Astor, 60 sec., Lakier do paznokci (stara wersja)

Astor, 60 sec., Lakier do paznokci (stara wersja)

Cena PLN 12.90

Nowa szybkoschnąca formuła lakierów 60 sec. została wzbogacona o drobinki morskich bio-ceramidów które:
-wzmacniają i odżywiają paznokieć
-chronią przed promieniowaniem UV.
Bio-ceramidy nazywane są często cementem międzykomórkowym. To naturalny budulec naszej skóry, włosów i paznokci. Wnikając w płytkę paznokcia cementują, zniszczony podatny na złamania, czy rozdwajanie sie paznokieć.
Dostępny dwie wersje:
- Wet Look
- Ultra Diamant

Cena: 12,90zł / 8ml

Jest ok

Jeśli "60 sec" ukryte w nazwie jest odpowiedzialne za szybkość schnięcia lakieru, to chyba w innym wymiarze czasowym. Mi paznokcie wysłchły po upływie 15-20 minut.
Konsystencja trochę zbyt gęsta, przez co troszkę cięzko jest go równomiernie rozprowadzić.
Ale jest dość trwały i nadaje się na imprezę, lecz ja nie przepadam za takim błyskiem, dlatego zaznaczam, że więcej go nie kupię :)) ale dla ludzi, którzy lubią błyskotki jest idealny :)

Posiadaczka odcienia Ultra Diamat.

Używam tego produktu od: użyłam 3 razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

takie sobie

jestem posiadaczką koloru pomarańczowego. nie zasycha on w ciągu 60 sek tworzy bardzo cienką warstę przez co jest nie trwały. ma tendencję do powstawania grudek.za tę cenę polecam inne

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Dobry

Uwielbiam lakiery do paznokci, które mam zawsze pomalowane! Mam ich pełno ( różne firmy, różne kolory). Lakier zmieniam dość często (najczęściej co 3 max 4 dni ).

Lakier Astor 60 sec. jest dobry, ale nie jest dla mnie rewelacyjny.

Ma ładne odcienie, szybko schnie, nie odpryskuje.

Jednak śmiało stwierdzam, że nie zauważyłam różnicy pomiędzy nim, a lakierem za 6 zł!

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Dwa

taki sobie

zalety:
kolory super
szybko schnie

wady:
po 24 godz juz wyciera sie na koncowkach
po tej formnie spodziewalam sie jednak lepszej jakosci

posiadam jedno opakowanie... dugiego sama napewno nie kupie ale jak dostane w prezencie to czemu nie:)

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

nie kryje

+ schnie niewiele ponad minutę

- słabo kryje, potrzeba conajmniej dwóch warstw;
- szybko odpryskuje, łatwo zdrapuje się i zużywa na krańcach paznokcia;

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

gęstnieje na glinę

Miałam parę lat temu ze dwie butelki tego cuda...Wspominam nie za bardzo przyjemnie,ale do rzeczy:

-wysychał w około 15 minut-to chyba różnica-15 minut,a 60 sekund?;)Co prawda po moich doświadczeniach z china glaze,powinnam się cieszyć,że W OGÓLE wysychają,ale znam też lakiery alla delia -które faktycznie wyschną w 60 sekund

-odpryskiwał szybko-nie pamiętam po jakim czasie

-teraz główny i największy minus-gęstniał w butelce-już po zużyciu 1/4 produktu,zawartość była znacznie bardziej gęsta.Przy połowie butelki po wyciągnięciu pędzelka,ciągnie się długi na 15 cm glut-poważnie:)Nie polecam,nawet za 10-15 zł,shit.

Dobry!

Miałam kolor fuksji i blady róż. W obu przypadkach lakier szybko wysychał, a kolor był intensywny już po 1 warstwie. Rozprowadzał się równomiernie, powierzchnia była błyszcząca, ale bez drobiniek. Nie wiem czy jest jeszcze w sprzedazy, ale chętnie bym znów kupiła.

Używam tego produktu od: Kilka miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: 2 (po 8ml)

Krotko sie trzyma...

Ja mam dwa kolory- ta ostra fuksje(kupilam sobie na raz) i blady, polyskujacy pomarancz. Ogolnie lakiery dobre, ale potwornie krotkotrwale. Odprysuja juz po dwoch godzinach, nawet gdy nic sie nie robi. Z bezbarwnym lakierem gora 2 dni.
Dobrze sie rozprowadzaja, sa w miare rzadkie(to lubie w lakierach do paznokci), pedzelek jest wygodny, a sam produkt jest tani.
Niestety, za to odpryskiwanie traci 2 gwiazdeczki...
Nie kupie,ze wzgledu na trwalosc i na to ze to nie sa codzienne kolory(przynajmniej jak dla mnie), a innych nie ma u mnie(na wizazu pisza ze sa dwie, wiec nie ma chyba nigdzie).
Schna przecietnie.

Używam tego produktu od:fuksja na sylwestra, pomarancz na lato.
Ilość zużytych opakowań:0.

szału nie ma

Po pierwsze, nie zauważyłam najmniejszego nawet efektu mokrych paznokci, mimo wyboru wersji wet look. Nazwa do czegoś powinna zobowiązywać.
Po drugie, nierówno się rozprowadza, pozostawia niezbyt przyjemne smugi.
Po trzecie, zasycha szybko, ale niestety tylko w miejscach tych okropnych smug, a w pozostałych jest leguminką, którą łatwo można ściągnąć - lekko o coś dotykając niechcący.
Podsumowując: nie jest to godny tańszy odpowiednik genialnych lakierów Inglota. Szukam więc nadal.

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

szkoda, że nie jest lepszy...

Posiadam Wet Look Nr 11 malinowa czerwień.
Mój ukochany kolor- nie za krwisty nie za słodki...
schnie szybko i nie trzeba nakładać dwóch warstw żeby osiągnąć intensywny kolor.
Przyznaję rację moim poprzedniczkom, z utrwalającym lakierem na wierzchu trzyma się bardzo długo.
Niestety bardzo brudzi podczas zmywania i trzeba zużyć wiele wacików.

Przez sentyment do koloru na pewno go kupię choć będę szukała innego zastępnika.Używam tego produktu od:długo

średni

Lakier u mnie ściera się po 2 dniach, później jest już tylko gorzej. Jednak nałożony na bazę i pokryty warstwą utrwalacza wytrzyma nawet 5 dni. Mam 2 kolory: krwistą czerwień i ciemną wiśnię, są śliczne. Plus za szybkie wysychanie. Jednak zmywanie to istny koszmar, rozpuszczony lakier wlewa się pod paznokcie i nie można go usunąć! Brudzi całe palce.

Używam tego produktu od: wakacji 2008

Nie polecam

Kupiłam lakier ponieważ zawsze byłam zadowolona z produktów Astor no i przypadł mi do gustu kolor 017 (wiśniowy)

Zalety:
:) całkiem dobrze schnie i pomimo "60 sekund" jest czas by go dokładnie nałożyć
:) można powiedzieć, że efekt "Wet Look" się sprawdza, paznokcie długo błyszczą
:) kolor
Wady:
:( Zasadnicza wada to ODPRYSKIWANIE! Coś okropnego, już na drugi dzień schodzi i to nie tylko na końcach... potrafi zejść dużą powierzchnią!
:( jak na ciemny kolor to brzydko kryje... jedna warstwa może przebijać

Niestety nie mogę go uczciwie polecić... prawdę powiedziawszy lakier kupiony w kiosku za 3 zł sprawuje się lepiej.