Garnier, Czysta Skóra A, Żel na noc o dogłębnym działaniu

Garnier, Czysta Skóra A, Żel na noc o dogłębnym działaniu

Cena PLN 13.99

Żel na noc o dogłębnym działaniu jest przeznaczony do skóry mieszanej lub z tendencją do przetłuszczania się, z rozszerzonymi porami, zaczerwienieniami, podatnej na występowanie niedoskonałości. Jego formuła z kwasem salicylowym i cynkiem usuwa niedoskonałości skóry i zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Łagodnie działanie złuszczające kremu sprzyja zanikaniu śladów. Żelowa i nietlusta konsystencja wnika natychmiastowo, aby zwęzić pory. Skóra budzi się zauważalnie bardziej czysta.
Krem zawiera kwas salicylowy. Nie zawiera wit. A.

Lubię, ale...

... stosuję go punktowo zamiast na całą twarz. I w ten też sposób będę go oceniać (przykładowo wydajność na całą twarz jest do kitu, ale punktowo wychodzi naprawdę super, dlatego dostaje ode mnie 4 gwiazdki)

+ nie raz ratował mi skórę (dosłownie :D), jeśli posmaruję nim bolące miejsce zanim pojawi się nieprzyjaciel, to magicznie nigdy się nie pojawia.
+ wydajny, ale tylko przy punktowym stosowaniu
+ wygodne opakowanie, poręczne i ułatwiające aplikację
+ zapach, ja go lubię :D

- lepiej działa zanim coś wyskoczy niż na gotowe zmiany, wtedy przyspiesza ich gojenie, ale tylko trochę.
- lepka konsystencja po zaschnięciu
- przy rankach piecze, a to ze względu na alkohol. Dla mnie nie jest to jednak taki duży minus.

Kiedyś lubiłam

Kiedyś kupowałam ten żel bardzo czesto. Nie spelnial do konca moich oczekiwan, pioniewaz bnowe niedoskonalosci pojawialy sie nagminnie podczas jego stosowania, ale za to usuwal male przenarwienia i lekko podsuszal pryszcze. Mial zelowa konsystencje, dosc lekka i szybko sie wchalnial. Byl niestety malo wydajny przy stosowaniu na cala twarz oraz cena byla dosc wysoka za taka pojemnosc. BNiemiej ejdnak byl to dobry produkt.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

średnio na jeża

Wypróbowałam ten specyfik szukając zamiennika mojego ulubionego vichy- chronoaktywnego kremu na noc. Moje problemy z cerą są sporadyczne, głownie w okolicach nosa i brody. Garnier ma konsystencje żelu ale mimo to szybko się wchłania i nie klei. To, że się niemiłosiernie błyszczy akurat mi nie przeszkadza, bo w końcu to na noc. Skóra na drugi dzień jest trochę ściągnięta. Niestety nie niweluje problemu trądziku ani pojedynczych krostek a do regularnego stosowania się nie nadaje. Cena niewysoka ale dla szybkich rezultatów lepiej zainwestować w coś lepszego.

Używam tego produktu od: w trakcie 1
Ilość zużytych opakowań: drugi miesiąc

Super!

Nie wiem skad tyle złych opinii... Dla mnie ten produkt jest po prostu świetny :) Działa już po pierwszym użyciu. Ślady, niedoskonałości znikają. Zapach bardzo fajny. Zostawia takie uczucie wysuszenia, ale rano po umyciu wszystko znika :)

Używam tego produktu od: Nie pamiętam xd
Ilość zużytych opakowań: Jedno

uwielbiam

Naprawdę jeśli chodzi o działanie za takie pieniądze nic mu nie zarzucę... redukuje mi niedoskonałości blizny mi znikają lub jaśnieją, ładnie pachnie do tego jest wydajny.

NIekiedy może trochę przesuszać trzeba uważać żeby nakładać go tam gdzie są wypryski czy blizny i nie a problemu.

Używam tego produktu od: od kilku lat, wyleczył nie nie raz w różnych nawrotach trądziku
Ilość zużytych opakowań: kilka 3 na pewno

nie jest najgorzej

Plusy:
* świetnie usuwa niedoskonałości,
* widocznie poprawia cerę,
* cena, opakowanie,
* bardzo wydajny,
* zapach (kwestia gustu).

Minusy:
* powoli się wchłania- zanim się wchłonie cera błyszczy się i lepi przez kilka minut,
* wysusza cerę.

Na pewno nie polecam tego żelu dla osób z wrażliwą skórą i skłonnościami do alergii.

Swietny

Dla mnie naprawdę świetny. Nie mam jakichś większych problemów z trądzikiem a ten żel spisuje się naprawdę dobrze. Usuwa mniejsze niedoskonałości i ślady po nich w jedną noc.
Konsystencje ma dobrą jak w nazwie żel wiec nie wiem czego się spodziewałyście.
Wchłania się też dobrze.
Nie używałam go co noc tylko co pare dni i nic złego ze skórą mi nie zrobił tylko pomógł.

Używam tego produktu od: Jakiś czas nie co noc

Okropny

Nie kupie go nigdy więcej ! I cena jak na niego jest duża gdyż nie przyniósł żadnych efektów a nawet pogorszył stan cery .
- okropny zapach alkoholu
- straszna żelowa konsystencja
- nie wchłania się
- nie redukuje trądziku
- wysusza
- wystąpił po nim jeszcze większy wysyp

Tragedia. Rano cera jeszcze gorsza.

Jeden z najgorszych kosmetyków jakie miałam!

- dziwna, żelowa konsystencja, wyglądał jak maseczka, nie wchłaniał się (niezależnie od nałożonej ilości)
- działanie odwrotne do zamierzanego, rano twarz wyglądała gorzej niż wieczorem
- mocno alkoholowy zapach
- zapycha
- skóra wyglądała po nim, jakby ją totalnie zapchać
- strasznie przesuszał

Używam tego produktu od: używałam jakieś 3 lata temu, przez około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Mimo wszystko, to nie jest mój typ.

Niby czasem dział, ale podkreślę, CZASEM.

Kupiła go kiedyś moja siostra, był o wiele droższy.

Minusy to przedewszystkim PRZEOKROPNY zapach. Alkohol to jednak nie mój typ w kosmetykach.

Plusy to przedewszystkim duża wydajność, od roku jestem w pierwszym opakowaniu, pokrywam nim tylko pryszcze, te większe. Aktualna cena też jest dość dobra.

Nie na każdego kosmetyk działa. To pewnie zależy też kto ma jaki typ cery.

dno

jak dla mnie cos na pryszcze nie powinno zawierac alkoholu, a tu zaraz na 2 miejscu jest alkohol. moze nalewki bylyby dobre z tego ale nie preparat do skory tradzikowej.
minusy
ochydny alkholowy zapach
brak dzialan, a wlasciwie dzialanie odwrotne, rano po zastosowaniu tego mialam jeszcze gorszy stan skory
plusy
nie widze...

Używam tego produktu od: kupilam jakies 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: troszke pierwszego dawno temu

Trzy z mocnym plusem

Ten specyfik ma coś w sobie. Polubiłam go.
Po pierwsze żelu przyjemnie się używa. Jest gęsty, bezbarwny i momentalnie się wchłania.
Działanie - nie spodziewać się zaskakujących efektów. Ważna jest systematyczność, ja u siebie efekty zauważyłam dopiero po kilku dniach. Czyli dosłownie - mniej doskonałości. Problem u mnie jest okresowy (dosłownie :P ) więc może 100% nie działał, ale tak z 80%. Czasami "przepuścił" jakiegoś pryszcza. Sam żel jest mocny, skórę wysusza, dlatego nie polecam do cer delikatnych. Niestety nie ściąga porów, ale można zauważyć oczyszczenie.
Bardzo wydajny. Taka malutka tubeczka starczyła mi na dwa miesiące przy regularnym smarowaniu!

Używam tego produktu od: trzy miesiące