Helena Rubinstein, Rouge Pulse

Helena Rubinstein, Rouge Pulse

Nawilżająca, bardzo lekka i pięknych, żywych kolorach pomadka z nowej kolekcji HR. Dzięki micro-spong`om zawierającym aktywne substancje nawilżające skóra ust jest bezustannie nawilżana, cecha szczególnie cenna dla pań z wrażliwym, pękającym naskórkiem ust.

Nawilżająca

Bardzo przyjemna szminka. Dla moich wiecznie spierzchniętych warg - świetna. Nawilża, natłuszcza i kolorki bardzo ładne, nie jest zbyt trwała i za to odejmuje jedną gwazdkę. Kupiłam ja sobie na zimę ale na pewno jeszcze do niej wrócę.Używam tego produktu od:pół roku

no, ale za ile:(

Jestem w posiadaniu cennej probki tej szminki w kolorze 108-twinkle... Tyle co moglam sie spodziewac za pieniadze, ktore one normalnie kosztuje - dostalam... Dobrze nawilza, pieknie pachnie, mam ladny kolorek w ktorym moje usta wygladaja bardzo korzytnie... tylko dlaczego ona jest taka droga?! Jest niemal doskonala, ale za ta cene? O nie... juz wole kupic sobie ok. 5 szminek Rimmela "Sheer Temptation" niz jedna taka Helene:/ Za cene 1 gwiazdka w dol:(

bez rewelacji

Miałam kilka solidnych próbek z dołączonym pędzelkiem(prawdę mówiąc zostały mi nietknięte kolory 119 Flame-ostra czerwień i 130 Engage-ciemny brąz przełamany bordowym).Najbardziej spodobał mi się kolor 108 Twinkle-beżowo-różowy,ale i tak z pomadek wolę zdecydowanie L'Oreal i Bourjois(i o wiele tańsze),a tak w ogóle to błyszczyki :) Pomadka jest nawilżająca,ale krótko się trzyma.Nie sadzę bym za taką cenę skusiła sie na nią.Ot, po prostu zwykła pomadka, którą nakładamy rano by ożywić kolor ust a po 2 godzinach nawet gdy nic nie jemy znika bez śladu.

Oceniam na 4.00

śliczne kolory , świetnie nawilża jednak bardzo szybko się ściera i po pewnym czasie pozostaje po niej tylko wspomnienie.

kolor zachwyca, trwałość rozczarowuje

Bardzo piękne, wibrujące kolory - chyba każda kobieta jest w stanie wybrać dla siebie przynajmniej kilka świetnych odcieni. Przyjemnie wygładza i nawilża usta, ale niestety jest mało trwała, co przy bardzo wysokiej cenie mocno rozczarowuje. Jak zwykle u HR bardzo ładne, zwracające uwagę opakowanie.<BR>