Avon, Nailwear Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Avon, Nailwear Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Nowy, ulepszony lakier Nailwear dzięki technologii intuicyjnej dostosowuje się do kondycji paznokcia i trwa na nim do 10 dni. Zawarte w nim polimery zapewniają giętkość i elastyczność powłoki, pył diamentowy wzmacnia, zaś pantenol odżywia i nawilża paznokcie. Dostępny w 19 odcieniach.

Świetny

Posiadam 1 odcień tego lakieru (decadence) i muszę przyznać, że lakier jest super. Kryje przy jednej warstwie. Jego trwałość to 6-7 dni. Dla mnie bomba. Ma fajny cieniutki pędzelek i dobrze rozprowadza się na paznokciu. Nie odpryskuje i nie robi smug. Na pewno skuszę się na zakup kolejnego. ;)

kolejny drogi bubel;(

Koszmarek i wyrzucona kasa.Bardzo długo schnie, nietrwały, szybko sie ściera, kolory takie oklepane, rozwarstwił się błyskawicznie.Idę wywalić do kosza i nigdy więcej:(niestety nazw kolorów nie dowidze-zbyt malusie literki, a tu niete lata niete ocy:)takie perłowe bordo i łosiowy, reszta już w koszu.12 ml drogiego badziewia.NIE POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: nie użyłam, wyrzuciłm 4

bardzo dobre lakiery

:) ladniusie kolorki, choc mogl by byc wiekszy wybor
:) dosc szybko schna
:) dobre krycie
:) ladny polysk
:) niektore bardzo ciekawe odcienie
:) dosc dlugo sie utzrymuja
:) dobra cena w promocji
:) duze opakowanie
:) dobry pedzel
:) poreczne

:( minus no moze mogly by wcale nieodpryskiewac ;)

Ilość zużytych opakowań: 20 calych

nic nadzwyczajnego

Jakoś niespecjalnie jestem z niego zadowolona. Plusem jest spora gama kolorów i to tyle

Plusy:
-szeroka gama kolorów
-wygodny pędzelek
-trwały pędzelek, z którego nie wylatuje włosie

Minusy:
- nietrwałe, bardzo szybko odpryskują, nawet po zastosowaniu utwardzacza
- słabo kryją, czasami i dwie warstwy to za mało
- powstają smugi i bąbelki powietrza
- bardzo szybko gęstnieje
- cena

Za taką ceną można znaleźć stacjonarnie o wiele lepsze jakościowo lakiery, które nie odpryskują zaraz po pomalowaniu.

Używam tego produktu od: bardzo dawno
Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

Lubiłam Go.

Z tego co mi wiadomo lakier ma teraz nową szatę graficzną. Ja używałam go do końca od około 5lat z przerwami. Odcień Plum Seduction. Jest to kolor ciemny, tak jakby mocny granat zmięszać z poświatą mocnego różu. Efekt był rewelacyjny. Teraz poluję w katalogu na jakąś promocję na lakiery i na kolor podobny do tego, chyba teraz nazywa się Tweed, chodź nie jestem pewna:) Lakier trzymał się długo, nie odpryskiwał lecz po liklu dniach końcówki po prostu się ścierały ale lepsze to niż aby odpadał. Zawsze używałam go na weekend albo na imprezę. Wygodny długi pędzelek. Niestety na początku był bardzo lejący:/ ale z biegiem czasu zrobił się normalny :) Polecam z czystym sumieniem chodź teraz jest on w nowym opakowaniu. Jeśli ktoś lubi ciemne kolorki to ten odcień jest dla niego:)

Ilość zużytych opakowań: 1 cała buteleczka

Lakier bardzo fajny miałam kolor ten fiolet który jest na zdjęciu, dobrze się rozprowadzał, długo trzymał, kolorek na paznokciach był na prawdę intensywny i ładny. Głupia tylko bo dałam ten lakier koleżance i nie zdążyłam bardziej go wypróbować. A oddałam go bo 8 lat temu głupio się czułam w tak intensywnych kolorach. Mimo wszystko mogłabym go zamówić jeszcze raz :)

Używam tego produktu od: od 2005
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

lepsze od Diora

jestem stomatologien i nosze przez wiele godzin dziennie rekawiczki, pod ktorymi paznokcie wrecz sie zaparzaja. Jest to jeden znielicznych lakierow, ktory trzyma sie nawet do 3 dni- co jest w moim przypadku sukcesem, a probowalam juz chyba wszystkich mozliwych. Tutaj przynajmniej cena jest atrakcyjna, wiec spokojnie polecam- oczywiscie zawsze nakladam lakier na baze, a pozniej coat.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: 7 roznych odcieni

Oj nie:(

Już niestety nigdy więcej lakieru Avon żadnego nie kupię, miałam kilka różnych kolorów w odstępach czasowych i zawsze było źle.
Kolejny raz daję im szansę i kolejny raz się zawodzę, już koniec.
Jeszcze do tej pory mam kolor błękitny z zeszłego roku i o dziwo nie zgestniał jeszcze, aż tak bardzo jak pozostałe zawsze, ale na paznokciach już schnie bardzo bardzo długo i i tak go nie używam, bo nie mam cierpliwości czekać 1h bez ruchu.

Najgorsze cechy:
- bardzo nietrwałe - na drugi dzień już odpryskują
- słabo kryją, 2 warstwy bardzo bardzo grube lub 3 minimum normalne
- ciężko się maluje, zostawiają smugi
- bardzo szybko gestnieją i są do wyrzucenia zanim jeszcze zużyjemy pół opakowania
- drogie w prównaniu do konkurencji.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 6,00

MASAKRA

To jakaś pomyłka!!!! Lakier w ogóle nie schnie. Nakładam 1 ale porządną warstwę bo inaczej byłyby okropne prześwity i smugi i czekam: pól godziny, godzina, półtorej. Oglądam serial za serialem zeby tylko nigdzie nie zahaczyc i nie uszkodzic i co? Nie wysycha do konca, za to nawet muśnięcie powoduje okropne ślady i ścieranie sie lakieru. Co z tego że ma fajny kolor (mam nowosc z drobinkami - Violetta Sparkle) skoro doprowadza mnie do szału...... Nawet za darmo bym nie wziela gdybym wiedziała czym to pachnie

Totalny niewypał!!

Mój pierwszy i ostatni lakier z Avonu, przez niego zraziłam się do tej firmy, bo większość rzeczy które zamawiałam to właśnie niewypały.Lakier dość drogi bo w regularnej cenie ok. 20 zł, a jest beznadziejny!!! Już nawet lakiery za 5 zł są trwlsze i utrzymują się te 2-3 dni. Samo malownie paznokci to porażka,muszę nałożyć jakieś 3 warstwy i do tego czekać aż całkowicie wyschnie, bo łatwo o smugi. Pierwsze odpryski pojawiają się po kilku godzinach. Nie kupię ponownie

jeśli lubisz smugi i odpryski to idealny lakier dla ciebie

Jestem (nie)szczęśliwą posiadaczką koloru Midnight Plum - jest to śliczny odcień ciemnej śliwki, dostałam go bo znudził się mojej mamie :D

PLUSY:
+ kolor - trudno na taki trafić
+ wybór kolorów
+ wygodna, wytrzymała i elegancka buteleczka
+ duża pojemność opakowania
+ mimo upływu lat (!) nie glucieje, nadal nadaje się do użytku
+ dość szybko schnie

MINUSY:
- żeby nie było prześwitów potrzeba minimum dwóch warstw, po pierwszej krycie jest praktycznie żadne
- w katalogu lakiery wyglądają inaczej niż w rzeczywistości
- zbyt długi i cienki pędzelek - trudno nim precyzyjnie pomalować paznokieć
+ odpryskuje po 2 dniach mimo tego, że używam zarówno base jak i top coat\'ów które powinny znacznie przedłużyć jego trwałość
+ dość ciężko się zmywa
+ cena - kosztuje ok 20 zł a zachowuje się podobnie jak lakiery za 5 zł

I mam takie luźnie spostrzeżenie - pojemność lakieru to aż 12 ml i wg mnie jest to za dużo, nie da się tego zużyć !

PODSUMOWUJĄC - lakier łatwo odpryskuje i jest dosć nieprzyjemny w użyciu, co w połączeniu z dość wysoką ceną sprawia, że na pewno więcej go nie kupię mimo tego, że kolory są fajne.

znośnie ale szału nie ma

Ogólnie oceniam te lakiery jako dość dobre,przemawiają do mnie fajne barwy tych produktów,jednak muszę przyznać że starsza seria była przyzwoita ale co do nowości czyli odcieni super lśniących mam mega wątpliwości.Posiadam kolor vivid violet i blue shock i niestety podpisuje się pod tym co już zostało wcześniej idealnie ujęte:

"minusy:
-Bardzo, bardzo długo schnie (!!!!)
-Dość wodnista i lejąca konsystencja nie ułatwia nakładania, trzeba uważać na smugi
-Żeby uniknąć prześwitów trzeba nałożyć co najmniej 2 warstwy, i to dość porządne"

NEVER EVER

Używam tego produktu od: 5lat