Eveline Cosmetics, Touch of Cashmere

Eveline Cosmetics, Touch of Cashmere

Ultralekki i niezwykle trwały podkład. Łatwo się rozprowadza. Nadaje skórze kaszmirową miękkość i gładkość. Pozwala skórze oddychać. Zawiera polimery i silikony, dzięki którym szybko i idealnie sie wchłania i perfekcyjnie koryguje niedoskonałości cery, bez efektu tworzenia się maski. Pigmenty rozpraszajace światło wyrównują koloryt i idealnie harmonizują z odcieniem skóry. Kompleks witamin (A, E, F, B5) regeneruje, nawilża i zmiękcza naskórek, neutralizuje wodne rodniki.

słaby

Na wstępie zaznaczę, że zużyłam cały tester który dostałam od koleżanki mojej mamy, która pracuje w drogerii.
Mialam odcień karmelowy ( trochę zbyt ciemny.. no ale w sumie mialam go za darmo więc zużyłam)
Dobrze, że mogłam go przetestować i nic mnie to nie kosztowało bo wiem, że nigdy go nie kupię.
- po pierwsze podklad bardzo ciężko się nakłada ( wcale nie jest "kaszmirowy" czasami się roluje na twarzy, uwydatnia skórki i inne niedoskonałości)
- po drugie zapach ( pudrowy, cięzki czasem duszący jak dla mnie..)
- po trzecie nie kryje. Nic a nic. Nakładając go miałam wrażenie, że nakładam bezbarwny krem. Wszystko jak było tak było widoczne po nałożeniu tego "podkładu"
- cena jeśli faktycznie kosztuje 13 zl to ja bym za niego w żyiu tyle nie zapłaciła bo nie jest wart tej ceny.
Ja odradzam.

całkiem, całkiem:)

kiedyś używałam tego podkładu, i byłam nawet zadowolona : )

co prawda lekko krył, ale mnie nie zapychał, nadawał ładny kolorek (miałam odcień brzoskwiniowy)

naprawdę miło wspominam ten podkład : )

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

straszny

Kupiłam również przez przypadek, bo moja siostra szukała prezentu dla koleżanki, a błyszczyk był gratis. Zastosowałam po raz pierwszy i.. nic. Kolor za ciemny, mimo iż chyba najjaśniejszy, W OGÓLE nie kryje KOMPLETNIE NIC. wszystko widać, ma okropny zapach i bardzo drażniący. Mam cerę z problemami i to był mój drugi fluid. W porównaniu z fluidem Lancome za 150 zł - jest beeeeeeeeeeznadziejny. Wiem, że nie można ich porównywać, ale Lancome był o niebo lepszy.Jest okropny, nie polecam go nawet za tą cenę!

Używam tego produktu od:kilka razy użyłam i do kosza
Ilość zużytych opakowań:jedno prawie całe w koszu

....

Kupiłam go zupełnie przez przypadek.

W domu okazało się,że niestety,ale jest ciut za ciemny dla mojej cery( kupiłam odcień brzoskwiniowy),ale wystarczy zmieszać go z kremem nawilżającym i jest ok.
Jednak biorę pod uwagę to,że wtedy byłam tylko leciutko opalona,więc może dla skóry ciemniejszej jest idealny.

Opakowanie estetyczne,napisy się nie ścierają.
Konsystencja idealna,podkład od razu stapia się ze skórą,nie roluje się,nie tworzy ciemniejszych plam.

Po nałożeniu tego podkładu buźka jest idealnie gładka:)

W dodatku,na mojej twarzy faktycznie utrzymuje się te wspomniane 12 godzin!!

To zadziwiające,jak na podkład za tak niską cenę.

Tym razem firma Eveline mnie zaskoczyła,bo dotychczas nigdy nie kupowałam tanszych kosmetyków.
A tu-niespodzianka.
Jest dużo lepszy niż ten,który kupiłam za 80 złotych(niestety,nie pamietam firmy).

POLECAM:)

EDIT: Jednak odejmuję gwiazdki;
Pomimo mojej opalenizny na buźce podkład dalej jest za ciemny,i czasami potrafi się rolować na kremie nawilżającym:/ wyskakują mi po nim pryszcze(chociaż w ogóle nie mam trądziku,ani innnych zmian,więc wiem,ze to wina podkładu).
Więcej go nie kupię.
Jeśli kiedykolwiek będę kupowała jakiś podkład(bo po doświadczeniach z tym nie używam żadnego,i w najbliższym czasie nie zamierzam tego zmieniać),to na pewno nie będzie to Touch of Cashmere.Wolę dołozyć trochę pieniędzy i mieć coś porządnego,niż rujnować sobie cerę.

Używam tego produktu od:kupiłam w maju
Ilość zużytych opakowań:na razie 1

Nie dla mnie

Kupiłam ten puder na szybko, wybrałam kolor beżowy to był mój błąd, powinnam wybrać naturalny - mają ciemniejsze kolorki niż np.kolastyna. Puder jest gęsty, na początku jakby tworzył smugi na twarzy ale po czasie wtapia się w skórę. Dla mnie się nie nadaje, chociaż mam cerę mieszaną to już po 3 godzinach w niektórych miejscach świeci mi się twarz.

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:połowa

coś strasznego

mam cere mieszaną
z paroma wypryskami i lekkimi przebarwieniami
ten kosmetyk, to poprostu coś strasznego
zaczę od minusów, bo tych jest zdecydowanie więcej
- roluję sie strasznie!! pierwszy raz miałam na twarzy takie świństwo!!
- ściera się niemiłosiernie!!
- naturalny jest zdecydowanie za ciemny!
-efekt maski gwarantowany, wogóle nie stapia sie ze skóry! poprostu nic!!
- skora po nim strasznie świeci!!
-zapycha okropnie!! przez niego mam dwa wielkie pryszcze;/
-12 h?! jakie 12 h? jak nawet 30 minut nie wytrzymuje??!!
kupcie go jeśli chcecie żeby twarz sie odcinała od reszty ciała i wyglądała jak po wojnie i jeśli chcecie żeby twarz wyglądała poprostu na brudną

jedeynym plusem, jest że troszke matuje, ale to przez efekt maski.
oprócz ceny to nic w tym super nie ma!
wiec z czystym sumieniem, odradzam wszystkim dziewczynom!! szkoda nawet tych 10 zł na to!

Używam tego produktu od: krótko!!
Ilość zużytych opakowań: troszeczke pierwszego, poprostu tragedia!

cudowny

Łatwo się rozprowadza, ma świetną konsystencję. Lekki, nie spływa, zakrywa niedoskonałości ceny, nie stwarza maski, ładnie przystosowuje się do koloru skóry :)
Ale niestety po jakims czasie wchłania się, nie ma efektu 12h ;P

Używam tego produktu od: wakacji

Swietny :)

Jeden z najlepszych podkładów jakie mialam w ręku i na twarzy :p

Moja cera wygląda slicznie w nim, powiedziala mi to niejedna osoba...
Jest delikatny, fajnie sie nakłada.
Po samej aplikacji jest troszke pomaranczowy ale za chwilke stapia się z cerą.
Mam dosc problemową cerę ale dzieki niemu cera jest jednolita i ladnie wygląda.
Niestety ma jedną wadę - jego trwalosc to ok 4-5 godzin.
Potem nawet na waciku do demakijazu nie jego ma sladu :(

Gdyby znalezc taki sam podkład trwaly caly dzien to byloby cudo !

Kolor: naturalny. Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:polowa jednego

Okropny !

Dla mnie jest okropny ! Dałam za niego niecałe 8 zł i rozumiem , że za taką cenę nie mam się spodziewać cudów , ale tutaj się ogromnie rozczarowałam.
To nie jest podkład lecz mazidło , niekryjące , uwidaczniające suche skórki , barwiące w niektorych miejscach skóre na żółto. Nie utrzymuje się w ogóle na twarzy.Zostaje mi go tylko wyrzucić.

Kolor pastelowy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: troszkę z pierwszego

Niezły :)

Za taką cene jest super :) Zgadzam sie z róznymi opiniami tego produktu. Ale przecież każdy ma inną cere i u każdego inaczej wygląda :) Dla mnie jest okej :)
Jest leciutki i łagodny :)

Używam tego produktu od: 2 mies

Za tą conę może być

Myślę, że jak na taką cenę to nie jest najgorszy kosmetyk. Z tego co pamiętam to bardzo dobrze się rozprowadzał, miał delikatną konsystencje, niestety nie nawilżał, ale za to łądnie pachniał. Tyle mogę o nim powiedzieć

Używam tego produktu od:kiedyś używałam

b.dobry!

jak dla mnie swietny gdzyby tylko trzymal sie te 12 h!
mam cere mieszana a pomimo tego idealnie mi sie rozprowadzał!zawsze mialam z tym problem!!cera wygladala faktycznie gladziutko!ale tylko gora przez 3 h!zawsze musialam miec w torebce puder w kompakcie zeby cios nie cios poprawic!jedeny podklad gdzie znalazlam idealny odcien!jednak troche gorszy od AA!!

Używam tego produktu od:dawna