Wella, Vivality, Perfekcyjna Równowaga (szampon włosy tłuste u nasady, suche na końcówkach)

Kategoria
Marka

Szampon Perfekcyjna Równowaga z indywidualną formułą Tri-Complex zawierającą witaminę H i F, usuwa nadmiar tłuszczu u nasady włosów i ze skóry głowy, jednocześnie chroni i odżywia przesuszone końce włosów. Włosy są delikatnie oczyszczane, odżywione i nabierają więcej świeżości.
Potrójne działanie, aby włosy były mocne i błyszczące - Wella Vivality poprawia strukturę włosa, wzmacnia włosy i nadaje im połysk. Nowa receptura w pełni zaspokaja potrzeby włosów tłustych u nasady, suchych na końcówkach, dzięki temu, że działa na trzy części włosa.

Cena: 8 zł / 250 ml

calkiem ok

Zaczne od tego ze od pierwszego mycia niczym mnie do siebie nie zrazil. Dobrze wlosy umyl a te przez spory czas pozostaly swieze. Nie sa oklapniete, ukladaja sie ok (ani gorzej ani lepiej). Zawsze po myciu stosuje odzywki wiec jak dziala pod wzgledem pielegnacyjnym ciezko stwierdzic. Nie placze wlosow. Ladnie pachnie niezle sie pienie i nie jest drogi.

Mozna kupic. Porzadny szmapon:)

(narazie nie spowodowal lupiezu na glowce mojego meza wiec jest ok)

średniaczek

Oceniam go trochę lepiej od odżywki z tej serii, a to dlatego, że generalnie wobec szamponów mam mniejsze wymagania. Ten przyjemnie, słodkawo pachnie, dobrze się pieni, dobrze myje włosy, dobrze się spłukuje, lekko wygładza włosy (da się to odczuć przy spłukiwaniu), ale nic poza tym. Ale że nie zrobił mi na głowie siana ani nie wywołał łupieżu, to *** przyznać mu mogę, choć szczerze mówiąc średniaczek z niego