Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Mleczko do demakijażu do cery normalnej i mieszanej (stara wersja)

Szybki, skuteczny, a jednocześnie nietłusty kosmetyk do demakijażu, który pozwala skórze oddychać. Z pomocą testowanego dermatologicznie mleczka jednym ruchem można usunąć makijaż z twarzy i oczu, również makijaż o wysokiej trwałości. Wzbogacone w mikroolejki oraz wyciąg z owoców mleczko usuwa makijaż i zanieczyszczenia, pozostawia skórę świeżą i oczyszczoną. Jego lekka formuła nie pozostawia uczucia lepkości.

Dobry, ale nie najlepszy

Mleczko zmywa makijaż bez większego problemu, jest wydajne. Przez dłuższy czas byłam z nigo bardzo zadowolona, jednak ostatnio zaczęło mi podrażniać oczy, strasznie szczypać i niczym nie daje się wydostać z oka jak już tam odrobina zostanie. Plusem jest delikatny zapach i dobra konsystencja.

Ilość zużytych opakowań: powyżej 10 opakowań

dobre

bardzo dobre i delikatne mleczko dod demakijażu, które nie podrażnia oczu a jednocześnie bardzo skutecznie i szybko zmywa makijaż.

Niedrogie.

Delikatnie pachnie.

Fajne opakowanie z wygodną aplikacją.

Jest ze mną wiele lat.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

taki sobie

Do twarzy ok, ale zostawia dziwną lepką warstwę. Do oczu koszmarny, jak się dostanie do oka, to na oku tworzy się mgła, której nie da się pozbyć przez dobre kilkanaście minut, słabo zmywa makijaż oczu.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe butelki

bardzo fajny

Wydajny, łagodny, o ślicznym zapachu, same plusy! :) Dobry zarówno dla młodej, nastoletniej cery, jak i dla trochę bardziej dojrzałej. Czasem ma problemy z mocnym makijażem, ale jak na swoją niską cenę i na codzienny makijaż jest naprawdę bardzo fajny, polecam! :)

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzeciego lub czwartego opakowania

Moje mleczko

Słuzy mi do zmywania tuszu do rzęs:
-nie podraznia oczu
-dobrze zmywa makijaz
-dostepne i niedrogie
Nie wymagam od niego duzo:) Ważne ze spełnia swoje zadanie demakijazu oczu. Do cery stosuje raczej środki myjące i toniki:)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: duzo

Idealny

Spełnia swoje zadanie w 100%. Ładnie zmywa makijaż i delikatnie oczyszcza cere i co mi sie w nim podoba -nie wysusza skury ani nie sciąga jej, ale NAWILZA!
Super!
Bede do niego wracać!

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Mój KWC :)

tego mleczka używam już kuuupe lat, to było pierwsze mleczko jakie kupiłam kiedy zaczynałam się malować i tak już zostało, jest cudowne, świetnie radzi sobie ze zwykłym tuszem jak i z wodoodpornym. Ladnie pachnie, ma przyjemną konsystencję i jak najbardziej jest skuteczne :) z czystym sumieniem POLECAM :)

Ilość zużytych opakowań: duuużo

Moje oczy go kochają!

Ja od zawsze miałam problem z demakijażem oczu. Nie tolerowały niczego kompletnie oprócz chusteczek do demakijażu.Każdy demakijaż czym innym kończył się potokiem łez i niemożnością otworzenia oczu na dłużej. Po każdym demakijażu musiałam kłaść się spać. O oglądaniu telewizji czy czytaniu książki z załzawionymi oczami nie było mowy.

Jako, że chusteczki garniera z tej serii bardzo lubiłam, a mleczko było akurat w promocji - postanowiłam zaryzykować. Nie zawiodłam się :)

PLUSY
+ Mleczko jest bardzo delikatne dla oczu. mogłabym go sobie wsadzić do oka i pewnie by się nic nie działo :)
+ dokładnie zmywa cały, również wodoodporny makijaż
+ ładny, delikatny zapach
+ tani i ogólnodostępny

Minusów żadnych mu nie wystawię. Nie za cuda jakie uczynił dla moich oczu.

Jedynie opakowanie jest dosyć spore, więc na podróże się nie nadaje. Wówczas zabieram ze sobą chusteczki garniera :)

Używam tego produktu od: ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

W porządku

Lekki, nietłusty kosmetyk o przyjemnym, nie drażniącym zapachu. Dobrze i szybko pozbywa się makijażu, jednak cudów z buzią raczej nie robi. Nie specjalnie nawilża, ale też nie wysusza. Po prostu spełnia swoją rolę i robi to dobrze. Minusem jest opakowanie, które niestety, ale nie pozwala na zużycie go do końca. Tani i łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: Dwa lata
Ilość zużytych opakowań: wiele wiele

Może być

PLUSY:
lekki, nietłusty - dla mojej mieszanej cery jest ok
szybko i skutecznie zmywa makijaż, nawet wodoodporny
nie uczula
jest wydajny
tani

MINUSY:
ciężko jest kontrolować ilość wyciskanego kosmetku na wacik
przy końcówce opakowania trudno jest go wycisnąć
zapach

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe, pół drugiego opakowania

Mleczko jak mleczko

Mleczko to kupiłam w Biedronce, bo potrzebowałam na szybko preparatu do demakijażu oczu. Całą twarz zmywam najczęściej płynem micelarnym, do oczu wolę coś konkretniejszego, więc pomyślałam, czemu nie.

Plusy:
+ wydajność - używam go od ponad dwóch miesięcy, codziennie, a zużyłam może 1/5 opakowania
+ zapach - świeży, nie duszący
+ konsystencja - nie zostawia na twarzy tłustego filmu
+ świetnie zmywa makijaż, nawet żelowe eyelinery
+ nie podrażnia oczu
+ opakowanie

Minusy:
nie zauważyłam

Generalnie jest dobrym mleczkiem do demakijażu.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

Chłopak się pomylił i kupił zamiast płynu... więc ocenie

Zacznę od tego, że nie znoszę mleczek do demakijażu.
Posiadam pełne opakowanie, którego zapewne nie wykorzystam. Mam je gdyż pewna osoba nie zrozumiała róznicy pomiędzy mleczkiem a płynem :)

Nie jest najgorsze, radzi sobie ze zmywaniem makijażu. Jeżeli ktoś lubi mleczka to polecam, ma przyjemny zapach, nie podrażnia, szybko zmywa.

Z uwagi na nabytą niechęć do mleczek zabieram 2 gwiazki. O wiele wygodniejsze w użyciu są dwu-fazowe płyny.

Ilość zużytych opakowań: zero