Nivea, Visage, Krem nawilżający na dzień z hydraminą witaminami i olejkiem jojoba; cera normalna i mieszana

Krem NIVEA VISAGE z naturalną hydraminą zapewnia optymalne nawilżenie skóry 24 godziny na dobę. Pozwala na zachowanie naturalnej świeżości i gładkości oraz zdrowego wyglądu twarzy, szyi i dekoltu przez cały dzień. Dodatkowo, specjalny system ochronny UVA/UVB z witaminą E chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.
Krem nawilżający na dzień z witaminami pielęgnacyjnymi i olejkiem z jojoby pielęgnuje i matuje skórę normalną oraz mieszaną.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Butylene Glycol, Stearic Acid, Sodium Starch Octenylsuccinate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cera Microcristallina, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis, Hydrogenated Coco-Glycerides, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Lecithin, Panthenol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Sodium PCA, Paraffinum Liquidum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Niacinamide, Glycine Soja, Inositol, Fructose, Urea, Titanium Dioxide, Alumina, Silica, Sodium Carbomer, Sodium Polyacrylate, BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Sodium Benzoate, Limonene, Linaool, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha - Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Parfum.

Cena: ok. 16 zł / 50 ml

Genialny

Krem jest świetny, nie ma wogóle efektu "ściągania". Mam cerę mieszaną i dla mnie sprawdza się idealnie!

+ delikatna konsystencja
+ wydajny
+ dobrze się rozprowadza
+ świetnie nawilża
+ przyjemny zapach
+ dość niska cena

Ilość zużytych opakowań: powyżej 10

Godny polecenia.

Krem jest dobry, ale w ogole nie nawilza, a przy mojej dość suchej skórze przesuszyl mi ją jeszcze bardziej. Dobrze matuje,ladnie pachnie i jest lekki. Idealny pod makijaz.

Ilość zużytych opakowań: jedno-50ml

Naprawdę, polecam!

Mam cerę mieszaną i na ogół stosuję kremy matujące. Lecz ten krem dostałam w prezencie i na początku nie byłam co do niego przekonana. Bałam się, że będzie pozostawiał tłusty film na skórze i będę się świecić cały dzień. Nic z tych rzeczy! Krem doskonale nawilża skórę i nie pozostawia lepkiej warstwy. Zauważyłam również, że dzięki niemu ilość wyprysków na mojej twarzy drastycznie zmalała;P
ZALETY:
+ cudowna lekka, wodnista konsystencja
+ jest bardzo wydajny
+ bardzo dobrze nawilża skórę
+ nie pozostawia tłustej warstwy
+ bardzo dobrze się wchłania
WADY:
-brak;)

Dobry kremik

Mam cerę mieszaną, skłonną do przetłuszczania się i wyskakiwania niespodzianek. Dlatego, w związku z dosyć mocnym wysuszaniem jej podczas oczyszczania, potrzebuje kremu, który ją nawilży i lekko "naprawi". Bardzo dobrze w tej roli sprawdza się nivea soft - jednak jej nie mogę stosować na dzień, bo za bardzo się po niej świecę, a ten kremik owszem. Nie stosuję go codziennie, czasami potrzebuje mocniejszego matu. Wprawdzie ta nivea nie matuje jakoś świetnie, ale podkład na nim dobrze się trzyma, skóra jest dobrze nawilżona. Ogólnie jestem zadowolona z tego produktu :)

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: 1-2

Jestem na tak

Krem kupiłam w promocji za niecałe 10 zł, miałam go kupić i tak żeby wypróbować poniewaz mam cerę mieszana, miejscami przesuszona. Były to dobrze wydane pieniądze, krem ma lekka konsystencje dzięki czemu szybko się wchłania, ma delikatny przyjemny zapach. Dobrze nawilża, jedyny minus to ze nie matowi skory mimo obietnic producenta. Jest wydajny i nadaje się pod makijaż.

Używam tego produktu od:roku

taki sobie

Nie zachwycił mnie. Używałam go w parze z kremem na noc z tej serii i prawdę mówiąc ten na noc był dla mnie o wiele lepszy. Krem jest dość ciężki i wolno sie wchłania pozostawiając tłusty film. Poza tym zbyt intensywnie pachnie jak dla mnie.

Używam tego produktu od:dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

taki sobie

Krem całkiem dobrze nawilża, jest leciutki, ale w ogóle nie matowi. Wydajny; nowe opakowanie jest ładniejsze.

Wydaje mi się, że krem jest bardziej przeznaczony do cery normalnej niż mieszanej.

Niestety zawiera Paraffin Oil.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: pewno kilkanaście

hmm...

Bardzo lubię żel do mycia twarzy z tej serii. Ale na kremie troszkę się zawiodłam... Nie jest to jakiś koszmar, jednak przy mojej mieszanej cerze raczej się nie sprawdził.

Właściwości matujące to ma tylko w nazwie. Twarz świeci się po nim jak szalona, właściwie już po nałożeniu. Zostawia cienką lepką warstwę po nałożeniu. po zużyciu całego słoiczka doszłam do wniosku, że stan mojej cery lekko (nie jakoś tam drastycznie) pogorszył się, pojawiły się wypryski. Niby nawilża, ale jakoś tak nierównomiernie.

Podsumowując: skończyłam słoiczek bez jakiegoś większego dyskomfortu psychicznego, ale następnego na pewno nie kupię. Wydaje mi się, że krem całkiem dobrze może sprawdzić się przy cerze normalniej, ale przy mieszanej nie zdaje egzaminu.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Bardzo dobry, ale na noc

Niby jest to krem na dzień dla cery normalnej/mieszanej, konsystencję ma jednak dość gęstą i treściwą. Nawilża nieźle, ładnie pachnie, pozostawia na twarzy delikatny film. Zdziwiło mnie, że tyle osób zachwala jego właściwości matujące. Według mnie takowych nie posiada wcale. Dużo lepiej sprawdza się jako krem na noc - i za to ma ode mnie 4 gwiazdki. Na dzień wolę coś lżejszego (emulsję lub krem o konsystencji półżelowej). Plus za opakowanie - lubię takie zgrabne, szklane słoiczki ;)

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

Bardzo dobry!

Używam w duecie z kremem na noc. I jestem bardzo zadowolona :) Przede wszystkim ten krem doskonale nawilża skórę, staje się gładka i jędrna, zniknęły problemy z suchymi skórkami:) Przy tym nie zapycha, ani nie powoduje błyszczenia twarzy! Jeśli chodzi o matowienie, to jest tak średnio - krem wywołuje u mnie na twarzy mat ale różnie to z nim bywa. Jednak zupełnie mi to nie przeszkadza, bo stosuję go zazwyczaj pod podkład/puder i wtedy nie mam w ogóle problemów z błyszczeniem. Ma bardzo treściwą konsystencję. Jedynie przyczepiłabym się do zapachu, ten jest taki zwykły - kremowy, a mógłby być lepszy.;) Polecam !!!

Używam tego produktu od:miesiąca

Lepszego nie spotkalam

Próbowałam wielu kremów, ale ten jest jednym z najlepszych jakie do tej pory miałam.

Zalety:
- przyjemnie pachnie,
- nawilża, a cera nie jest tlusta
- cera w strefie T nie robi sie tlusta jak po wielu innych kremach
- nie czuć ściągania cery

Wady:
- zatyka troche pory, chociaz nie tak tragicznie, bobywało gozej . Tak naprawde sa delikatnie widoczne, ale dlatego daje minus, ze jednak nie radzi sobie z nimi perfekcyjnie. Byc moze to wina zelu do mycia twarzy...

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Zapycha pory.

Niżej niż przeciętny krem nawilżający. Przede wszystkich strasznie zapycha pory i powoduje wypryski (a nie mam trądzikowej cery). Nawilżanie jest średnie, nic zachwycającego. Przyjemna konsystencja i zapach. Ale samo działanie pozostawia wiele do życzenia. Nie pozostawia tłustej warstwy. Średnio nawilża. Wydajny. Nie kupię ze względu na to, że powoduje wypryski, których ciężko się potem pozbyć.

Używam tego produktu: kilka razy podchodziłam do niego przez kilka tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.