Miss Sporty, Faboulous Eyes Eyeshadow Pencil to Shade & Define

Miss Sporty, Faboulous Eyes Eyeshadow Pencil to Shade & Define

Kredka do oczu zapewniająca metaliczny połysk. Dostępna w niewielkiej, podstawowej gamie delikatnych kolorów: błękit, fiolet, róż, zieleń.

Cena: ok. 10 zł

nie spełnia moich wymagań

kredka niezbyt trwała, szybko się rozmazuje i ściera, trzeba ją nakładać co godzinę żeby jakoś wyglądać. cena nie jest zbyt wygórowana, ale tu skłaniam się ku stwierdzeniu "jaka cena taka jakość"
nie polecam

NIe trafiła w mój gust

Gdy w drogerii testowałam na skórze,kredka wydawała się mieć ładny delikatny kolor.W domu przeżyłam wielkie rozczarowanie.Gdy próbowałam wydobyć z niej choć bardziej mocniejszy kolor tak,żeby chociaż wyglądało na to,że mam pomalowaną powiekę musiałam tak ją przyciskać,że miałam wrażenie,że oko wypadnie mi z orbity.Gdy wyszłam,brokat jedynie utrzymał się na łuku brwiowym.Teraz kredka leży w kącie i używam rzadko jeśli mam ochotę zrobić sobie naturalny makijaż.Ale nie tego oczekiwałam po tym kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań:1 niecałe i prawdopodobnie będzie zużyte przez jakiegoś znajomego jeśli zdołam to komuś wcisnąć

Beznadziejna

Kupila ta kredke w dwoch odcieniach
ale te dwa odcienie sa takie same ;/
Koloru wogole nie widac.
Znika tak szybko jak sie pojawi.
Wyglada jak jakis klej ;/;/

Używam tego produktu od: miesiaca

polecam

polecam na codzien i od święta dla wszystkich pań które chcą aby ich oczy błyszczały diamentowym blaskiem
rozświetla spojrzenie przez co eliminuje wrażenie zmęczonych oczu
idealna dla młodych dziewiewczyn chcących wyglądać świerzo i naturalnie

Używam tego produktu od:miesiąca

Beznadziejna

Za blady kolor (prawie nic nie widać), źle się rozprowadza (trzeba bardzo mocno naciskać:/), potem jak przez przypadek dotknę powieki to cała złazi:/. Ogólnie trwalłość kiepska.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze i ostatnie

Klapa

Kolory tych kredek ( jak i cena, bodajże ok.10zł ) tak mi wpadły w oko, że zakupiłam odrazu dwie- baby love ( delikatny brudny róż ) i diamond dust ( lśniący, perłowy, bardzo delikatny ). Pierwsza jest jeszcze jako taka. Na bazie trzyma się całkiem nieźle. Ale ta druga to porażka. Malowanie się nią jest praktycznie niemożliwe. Rozprowadza się nierównomiernie i jest twarda przez co trzeba nią mocno maziać oko conajmniej kilka razy ( różowa też jest twarda, ale nie aż tak ). Gorszego bubla w zakresie kredek do oczu nie miałam nigdy! Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: kupiłam je jakieś dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: leżą gdzieś tam praktycznie nieruszone

a mi się podoba..

Dla mnie to jest bardzo dobra kredka jak na swoja cene.Mam kredke o takim fajnym rózowawym odcienu troche szybko schodzi ale w kazdej chwili moge dokonac drobnych poprawek:)jak na swoja cene 10,99 godna polecenia.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

fajne

kupiłam je szukając nadal moich kredek Sterling których nigdzie znaleść nie mogę, a że akurat otworzyli nowego Rossmana w Kielcach przeglądając kolorówke zauważyłam te kreki ich cena to ok. 11zł
nie mogłam zdecydować się na jakiś jeden kolor tak więc stałam się posiadaczką
010 diamond dust - biały
050 peach punk - brzoskwiniowy brudny róż
080 - chocolare - sredni ciepły brąz :)
i jestem z nim wszystkich bardzo zadowolona, używam je do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka, do podkeślenia linii dolnych rzęs i do tych celów sa idealne, nie nakładam ich na cała powieke a tylko na wybrane partie, ale jestem naprawde zadowlona z trwałości i efektu jaki dają, nie są ani twarde, ani za miękkie, dzieki czemu łatwo można je nakładać, nie wałują się, nie ranią powieki, kolory sa perłowe, dobre i do dziennego i wieczorowego makijażu
polecam :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

nie

Nie lubie tej kredki.Jest stanowczo zbyt tłusta,nałożona na całą powiekę błyskawicznie zbiera sie w załamaniu,kolorek jest mało widoczny.Nakładana na cienie warzy się.Do robienia kresek jest za gruba.Ja używam ja jedynie jako rozświetlacza i za to jedna gwiazdka.Druga za ładne kolorki do wyboru i za to że kredka nie łamie się :) Ale i tak nie kupie ponownie.

sam brokacik

Mam odcień 010 Diamond Dust, taki biały perłowy. Koloru to ta kredka właściwie prawie nie daje, tylko pokrywa powiekę tysiącem maleńkich drobinek. Moje oczekiwania spełnia całkowicie, gdyż kupiłam ją na miejsce rozświetlacza do wewnętrznych kącików oczu i do powiek.
Jedyną wadę jaką zauważyłam to to, że kredka, gdy maluje się nią po cieniach, to tak brzydko zbija te cienie (właśnie tak jakby tłusta była), jednak drobna korekta i jest super.
Błysk utrzymuje się cały dzień.
Godna polecenia, jak nie znajdę czegoś lepszego to na pewno do niej wrócę.

ślicznie błyszczy

Kredka jest średniej miękkości - wystarczająca, by łatwo można było malować nią powiekę. Konsystencja jest nieco tłusta, przy dotyku nie zchodzi całkowicie. Wytrzymuje w dobrym stanie pół dnia, potem kolor zaczyna zanikać i kosmetyk zbiera się w zalamaniach powiek. Chociaż kolorki są jasne i delikatne, przepięknie i długo błyszczą na oczach. No i najważniejsze, że się nie osypują (swoją drogą dziwne by było, gdyby się osypywały;-). Ekonomiczny kosmetyk, maluję się nią już wiele tygodni, a ciągle jeszcze jest.

ilość zużytych opakowań: 1

nie bardzo

Bedac w Rossmanie tak spodobaly mi sie ich kolorki, ze od razu machnelam sie na 2. Sliczne, pastelowe- rozowa (baby love) i niebieska (blue spark). Niestety to ich jedyna zaleta bo poza tym kolor jest bardzo slabo widoczny na powiece, tylko te drobinki migocza, kredka jest tlusta i zbiera sie w zaglebieniu powieki. Dlatego daje tylko 2 *. Za to te kolorki... cudne :)

ilość zużytych opakowań: 2