę rewelacyjny! Na codzień się nie maluję, używam tylko Flashrepaira, moja cera po nim nabiera prominennego świeżego wygladu, nawet moja mieszana twarz się po nim nie świeci jak przy innych tego typu produktach. Daje jej ładny kolor, rozświetla. Dodatkowo ma działanie antyrodnikowe! Specyfik można stosować nawet od 15 roku życia! Co najważniejsze.... Roibos Flashrepair można znaleźć w aptekach internetowych w cenach promocyjnych... ja zakupiłam go za 129zł :)