Soraya, Kuracja dotleniająca, Koralowa maseczka głęboko nawilżająco-dotleniająca

Intensywnie i głęboko nawilża, dzięki bioaktywnym, naturalnym składnikom pochodzącym z nieskażonego otoczenia Wielkiej Rafy Koralowej. Zatrzymuje wodę w głębokich warstwach naskórka, dzięki optymalnie dobranej zawartości kwasu hialuronowego. Natychmiast dotlenia skórę i stymuluje naturalne procesy komórkowe, dzięki polipeptydom - nośnikom Aktywnego Tlenu. Regeneruje naskórek, koi i łagodzi podrażnienia, dzięki zawartości witaminy B5, alantoiny, związków wapnia, magnezu, miedzi i naturalnych polisacharydów.
Natychmiastowy efekt nawilżenia i dotlenienia twarzy 96%, wygładzona, jędrniejsza skóra 89%, zregenerowana o promiennym blasku twarz.

ok. 12 zł za tubę 75 ml

bardzo lubię

ciekawa maseczka, lekka, szybko się wchłania. moja skora jest wrazliwa, czesto reaguje podrazenieniem, pojawia się łzawienie oczu- po uzyciu tej maseczki nie mam problemów. odswieza, nie zapycha. nakładam wieczorem i ide spac- rano skóra jest nawilzona i promienna. stosuję 2-3 razy w miesiacu lub wg potrzeby

Ilość zużytych opakowań: dwa

Skuteczna

Maseczkę odkryłam przed swoim ślubem. I teraz używam jej przed każdym innym weselem.

Odświeża, odpręża i rozpromienia skórę, dodaje blasku i iskry.

Opakowanie mogłoby się łatwiej otwierać. Jakoś mi się zawsze albo rozrywa, albo wyślizguje z mokrych rąk.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Bardzo dobra!

PlUSY:
*wydajna
*tania
*dobrze że nie trzeba jej zmywać tylko wklepać resztki
*super pachnie
*nawilża
*odświeża
*dostępna w wiekszości drogerii i marketów
MINUSÓW nie znalazłam:)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa

jednak nie

O ile wczoraj napisałam BARDZO pochlebną recenzję dla produktu sorai ,o tyle dzisiaj muszę ją zganić ,chciałabym wystawić lepszą ocenę ale nie ma za co:(

Nawilżenia i dotlenienia zdecydowanie brak:(
Wyskoczyły mi po tej maseczce czerwone krostki i to nie jest kwestia uczulenia tylko koszmarnego zapchania ,chociaż nie jestem specem od składów to jednak znam czołowe zapychacze i składniki niekorzystne dla skóry a początek składu to właśnie one !
Żeby to całe ustrojstwo przykryć i nie straszyć ludzi krostami musiałam nawalić na twarz kupę korektora i fluidu co z pewnością nie polepszy kondycji mojej cerze :mad:
Długo się zastanawiałam nad oceną i myślę że dwie gwiazdki są odpowiednie, owszem jest też plus : piękny zapach i fajna "śliska" konsystencja ale to niewiele pomoże mojej cerze...

Używam tego produktu od: marzec
Ilość zużytych opakowań: Saszetka użyta dwukrotnie

Na gorsze dni rewelacyjna

Maseczka spelnia obietnice producenta przedewszystkim ladnie nawizla twarz i odswierza ja w mgnieniu oka.
Ja nigdy jej nie zmywam zostawiam ja na noc i rano budze sie z rozpromeniona wypoczeta skora. Ma mila aksamtina konsystencje i przyjemny zapach, relaksuje mnie i uspokaja.

Wlasnie koncze druga tubke i martwie sie co bedzie poniewaz w UK nie jest dostepna.

superowa

Maseczka jest swietna.Dostrzeglam w niej same plusy:
*wydajna
*swietnie nawilza
*nie szczypie
*naklada sie ja jak krem-nie trzeba zmywac(a to dla mnie ogromny plus).
*a ze zmeczona skora po nieprzespanej nocy potrafi zdzialac cuda...doslownie.Rano skora jest wypoczeta, nie jest szara i zmeczona, w wrecz odwrotnie.
Stosuje ja naprawde dlugo, wiec moge juz powiedziec, ze przy regularnym uzyciu(2 razy/tydzien) zapobiega powstawaniu pierwszych zmarszczek...Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od:mysle, ze prawie 2 lata.
Ilość zużytych opakowań:ok.10??nie pamietam dokladnie:)

Najlepsza na świecie :)

Maseczka jest wspaniała! ratowała i wciąż mnie ratuje z najgorszych opresji (skora sucha jak papier po solarium, schodzi mi z twarzy płatami)- ta maseczka sobie z tym radzi "na jeden raz" :) wystarczy, że posiedzę z nią na twarzy jakieś 20 min i mogę zapomnieć o jakichkolwiek problemach! Skóra jest elastyczna, nabiera zrowego kolorytu, jest nawilżona i piękna :) REWELACJA

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:dużo saszetek

Nie-eee

Kiepski produkt;/

Zero nawilżenia,o dotlenieniu skóry czy odżywieniu nie ma mowy.....

Nic nie daje mojej skórze.

Spodziewałam się chociaż zacnego nawilżenia naskórka, nie doczekałam się....

Jedynym plusem jest ładny zapach.

Jednak to co obiecuje producent to tylko zabieg marketingowy,nie oczekujcie żadnych efektów

Taka... sympatyczna :)

Naprawdę nawilża i dotlenia skórę. Wyrównuje koloryt. Ma całkiem przyjemny zapach. Mam cerę mieszaną i jestem zadowolona :). Jest świetna dla zmęczonej cery.

Nie wiem, czy kupię ponownie - lubię próbować różne maseczki nawilżające, a tę w zasadzie zabrałam mamie, która o niej zapomniała :).

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęta 1 tubka

Fajowa!

Lubie.Skora lepiej wyglada,ozywia sie,wygladza.Stosuje raczej wieczorem,ze wzgledu na dosc bogata kosystencje,czasem cienka warstwa jaka krem.Jedna z moich ulubionych maseczek,polecam ja kolezankom.

Używam tego produktu od:2 lat

przydatna

świetna dla zmęczonej cery - po nieprzespanej nocy albo intensywnej pracy. nakładam dość gruba warstwę - również na skórze pod oczami i usta, delikatnie wklepuje i pozostawiam do wchłonięcia. najlepiej nałożyć na noc jak się wie ze będzie mało snu, ale rano tez daje rade. po takiej kuracji średnio się trzyma podkład (wałkuje się) i lepiej poczekać z makijażem. nie zauważyłam żadnej reakcji alergicznej.

Używam tego produktu od: 2
Ilość zużytych opakowań: 1,5 roku

Coś dla mnie

Kupiłam tą maseczkę pod wpływem mojej koleżanki, która mnie namówiła. Spełnia moje wszystkie oczekiwania - przede wszystkim dobrze nawilża i nie podrażnia mojej skóry, co w moim przypadku nie jest rzadkością jeśli chodzi o maseczki. Co do spowalniania efektów starzenia się skóry to niestety nie umiem się wypowiedzieć, bo jestem trochę za młoda. Uważam, że cena jest odpowiednia do jakości produktu jaki otrzymujemy, polecam.

Używam tego produktu od: sierpień 2009
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego