Kamill, Classic, 12-godzinny balsam do rąk i paznokci

Kamill, Classic, 12-godzinny balsam do rąk i paznokci

Cena PLN 9.00

Skoncentrowana siła rumianku w Formule Skin Balance - Essence łagodzi podrażnienia i dba o skórę dłoni. Dzięki recepturze wzbogaconej o Pantenol dodatkowo nawilża skórę, chroni ją przed wysuszeniem i sprawia, że pozostaje gładka oraz jedwabiscie miękka.

Przeciętny

Kupiłam skuszona promocją i wspomnieniami. Niestety to nie jest już rewelacyjna marka z dawnych lat.

+ nawilża
+ dobrze się wchłania

Jednak wbrew zapewnieniom na opakowaniu:
- nie regeneruje, nie łagodzi podrażnień
- strasznie nie wydajny
- okropny, intensywny, długo utrzymujący się zapach
- musiałam go używać praktycznie co godzinę, więc nie ma mowy o deklarowanym nawilżeniu przez 12h

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

raczej nie mam ochoty na powtórkę

Kupiłam w jakiejś promocji wersję z pompką i niestety, mimo oczekiwań, opakowanie mnie rozczarowało. Fakt, zaletą jest bezproblemowe porcjowanie i szybka aplikacja. Jednak całkiem sporo kosmetyku zostaje, a plastik jest gruby i raczej niezbyt chętny do współpracy przy cięciu.

Balsam, mimo rzadkiej konsystencji, zadzwiwiająco dobrze pielęgnuje dłonie. Po aplikacji przez jakiś czas utrzymuje się tłusty film, ale "w granicach normy" i nie jest to specjalnie uciążliwe. Za to gdy się wchłonie dłonie są przyjemnie miękkie i nawilżone. Sprawdził się stosowany zarówno zimą, jak i późną wiosną. Oczywiście na dłoniach w dobrym stanie ogólnym. Przy widocznym przesuszeniu był po prostu zbyt lekki i w celach regeneracyjnych wspomagałam się czym innym, w tym mocznikową Isaną.

Zapach bynajmniej mnie nie urzekł, w momencie aplikacji ostry i wcale nie rumiankowy, po jakimś czasie wietrzeje i to co zostaje na dłoniach jest już dużo delikatniejsze. W przeciwieństwie do wersji białej Sensitive, udało mi się do niego przyzwyczaić i może nawet trochę polubić tę charakterystyczną nutę.

Używałam tego produktu: w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: 1 z pompką

JEST OK

Całkiem dobry krem do rąk, choć nie ma w sobie niczego nadzwyczajnego.

- szybko się wchłania ale na chwilę pozostawia tłustawą warstewkę ochronną (może to stanowić plus lub minus- zależnie od oczekiwań),

- dobrze nawilża na parę godzin, (lecz po umyciu rąk trzeba go znowu aplikować),

- nie radzi sobie ze skórkami i poważniejszymi zaniedbaniami,

- można go nakładać warstwami- nie roluje się,

- zapach jest nieco nachalny i gdy nakłada sie do w publicznym miejscu XD to wokoło pachnie tym, kosmetykiem,

- dosyć wydajny.

Jest super.....

Dla mnie rewelacja. Dłonie są nawilżone na bardzo długo, skóra jest miła w dotyku, krem szybko się wchłania (nie pozostawia tłustego filmu - przy niektórych kremach utrzymuje się on bardzo długo, nie lepi się). Pielęgnuje dłonie, po paru użyciach nie są już zaczerwienione, popękane... Sprawdza się zimą, latem nawet przy wysokich temperaturach też nie obciąża skóry dodatkowo.
Zapach jest rewelacyjny, długo się utrzymuje.
Krem jest bardzo wydajny. Jedną tubkę mam parę miesięcy, a używam go praktycznie codziennie.

Już nie szukam kremu do rąk, pozostanę wierna temu....

nie polecam

Krem nie powala, nawilżanie jest krótkotrwałe. Właściwie to cięzko nazwać to nawilżaniem - na dloniach czuję film, który szybko zanika i dłonie znów sa spierzchniete.
Kupiłam 2 opakowania z pompką w promocji. Krem nie jest zbyt wydajny.
Generalnie nie oceniam go zbyt wysyko - za mniejsze pieniądze można kupić duże lepsze kremy.

Tylko dobry

Mam mieszane uczycia. Bo z jednej strony jest ok a z drugiej widze wady...

Niby krem wygładza i nawilża ale to uczucie nie pozostaje na długo...
Niby ma fajne i praktyczne opakowanie z pompką ale ciężko wydobyć z niego resztki kremu...
Niby cenę na promocji miał atrakcyjną to już ceba regularna jest stanowczo za wysoka...

Ale lubiłam go za zapach.

Nawet ok

Krem całkiem niezły

+bardzo dobrze nawilża
+wydajny
+tani
+poręczne opakowanie
+skóra jest po nim gładka

-długo się wchłania
-zapach nie jest zbyt przyjemny

Używam tego produktu od: używałam 4 miesiące

Dobry

Zużywam już kolejne opakowanie tego kremu, choć zachwycona nim nie jestem. Kupiłam go niedrogo, mam opakowanie z pompką.

Plusy:
+nawilża, delikatnie natłuszcza dłonie
+poprawia stan skóry, nawilża skórki, pielęgnuje paznokcie
+opakowanie (zarówno pompka jak i tubka są bardzo wygodne)
+niska cena
+dostępność

Minusy:
-zapach, nie jest przyjemny, utrzymuje się dość długo
-krem dość długo się wchłania, przez co nie nadaje się do używania w pracy czy na uczelni

Mimo tych wad uważam, że to dość dobry produkt i z pewnością do niego wrócę.

Używam tego produktu od: conajmniej dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

ogólnie na plus

Mam wersje z pompką. Kupiłam w SP 2 szt za 9,90
Uważam, że jest świetny przede wszystkim do domu, raczej dla mniej wymagających dłoni, nawilża, wygładza, wydajny, troche rzadki, cenowo ok, zapach rumiankowy mi odpowiada. Sprawdza się w domu więc pewnie jeszcze kupie. Warto wypróbować

do domu w sam raz

Oceniam wersję z pompką. Balsam ten kupiłam w ramach zakupów w SP za jedyne 4 zł. I okazał się super produktem. Kiedyś już użyłam go u cioci i teraz znów wpadł mi w ręce. Super nawilża, wygładza, nie klei się, nie lepi, posiada fajny, rumiankowy zapach. Buteleczka z pompką super nadaje się do wykorzystania w domu czy to w kuchni czy w łazience. Po zmywaniu w sam raz . dobrze pielegnuje, zauważyłam iż odkąd go uzywam paznokcie sie wzmocniły i ręce wyglądają ładniej. Do tego jest wydajny .

Ilość zużytych opakowań: 1 balsam

Krem dobry lecz zapach okropny

To mój pierwszy krem z Kamill. Słyszałam wiele dobrego o kremach do rąk z tej firmy, więc postanowiłam się skusić. Następnym razem zakupię krem z pompką, ponieważ podobno nie ma zapachu.

Plusy:
+ nawilża dłonie, nie jakoś genialnie, ale nawilża
+ tani i w miarę wydajny
+ ładne opakowanie :)

Minusy:
- krem ma okropny zapach!!! nie mogę go znieść, jest baaardzo intensywny
- aż pięć parabenów w składzie :(

dla mniej wymagających

Dobry krem do rąk dla mniej wymagającej skóry dłoni. Faktycznie nawilża i natłuszcza skórę dłoni, chociaż dla mnie trochę za słabo.
Dobrze się wchłania i wsmarowuje. Przyjemnie pachnie. Wydajny i w przystępnej cenie.
Ja niestety potrzebuję czegoś mocniejszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka