Soraya, Witaminowa Terapia Matująca, Maseczka do twarzy aktywnie oczyszczająco-normalizująca

Maseczka z nowatorskiej linii Witaminowa Terapia Matująca głęboko oczyszcza twarz z martwych komórek naskórka, zwęża rozszerzone pory skóry, minimalizuje przetłuszczanie się skóry, reguluje wydzielanie się sebum. Pozostawia skórę gruntownie odświeżoną, doskonale matową i gładką. Zawiera Niacinamide (witaminę B3), która reguluje funkcje gruczołów łojowych. Dzięki niej rozszerzone pory skóry wyraźnie się zmniejszają, a skóra utrzymuje matowy wygląd. Kompleks witamin (A, E, prowitamina B5) pielęgnuje skórę poprawiając jej napięcie i jędrność. Maseczka pozostawia twarz doskonale oczyszczoną, odświeżoną, matową i gładką.

rewelacja

Troche trudno ją rozprowadzić, ale to nie zmienia faktu, że jest pewno najlepsza z jakiej korzystałam.
Szybko zasycha.
Doskonale matuje. Czego bym sie nie spodziewała po tak niskiej cenie.
Lekko ściąga.
Jak najbardziej polecam.

dobra

Maseczka ma gęstą konsystencję, szybko zasycha na buzi, tworząc coś w rodzaju skorupy. Nie jest to dla mnie zbyt przyjemne uczucie, trochę drażniące, ale przecież głównie chodzi o rezultat.
ZMywa się ciężko, resztki zostają na buzi i naprawdę muszę kilka razy myć buzię, by w końcu maskę usunąć.
Matuje naprawdę dobrze. Lekko ściąga.
Buzia jest gładka, a maseczka naprawdę redukuje wydzielanie sebum.
Moim zdaniem twarz nie jest zbyt dobrze nawilżona, jest zbyt sucha.

dobra ale nie rewelacyjna

Maseczke dostałam, nie wiem czy zdecydowalabym sie na jej zakup. Ma fajny kolor, dobrze sie nakłada. Ogólnie konsystencja i zapach mogą być. Fakt, że cięzko zmyc z twarzy przynajmniej ja zawsze się z tym muszę trochę pomęczyć.
Nie zauważyłam, żeby mi zniknęly po niej czarne punkciki na nosie o brodzie, ale cera jest przyjemnie zmatowiona i miła w dotyku. Mam wrażenie, że maseczka ma łagodzący wpływ na cerę i lekko ją ściąga.
Warto wypróbować :)

Bardzo dobra

Kupiłam tą maseczkę, zachęcona pozytywnymi recenzjami na jednym z forów. Skusiła mnie obietnica zlikwidowania zaskórników. Tak do końca w to nie wierzyłam - wypróbowałam już mnóstwo "sprawdzonych" i "rewelacyjnych" kosmetyków, a moje czarne kropki cały czas mają się świetnie, ku mojej rozpaczy :( Wzięłam prysznic, zrobiłam peeling, nałożyłam maseczkę 2mm jak producent poleca i na 40 minut przystąpiłam do czytania wizażu. Już po kilku minutach zeschła się niemiłosiernie, zastanawiałam się jak ja to zmyję, ale uparcie siedziałam dalej. Po 40 minutach poszłam do łazienki przygotowana na długie mycie, i tu zostałam zaskoczona: maseczka zmywa się bardzo łatwo, mimo tej 2mm skorupy. Spoglądam w lustro i... oczom nie wierzę! Zapalam jasne lampy przy lustrze i... nic! Nic nie widzę! Koszmarne czarne kropki, które miałam już od kilku lat, zniknęły! Mam śliczną, jasną buzię :D Po tygodniu pory znów zaczęły się zapychać, ale tak jakby powierzchniowo. Wyglądało to jakby zostały zasklepione głęboko, może zwężone, a sebum gromadziło się tylko kilka mikrometrów pod skórą. Dziewczyny polecają ją stosować 2 razy w tygodniu, a ja uważam, że przy takiej częstotliwości pory nie będą miały szansy się więcej zapchać. Myślę, że moje marzenie: czysta buzia bez kropeczek wreszcie się spełni! :D

Mankamentem wydaje się cena: u mnie w Tesco jest po 15zł, ale dla takiego efektu dałabym za nią nawet dużo więcej.

Używam tego produktu od: tygodnia, dzisiaj nakładam ją drugi raz
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Bardzo dobra

Od dawna nie miałam tak dobrej maseczki. Bardzo dobrze oczyszcza, odtyka pory i matuje. Skóra po zastosowaniu jest odtłuszczona i miękka. Wydajna. Kolejny plus to niska cena.

Używam tego produktu od: długiego czasu

pomaga

świetna maska dla trądzikowców. stosowanie jest nieco kłoptliwe, bo jest gęsta i szybko wysycha, ale radzę sobie w ten sposób, że wyciskam ją na dłoń i nakładam mokrym palcem. maska odtłuszcza skóre, zmniejsza wyskakiwanie pryszczy, liftinguje niego i odświeża, nawet rozjaśnia. kolor przyjemny-filoletowy, zapach już nieco mniej(taka lawenda z dodatkami). nie podrażnia(mino, że używam jej codziennie) , choć trochę wysusza-ale kremik to załatwia, poza tym, to efekt uboczny odtłuszzenia.zmniejsza przetłuszczanie skóry. polecam.

Używam tego produktu od:dwa mies.

nie zawiodłam się

Maseczka jest super, efekty bardzo mi się podobają. Nie mam juz problemu z pryszczami czy rozszerzonymi porami, bo z każdym użyciem maseczki moja buzka jest w coraz lepszym stanie. Jak już maseczka zaschnie to na amen, strasznie denerwujące uczucie, ale dla efektów warto "przecierpiec".

ulubiona;)

moja ulubiona i bezwzglednie najlepsza maseczka jakiej uzywalam;) dla mojej cery idealna, nic jej tak skutecznie nie rozjasnia, oczyszcza i matuje:). ulubiona!

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: jedno (starcza na dluuugo)

Działa!!

Wypróbowalam tysiące maseczek oczyszczających, ściągających pory itp. od najtańszych po najdroższe i ta mnie zaskoczyła jest rewelacujna i naprawdę działa. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

Świerzość

Maseczke kupiłam by wkońcu pozbyć się upiornego błyszczenia i doprowadzić moja buzię do porzadku. I nawet udało mi sie:) Maseczka - glinka ma fajna konsystencje, troszke gęsta ale i tak w porzadku, dobrze sie rozprowadza, ma śliczny kolor i spełnia obietnice, moze nie rewelacyjnie ale i tak jest dobra. Matuje - niezbyt na długo ale i tak coś, zweza pory i wygładza buzie, ujednolica koloryt. Ogolnie godna polecenia, moze przyniesie wiecej + jak ją bede stosowac dłuzej :)

Używam tego produktu od:2 tyg

ulubiona!

bardzo przypodobałam sobie tą maseczkę, ze względu na jej własciwości matujące i ściągające pory. naprawde niewiele maseczek radzi sobie z takimi problemami skóry, jak rozszerzone pory czy błyszczenie się twarzy, a ta wywiązała się ze swojego zadania w stopniu całkowicie mnie zadowalającym:) ładnie rozjaśnia skórę, odświeża ją.zapach jak dla mnie przyjemny, kolor też, choc uważam, ze mogłaby być biała, bez niepotrzebnych barwników(może to sprawka wit B3(niacynamide)). jedyny minus za trudność w zmywaniu, ale jest to charakterystyczna cecha przy maseczkach typu glinka, wiec ogólnie nie mam zadnych zastrzeżen. szczerze polecam osobom z tłustymi buziami, ale dla wrażliwych, naczynkowych i suchych sie nie nadaje.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki

Działająca :)

Nie mam jakis specjalnych problemów ze skórą i nie używam jej regularnie a od czasu do czasu. Dla mnie jest wystarczająca i działająca. Wraz z peelingiem usuwa czarne wągry z nosa i własciwie tylko dla tego potrzebowałam maseczki.

Efekty:
+ usunęła wągry
+ rzeczywiscie zmniejsza pory
+ rozjasnia i odświeża skórę

- długi czas trzymania.. dlatego czesto mi sie po prostu nie chce... do stosowania podczas leżenia w wannie jedynie ;)
- jak zaschnie to .... naprawde zaschnie

-/+ nastraszyłam kolege w akademiku :D

podsumowując pożyteczne mazidło

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: mam jedną duzą tubke.. juz się konczy