Avon, Skin So Soft, Mineral Gems Glamorous Gold, Gelled Body Oil (Mineralny olejek do ciała w żelu `Złocisty blask`)

Cena PLN 20.00

Nowe kosmetyki Skin So Soft zawierają ekskluzywny kompleks z minerałami, który pozwala skórze oddychać oraz złociste, odbijające światło drobinki nadające skórze subtelną poświatę. Mineralny olejek do ciała w żelu pozostawia skórę jedwabistą w dotyku i nadaje jej delikatny blask. Szybko i całkowicie się wchłania.

Taki sobie

Ten produkt używam do rąk, jesienią/zimą, a w wiosna/lato jak jest pochmurno, deszczowo. Jest strasznie gęsty, klei się. Czy jest wydajny to nie wiem, ja biorę go bardzo mało bo wtedy mniej się lepi. Krótko: Szału nie ma, dupy nie urywa.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

nie warto

Nie wiem jak do końca zuzyc ten "olejek"...
Ma dziwną konsystencję, dosyć rzadką.
Nie widzę żadnego spektakularnego efektu "złota" bądź "rozświetlenia".
Ze skórą nie robi nic - nie poprawia wyglądu, nie nawilża, kompletnie nic
Najgorsza jego wadą jest to, że niemiłosiernie się lepi i w ogóle się nie wchłania, masakra jakaś. Jak posmaruję na wieczór nogi to rano dalej budzę się z jakimś takim nieprzyjemnym uczuciem lepkości. Nie polecam, wręcz odradzam

Używam tego produktu od: czerwiec 2012
Ilość zużytych opakowań: ciągle kończę 1 opakowanie

Nie na wagę złota

Plusy:
+rozsądna cena
+ładne i estetyczne opakowanie
+złote drobinki podkreślające opalenizne
+ wydajny

Minusy:(
- okropny zapach
- zero działania odżywczego
- źle się wchłania
- jest tłusty, lepki
- po użyciu go zanim sie wchłonie mam wrażenie, jakby wszystko (piżama, pościel) było stęchłe i nieprzyjemne
- zaczął mnie uczulać!(ładne mi minerały...)

Na początku, w okresie letnim, ignorowałam jego minusy, bo naprawdę ładnie rozświetlał moje opalone ciało. Jednak gdy ostatnio nałożyłam go na siebie i rano odkryłam swędzące krostki postanowiłam oczernić go na wizażu;)

Ilość zużytych opakowań: prawie go skończyłam

Dobry, ale...

Bardzo lubię serię SSS, ceny są przystępne, zapach nienachalny a właściwości pielęgnacyjne zadawalające, ten olejek mnie nie zawiódł:
+przyjemna w nakładaniu konsystencja
+przyjemny zapach
+efekt rozświetlenia
+drobinki nie są za duże, więc nie świecimy się jak bombka
+nawilżenie ok

-niestety baaaaardzo długo się wchłania i się lepi.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

super, ale ma jeden minus

Olejek bardzo przyjemny, mam go jakiś rok i w sumie dopiero niedawno zaczęłam go używać.

PLUSY:
+śliczne,delikatne drobinki które w słońcu mienią się delikatnym blaskiem. I dodatkowo podkreślają opaleniznę;)
+olejek nawilża i zmiękcza skórę
+łatwo się rozprowadza
+ładne opakowanie z którego nic się nie wylewa
+zapach-średni
+bardzo wydajny

ALE ma jeden,wielki minus- powoli się wchłania i zostawia lekko tłustą warstwę- za to jedna gwiazdka

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Jak dla mnie produkt na 3

+ piękny zapach długo utrzymujący się ,
+ złocisty połysk , ładnie mieni się w słońcu i na opalonym ciele ,

- długo się wchłania , co za tym idzie skóra jest po nim lepka i klejąca

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Przyjemny.

Jakiś czas temu, zamówiłam sobie cały zestaw - ten oto olejek, żel pod prysznic, oraz balsam. Cały zestaw spisuje się bardzo fajne i jestem z niego zadowolona, choć z początku miałam obawy, że ten olejek, będzie właśnie zbyt oleisty i tłusty, ale myliłam się. ;) A, no i podkreślam tutaj, że skóra mojego ciała nie potrzebuje zbyt mocnego nawilżenia. Moja skóra na ciele jest normalna, lubię użyć balsamu żeby ładnie pachnieć, no i trochę się nawilżyć, lecz nie jest to zbyt wymagalne.

+ ładny zapach;
+ dobra konsystencja, mimo, że to olejek, nie wylewa się z tuby, nie cieknie, a uciapanie się nim graniczy z cudem;
+ dobrze nawilża skórę, wygładza ją;
+ wydajny i w przestępnej cenie;
+ traktuję ten olejek jako produkt uniwersalny, do wszystkiego - do ust, do rąk, stóp i ciała, no i spisuje się świetnie;
+ drobinki są świetne! Nie są to jakieś grudy brokatu, które ciężko się rozsmarowuje, nie wygląda się po użyciu tego olejku jak, tak zwana "ruska laleczka".

Podsumowując: jest to produkt bardzo, bardzo dobry. Aczkolwiek nie wiem, czy jeszcze kiedyś go kupię, bo zdecydowanie żele, balsamy czy też olejki wolę w zapach owocowych (mowa tutaj o serii Avon Naturals, która zdecydowanie jest moją ulubioną - bezkonkurencyjnie).

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Ma jeden minus...

Tylko jeden jedyny minusik, czasami po nałożeniu jak się spieszę i nie zdąży się wchłonąć do końca to się wałkuje... strasznie nie lubię tego w balsamach ale tak poza tym jest super :D
+ ładnie pachnie
+ subtelnie rozświetla, a jeżeli ciało jest opalone tworzy to super efekt
+ fajna, miła konsystencja
+ nawilża, skóra jest po nim gładka
+ wydajny

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Ladnie rozswietla

Jako rozswietlacz do opalonej skory napewno sie nadaje.
Ma duzo drobnych nienachalnych drobinek i sprawia ze cialo wyglada "zdrowo",
Zaraz po smarowaniu moze wydawac sie ze swietnie nawilza jednak po wchlonieciu sie efekt ten znika i skora jest w stanie sprzed nalozenia tego specyfiku.
Fajny zapach niezla konsystencja ale niestety zel klei sie i dosc dlugo wchlania.

zadowolona

Ogólnie uwielbiam wszystkie produkty wchodzące w skład tej serii:) Olejek jest wydajny ma przyjemny zapach nie uczula i co najważniejsze nie lebi się do ubrań.Rozświetlenie jest ale mniejsze niż w przypadku balsamu z tej serii a szkoda na pewno na opalonym ciele wygląda pięknie.Ale i tak jest migotliwy:)

Ilość zużytych opakowań: kończe 1

super

lubie i zawsze kupuje kazdy kosmetyk ktory ma w nazwie "rozswietlajacy", ten olejek jest zdecydowanie jednym z lepszych produktow w mojej kolekcji; ma bardzo drobne drobinki przez co skora wyglada naturalnie, daj super efekt wraz z lekko-olejkowa konsystencja stwarza wrazenie pieknie nawilzonej i zlocistej, naturalnie blyszczacej skory, to moj ulubiony efekt. Jesli chodzi o jego wlasciwosci nawilzajace to watpie w nie ale ja go nakladam na balsam, ladnie pachnie, nienachalnie i duzy plus za to ze drobinki sa zlote a nie srebrne, tego wlasnie szukalam

Używam tego produktu od: miesiaca

Błyszczący:)

Ten olejek w żelu chyba nie ma wad;) kupiłam go w zestawie wraz z żelem pod prysznic i balsamem. Byłam nim zachwycona już od pierwszej aplikacji, wspaniale się wchłania pozostawiając skórę rozpromienioną i nawilżoną. Najlepszy efekt jest latem, gdy skóra jest opalona, stosowałam go na nogi, recę oraz dekolt:)
Ma śliczny, delikatny zapach:)

Napewno wrócę do niego nastepnego lata:)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy