Avon, Clearskin, Dual Action Cleanser with Microbeads (Głęboko oczyszczający żel myjący z mikrogranulkami)

Cena PLN 20.90

Żel dogłębnie oczyszcza i odświeża cerę, zapobiega powstawaniu wyprysków. Zawiera Triclosan, nie wysusza skóry, ułatwia pozbycie się bakterii z porów.

Dobry.

Cera była po nim gładka i przyzwoicie matowa. Delikatnie masował skórę i fajnie oczyszczał. Skóra była świeża i utrzymywała się taka przez dłuższy czas. Dosyć wydajny.
Teraz używam już troszkę innych produktów dlatego nie wiem czy skusiłabym się na niego ponownie...

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Przyzwoity :)

Używam tego kosmetyku już od 2 lat, używam go raz lub 2 razy tygodniowo, wiec jest mega wydajny. Kupiłam go po promocji za jakies 10 zł.
Super oczyszcza i zmiekcza skórę, po jego zastosowaniu skóra jest miła w dotylu, świeża i oczyszczona. Nie można z nim przesadzić bo wtedy wysusza, ale krem ratuje sytuacje. Zazwyczaj używam go w dużej ilości, pozniej duża ilość mocno nawilżającego kremu i skóra przez 2-3 dni jest idealna. W moim przypadku walczy z wypryskami. Minusem jest mała ilość tych mikrogranulek.

Równie dobrze mogłoby go nie być

+ twarz nie była po nim zaczerwieniona, wyglądała na świeżą
+ ładny zapach
+ wygodne opakowanie
+ nie podrażnia
+ wydajny

- słabo oczyszcza
- nie zauważyłam żeby pomagał na trądzik
- trochę wysuszał
- o ile dobrze pamiętam to do najtańszych nie należał
- wodnista konsystencja, tych mikrogranulek jest zdecydowanie za mało
- trudny do zmycia

Pozytywnie

Lubię ten żel, choć cały czas eksperymentuję z kilkoma innymi. Dobrze oczyszcza, ale nie oczyszcza głęboko jak obiecuje producent. Mikrogranulki są fajniutkie, a żel... no cóż wypełza z tubki...

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 op

Może być.

Mam cerę bardzo problematyczną, jak nie jest przesuszona to znowu męczą mnie wypryski na całej powierzchni twarzy, ten żel oczyszcza ją ,ale nie likwiduje pryszczy, tak jak jest to obiecane w opisie sprzedawcy.
Plusy:
+ ładnie pachnie
+ skóra po jego użyciu jest oczyszczona
+ bardzo wydajny
+ niska cena
Minusy:
- brzydkie i niewygodne opakowanie
- w kwestii wyprysków mi nie pomaga
- tych mikrogranulek równie dobrze mogłoby nie być

Używam tego produktu od: oj nie pamiętam, ale długo

taki sobie

Tak więc zastanawia mnie rola niebieskich granulek w tym żelu... W moim było ich około 4 :) :) :) i raczej nie były to mikro- tylko megagranulki :)
Żel ładnie pachniał i pienił się, nie podrażniał.
Jednak nie jestem zadowolona z jego działania. Wysuszał i ściągał skórę, efekt jak po posmarowaniu się białkiem kurzego jajka.
Nie kupiłabym go poraz 2

czyscioszek :)

jejku dziewczyny!!!! avon nie wycofuje z oferty tylko zmienia opakowania.... szampony odzywki balsamy.... sprawdzajcie nazwy sa takie same ale jako firma rozwijajaca sie zmienia szate graficzna

zel jest fajny :) zachecona mikrogranulkami moge stwierdzic ze nie jest ich wcale tak duzo i to pewnie taki pic na wode jak te granulki w proszkach do prania ;)

+ ladnie usowa mi twarz z podkladu itd!
+ wraz z rekawica sizalowa lubie nim robic peeling twarzy, moja skora jest doglebnie oczyszczona i taka swierza gladka mmm ;)
+ ladnie pachnie
+ opakowanie faktycznie srednie, ale za ta cene malina bo zawsze mozna sobie w jakas pompke przelac (u mnie z serii spa) a kupowanie co 3 miesiecy pompki i doplacanie za nia mija sie z celem :P
+ skora po nim jest az piszczaca ;) no wiecie ;)
+ super tez jako maseczka!! nakladam na twarz troche masuje zastyga i zmywam ;)

napewno do niego wqroce!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 przy niecodziennym stosaowaniu

myje, ale wysusza

Zel jest glutowaty i wydajny. Meczylam go chyba z 4miesiace.Myc myje, ale to robia inne zele. Nie mam pojecia po co sa w nim te niebieskie kuleczki, bo nic nie robia. Wysusza i sciga skore.

Używam tego produktu od: mialam go kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte cale

tak

lubię eksperymentować z żelami myjącymi ale do tego powracałam kilka razy.
Jak na firme avon jest bardzo dobry. Delikatny, nawilża i dobrze oczyszcza. Do tego ładnie pachnie :)
Zaznaczam opcje nie wiem czy kupię ponieważ nie widać go w ofercie.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Polecam! :P

Jest super! Fajnie się pieni i oczyszcza skórę, wydajny. Przy regularnym stosowaniu widać efekty - zero wyprysków i innych "pasożytów" :):) Ma ładny delikatny zapach. Tylko nie wiem do czego mają służyć te mikrogranulki;P Aha, i opakowanie rzeczywiście niezbyt wygodne. Ponowny zakup daję Nie wiem, bo w katalogu już go nie ma.

Używam tego produktu od: Dłuuugo

KWC przeciw wypryskom...! ;)

Szkoda, że jeżeli polubię jakiś produkt z katalogu dość mocno... wystarczająco mocno... - na tyle, aby go ciągle kupować, to firma niedługo wycofuje go z produkcji!
A w tym przypadku jestem naprawdę zaskoczona tym faktem, ponieważ widzę, że ten żel ma naprawdę wiele zwolenniczek! ...I nie tylko ja będę w przyszłości rozczarowana jego brakiem w ofercie Avonu.
Kosmetyk świetnie oczyszcza skórę twarzy ze wszelkich zanieczyszczeń! Mam cerę mieszaną raczej gładką i nie mam wielkich problemów z wypryskami. Jednak i na niej od czasu do czasu pojawiają się okresowo "niechciani goście" w znanej strefie "T"... zwłaszcza podczas wakacji. Zel uwielbiam za to, że po jego zastosowaniu nie muszę się niczym martwić. Wypryski znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! ;)
Skóra jest idealna. Gładka. Matowa. W lecie, rzadko używam podkładu, z tego względu, że z twarzy wszystko spływa podczas gorącej pogody. Dlatego tak ważne jest dla mnie to, aby cera była nieskazitelna. I ten żel mi to zapewnia.
Poza tym jest bardzo, ale to bardzo wydajny. Pieni się. Rewelacyjnie usuwa również makijaż i jego resztki. Cena OK - nie mogę się do niej przyczepić, ponieważ to co daje mi ten żel przewyższa niejeden z wyższej półki.
Co równie ważne skóra jest dokładnie oczyszczona ale nie wysuszona! Nie mam tego przykrego uczucia ściągnięcia jak przy innych produktach. Wystarczy nałożenie lekkiego kremu dla pielęgnacji i wszystko jest OK. Nie podrażnia. Zapach neutralny.
Jedyne co chciałabym zmienić to niezbyt praktyczne opakowanie. Wolałabym raczej tubkę. Zakręcanie przykrywki może być denerwujące - zwłaszcza, że może wypływać podczas tego za dużo żelu.
Mimo tego daję absolutnie 5 gwiazdek. Żałuję, że odkryłam go tak późno.... Nie pozostaje mi nic innego jak porobić solidne zapasy na przyszłość ;)

Używam tego produktu od: Nie pamiętam już.

Całkiem OK

To był właściwie mój pierwszy żel do twarzy... Bardzo go polubiłam, gdyż naprawdę dokładnie oczyszczał cerę, miał delikatny zapach itd... Minus - opakowanie. Często trochę tego żelu po prostu się wylewało... Szkoda, że już wycofali tą serię...

Używam tego produktu od:2 lata ( z przerwami)