Palmolive, Aromatherapy, Sensual (żel pod prysznic) (stara wersja)

Palmolive, Aromatherapy, Sensual (żel pod prysznic) (stara wersja)

Żel pod prysznic Palmolive Aromatherapy Sensual został wzbogacony naturalnymi olejkami eterycznymi z jaśminu i róży oraz wyciągiem z orchidei. Pomaga skórze stać się gładką i delikatną, a jego kuszący zapach otacza aurą ciepła i zmysłowości.

cudowny

Stosowalam ten zel wrecz nalogowo kilka lat temu. Uwielbialam jego zapach i bardzo chetnie do niego wracam raz na jakis czas. Konsystencja wystarczajaco gesta, ale szkoda ze zelowa (wole kremowe). Dobrze sie pieni, nie splywa ze skory, zapach pozostaje na skorze przez dlugi czas. Nie nawilza wystarczajaco jak dla mnie, ale jest to srodek myjacy i nawilzenia od niego nie oczekuje. Opakowanie poreczne, dosc wydajny, cena rozsadna.

Używam tego produktu od: 3 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Swego czasu jeden z moich ulubionych

Ten żel byl swego czasu jednym z moich ulubionych na przemian z wersją żelu w kolorze fioletowym.
Podobał mi się przede wszystkim piękny, kwiatowy, relaksujący zapach, ładne opakowanie.
Zapach mógłby utrzymywać się dłużej na skórze.
Nie kupię już tego żelu bo mam coraz bardziej wymagającą, przesuszoną skorę i staram się kupować kosmetyki bardziej nawilżające.
Ale dla osób które nie mają problemów ze skórą jest w porządku.

Używam tego produktu od: 2009-2010 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Różany relaks

Żel ma teraz trochę inne opakowanie niż na zdjęciu . Moim zdaniem obecne jest lepsze ma bardziej nowoczesny kształt . Bardzo lubię ten żel

Plusy :
- zapach
- cena 8 zł
- chwile relaksu i odpoczynku pod prysznicem
- dostępność ( żele Palmolive są wszędzie )

Minusy :
- mało wydajny,aby powstała piana trzeba go dużo nałożyć

Używam tego produktu od: Od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 albo 6

lubie :)

Bardzo lubię żele z palmolive z serii aromatherapy:)
uwielbiam używać ich zwłaszcza wieczorem :)
Żel pobudza zmysły, odpręża...:)
po użyciu na skórze przez jakiś czas utrzymuje się zapach
żel ładnie się pieni, nie podrażnia skóry

cena przystępna (za 2 szt. zapłaciłam ok 10zł)

lubię te żele i póki będą dostępne będę je nadal kupowała :)

Używam tego produktu od: kilka mieisecy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Chyba "Śmierdziual", a nie "Sensual"...

W tym żelu nie podoba mi się nic! Absolutnie nic! Nie lubię go, nie lubię bardzo! Ojjj, no dobrze, jedynie cena jest całkiem znośna, choć i tak szkoda mi do tej pory pieniędzy za taki bubel!

+ niska cena.

- przy codziennym stosowaniu niewydajny kompletnie, trzeba zużyć połowę butelki by porządnie się wymyć po ciężkim dniu;
- konsystencja bardzo wodnista - można lać i lać na ręce, a zapieni się tak, że aż wcale;
- w ogóle się nie pienił, dzięki czemu słabiutko czyścił skórę;
- zapach bardzo duszący, wiem, że miał być sensualny, ale myślałam, że nie śmierdzący, bo przy coraz to dłuższym stosowaniu jeszcze bardziej śmierdział.

Niestety, nie polubiłam pana "Śmierdziuala". Nie mogę tu nawet przyznać gwiazdki za zapach, jak przy "Kwiecie Wiśni", bo ten był okropny. Zraziłam się troszkę do Palmolive. Szkoda...

Używam tego produktu od: około trzech lat temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Fajny

Bardzo sobie cenię produkty z serii Aromatherapy. Ten jest moim faworytem. Bardzo przyjemny, intensywny zapach utrzymujący się po kąpieli przez jakiś czas na skórze oraz gęsta piana, którą tworzy należą do jego atutów. Kolejnym jest jego wydajność - już niewielka jego ilość wystarczy, aby się dobrze pienił.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

piękny zapach

Jeśli skuszę się jeszcze kiedyś na ten produkt - to będzie to ze względu na jego piękny zapach. Intensywnie pachnie olejkiem różanym, dodatkowo błąka się tam również nuta jaśminu - jak na żel pod prysznic to naprawdę udana kompozycja. Jak większość żeli Palmolive jest to produkt porządny - chociaż przyznam, iż wolę warianty "kremowe". Żel jest raczej rzadki, szybko go ubywa, intensywnie się pieni, dobrze myje, Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego wpływu na moją skórę. Podsumowując, całkiem udany kosmetyk o pięknym zapachu wypełniającym całą łazienkę,

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Jeden z lepszych!

Piękny i zmysłowy zapach, ktory pozwala na oderwanie sie od otaczającej rzeczywistosci, szalenie relaksujący. Głęboki czerwony kolor opakowania, dobre chociaz wyglądajace na nieco delikatne zamknięcie i idealna gęstośc tego produktu podnoszą komfort jego stosowania.
Dobrze się pieni i splukuje. Po jego użyciu zapach roznosi sie w całej łazience, a i na skórze utrzymuje się przez dłuższą chwilę. Wydaje mi się że nawilża, ale nie jest to jakiś szalowy efekt,ale obejdzie się bez użycia balsamu.
Cena odpowiednia do pojemności.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Przyjemny

Jeden z moich ulubieńców z serii Aromatherapy :) Używam głównie wieczorem, rano wolę warianty orzeźwiające, typu Vitality lub Morning Tonic.
Żel jest dość rzadki, trzeba sporo wylać, żeby wytworzyć puszystą pianę. Dobrze oczyszcza, odświeża, relaksuje. Z połączenia kwiatowych olejków eterycznych wyszedł całkiem ładny, słodkawy zapach, który kojarzy mi się z sokiem malinowym (kolor również sugestywny). Nie wpływa na kondycję mojej skóry, działa głównie aromaterapeutycznie. Po gorącej kąpieli pachnie nim cała łazienka.
Jedyne czego nie lubię w żelach Palmolive to opakowania. Klapka dozownika potrzebuje czasu, żeby się wyrobić.

Używam tego produktu od: 2-3 lat, zwykle latem
Ilość zużytych opakowań: 3?

Zapach rewelacyjny nawet jeśli nie jest się fanem jaśminu, róży czy orchidei. Wiem, bo sama nie jestem a mnie urzekł. Pieni się jak to wszystkie żele bez gąbki - tak-o. Na skórze delikatnie wyczuwalny, a w łazience po prostu bucha oparami. Nie wysusza skóry, a były takie, którym się to zdarzało.
Z doświadczenia w używaniu produktu nie wynika, że wracam do niego często, ale prawda jest taka, że po prostu kręcę się między nim, czterema innymi żelami z serii Palmolive (migdał, proteiny mleka, oliwka, kokos - te utrzymują się na skórze dłużej niż Sensual i dłużej niż jakikolwiek inne żele jakich używałam) i tracydycjną kostką Dove. Całkiem niezły okazał się też Fa aloe vera. Reszta to zapachowe cienkie bolki.

Odjęłam jedną gwiazdkę ze względu na trwałość słabszą niż w przypadku innych, wcześniej wymienionych żeli Palmolive. Używam tego produktu od: kilku lat

dobry!

Jest bardzo wydajny. Ma ładny zapach i korzystną cenę (jak wszystkie produkty palmolive)ale o wiele lepszy jest ten o zapachu lawendy. Dużym plusem jest to że zapach długo utrzymuje sie na skórze.

Używam tego produktu od:2 mies.

Zmysłowy , kwiatowy zapach

Udana kompozycja zapachowa-słodka: róża , jaśmin i coś jeszcze;nawilża ( jak chyba większość żeli palmolive), ładny czerwony kolor żelu., opakowanie może być, cena przystępna Używam tego produktu od: kiedyś