Dermedic, Normativ, Normalizujący krem matujący (stara wersja)

Dermedic, Normativ, Normalizujący krem matujący (stara wersja)

Normalizujący krem o działaniu przeciwzapalnym zapobiega powstawaniu niedoskonałości skóry. Reguluje procesy nadmiernego rogowacenia naskórka, które są główną przyczyną tworzenia wykwitów na skórze. Systematyczne stosowanie kremu ogranicza namnażanie drożdżaków i bakterii w obrębie gruczołów łojowych i przeciwdziała tworzeniu się zaskórników. Dodatkowo krem działa matująco wiążąc nadmiar sebum i przy jednoczesnym ograniczeniu jego wydzielania. Wyciągi roślinne doskonale nawilżają i regenerują komórki naskórka oraz działają kojąco. Skóra staje się doskonale oczyszczona, gładka i matowa. olecany dla skóry tłustej lub mieszanej, łojotokowej z tendencją do błyszczenia i powstawania wykwitów i zmian zapalnych.

Cena: ok. 28-30 zł / 50 ml

Może być

Cóż sama nie wiem co napisać...
Mam cerę mieszaną i Pani w aptece poleciła mi ten krem.
Nie matuje, aż tak dobrze, ale przynajmniej nie wysusza cery i po nim sie nie łuszczyłam.
Dość dobry pod makijaż.
Ma fajną konsystencję i lekko sie rozdprowadza, starcza na długi okres czasu, ale jakiś rewelacyjny nie jest.
To są tylko moje odczucia, bo każda z nas ma inną cerę, ale generalnie wolę ten krem Dermedic niż Pharmaceris TS ebostatic matująco-normalizujący.

Używam tego produktu od: 1rok

lipa

nawilża owszem bardzo fajnie, ale na pewno nie matuje, śmiem twierdzić, że nawet wręcz przeciwnie - mam cerę mieszaną i świecę się po tym kremie jak choinka w Boże Narodzenie już około godziny po nałożeniu; mam wrażenie, że najprostszy krem nawilżający sprawdziłby się lepiej

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Nie warto...

Poleciła mi go Pani w super pharm jako dermokosmetyk...Myślałam,że jeśli wyłożę ponad 30 zł na krem to choć trochę pomoże..i bardzo się zawiodłam.Krem ten w ogóle nie matuje...powoduje,iż na skórze tworzy sie tłusta maź...Bardzo sie po nim błyszczałam...Jeśli chodzi o działanie anty-trądzikowe...to może troszkę zmniejsza ilośc pryszczy jednak stosowałam równolegle z nim maśc wiec nie wiem czy to nie jej zasługa....Poza tym nic nie ma w nim wartego polecenia.Za tą cene nie warto... Dzięki temu utwierdziłam się by przed zakupem droższego kosmetyku warto przeczytać opinie na wizażu....

skuteczny długofalowo

Ów krem dla mojej mieszanej, wrażliwej cery jest bardzo odpowiedni.

Krem normalizuje skórę, znacząco ogranicza wydzielanie sebum (przestałam mieć problemy z tłustą skórą), bardzo dobrze przy tym nawilża a nie natłuszcza skóry.

Ma przyjemny zapach i miłą, gęsta, aksamitną konsystencję.

Krem jest bardzo wydajny- jedno opakowanie kremu starcza mi na 1,5 roku przy użyciu raz dziennie.

Normativ przy dłuższym stosowaniu ogranicza powstawanie zaskórników i świecenie się skóry, co jest widoczne nawet jakiś czas po jego odstawieniu.
Poleciła mi go koleżanka i nie zawiodłam się na nim.

Uważam, że krem jest warty polecenia.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

lość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Nigdy więcej...

Zgodnie z obietnicą producenta, krem cechuje się działaniem łagodzącym, zapobiega powstawaniu niedoskonałości i matuje skórę. Niestety, po kilkakrotnej aplikacji kosmetyku nie zauważyłam żadnej z tych cech! Krem pozostawia na twarzy tłustą, ciężką warstwę, zapycha pory (już pierwszego dnia pojawiło mi się kilka wyprysków) - a co najgorsze, bardzo wysusza skórę! W niektórych miejscach, np. w okolicy ust, zaczęła mi się łuszczyć tak bardzo, że po tygodniu codziennego stosowania peelingu enzymatycznego i odżywczego kremu nie udało mi się przywrócić cery do poprzedniego stanu! ZDECYDOWANIE nie polecam :(

Ja również dla tego produktu zdradziłam Biodermę ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy - i na tym koniec!

Krem porażka

Najgorszy krem jaki stosowałam!
Już po pierwszym użyciu skóra błyszczy się i jest bardzo tłusta. Wcześniej nie miałam z tym problemu. Owszem goi zmiany trądzikowe, ale nie zapobiega powstawaniu ropnych pryszczy.
Nie polecam

Używam tego produktu od: kilku tygodni

porażka

Krem ten nie spełnia żadnych obietnic producenta. Zapycha, tłuści cere, nie matuje ani troche. Nie zauważyłam aby zniknęły mi drobne wypryski, które mam ale w zamian za to pojawiły się nowe...zaskórników też było więcej niż przed użyciem. Ma ochydny zapach. Jest za to wydajny i nie wysusza skóry. Jego cena jest zupełnie nie adekwatna do jego działania...Nie polecam! Lepiej dopłacic i kupić cos z la roche posay bo ten krem to porażka firmy dermedic!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze praktycznie pełne

nie matuje, zapycha

krem ma postać lekkiego fluidu, lekki morski zapach
jest bardzo wydajny - jedna próbka wystarczała mi na 4 użycia
działanie - absolutnie mija się z obietnicami
-krem nie matuje, po wchłonięciu daje wizualnie matowy efekt, ale skóra w dotyku jest jakby czymś pokryta i już po pół godz zaczyna sie błyszczeć i to bardziej niż po innych kremach
-nie poprawia stanu cery, wręcz zapycha, pojawiają sie po nim nowe krostki
-nie nadaje się pod każdy podkład, lubi sie rolować
dlatego daję tak niską ocenę - krem niby specjalistyczny i z wyższej półki ale robi więcej szkód niż pożytku

Używam tego produktu od: ponad miesiąc (niecodziennie)
Ilość zużytych opakowań: 8-10 próbek

średni

Kremik fajnie nawilża, ale niestety głowna jego funkcja, czyli matowienie - nie dziala. Może na początku, po 3 godz buzia się błyszczy.
Dobry pod puder, konsystencja i zapach jak dla mnie ok.
Komuś z większymi problemami skórnymi raczej nie pomoże.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

taki sobie przeciętniak

Kupiłam go z polecenia Pani farmaceutki. Lekka i przyjemna konsystencja. Nie waży się na nim puder i jest dość wydajny. Niestety nie matuje na dłużej niż 2 godziny i w moim przypadku nie pomaga na jakiekolwiek zmiany skórne.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Szkoda pieniędzy

Kiedy skonczyłam używać kremu z Biodermy to stwierdziłam,że musi nastąpic zmiana i za namową Pani farmacuetki kupiłam ten krem i cholernie żałuj,że wydałam 40zł bo krem nie matuje a tylko spełnia rolę kremu nawilżającego na temat wystepujących wyprysków sie nie wypowiem bo nie mam z nimi problemów.Krem nawilżający można kupic za 5zł a nie za 40zł.

Używam tego produktu od:od miesiąca sie męcze
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

Dobry

Używam tego kremu od miesiąca,dobrze nawilża,matuje średnio,ale zadowalająco.Sprawia,że cera jest rozświetlona.Jeden z lepszych aptecznych kremów,które używałam.Na wypryski wpływa dość dobrze,rzadko pojawiają się nowe.

Używam tego produktu od:miesiąca