Ziaja, Masło Kakaowe, Krem tłusty (stara wersja)

Ziaja, Masło Kakaowe, Krem tłusty (stara wersja)

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.85/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Odżywczy krem do pielęgnacji twarzy. Zawiera masło kakaowe i witaminę E. Polecany do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Dostarcza skórze cennych substancji odżywczych. Regeneruje, wygładza i działa ochronnie na naskórek. Nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody.
Skutecznie łagodzi podrażnienia.
Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt.
Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.

Bardzo fajna budżetowa opcja

Krem kupilsm ponieważ byl tani.
Słyszałam o nim również wiele dobrych opinii. Oczywiście nie omieszkałam go przetestować.
Po krotce krem ma za zadanie:
Nawilżać,
Zapobiegać utracie wody w skórze,
Łagodzić podrażnienia
Regenerowac skórę,
Wygładzać i dziać ochronnie.

Krem jest zamkniety w plastikowym słoiczku z zakrętka o pojemności 50 ml.
Jego cena to około 5 zł i jest dostepny niemalże wszędzie co jest zdecydowanie plusem.
Krem ma delikatny czekoladowo budyniowy zapach bardzo "smaczny".
U mnie na cerze mieszanej w kierunku suchej ten krem świetnie działał na noc. Idealnie nawilżał i dawał ukojenie po calym dniu.
Krem pozostawia tlusty film mi to jednak nie przeszkadza w kremie ktory stosuje na noc a wrecz jest plusem.
Zdecydowanie mogę polecić dla osób z suchą cera badz taką jak moja.
U mnie nie wystąpiła zadna nie chciana reakcja typu zapchanie czy uczulenie.

Średniaczek, nic specjalnego

Kupiłam ten produkt bo uwielbiam kakaowy zapach. Niestety bardzo się rozczarowałam. Od razu po nasmarowaniu zapach był kakaowy jednak po czasie nie pachniał już tak ładnie. Po za tym krem zostawiał okropnie tłusty film na skórze i w ogóle się nie wchłaniał. Po kilku użyciach zapach stał się strasznie męczący i nieprzyjemny. Nawet tego produktu nie ratowało to, że był tani, wydajny i łatwo dostępny. Skóra po jego używaniu nie była ani trochę bardziej nawilżona.

ziaja masło kakaowe

Krem ma naprawdę bogatą w różne natłuszczacze konsystencję, a jak wiadomo - co za dużo, to niezdrowo. I niestety przekonałam się o tym na własnej skórze dwukrotnie.

Krem przy regularnym stosowaniu po mniej więcej 7 dniach zapycha mi pory, pojawiają mi się na policzkach podskórne gule.

A szkoda, bo pielęgnuje naprawdę porządnie - rano cera jest w wyraźnie lepszej kondycji - miła, gładka, jakaś taka ładniejsza. Po kilku dniach można do tego zaobserwować poprawę kolorytu.

Poza tym krem ma śmieszną konsystencję - niby tłustą, ale w zetknięciu ze skórą robi się tępa i mokra. Dziwne uczucie.

Pachnie przyjemnie kakaowo, ale zapach jest bardzo ulotny.

Niestety mimo tych wszystkich zalet nie zamierzam do niego wracać, bo po dwóch podejściach i dwa razy zaobserwowanych objawach zapchania porów, skończył jako krem do ciała :D

Za pierwszym razem nie dowierzałam nawet, że to on jest winowajcą pogorszenia się stanu cery i stosowałam go z 2-3 tygodnie. Potem go jednak odstawiłam, doprowadziłam cerę do porządku i jak znów zaczęłam go używać i po tygodniu zaobserwowałam te same niepokojące objawy, nie miałam już żadnych wątpliwości. To nie jest krem dla mnie :nie:

Ilość zużytych opakowań: jedno: połowa na twarz, połowa na ciało

Jest dobry

Zapach kremu to istne cudo! Nigdy nie spotkałam się z tak pięknym zapachem jakiegokolwiek kremu. Co do działania kremu- OK. Nawilża, trochę ciężko się rozprowadza i jest ciężki. Raczej nie nadaje się pod makijaż. Idealny do wieczornej pielęgnacji. Cena niska. Warto.

Mega nawilżający

Krem baardzo treściwy, naje efekt nawilżenia. Używam go tylko nan noc, ponieważ zostawia tłustą warstwę. Po nocy skóra jest mięciutka i naprężona. Zapach intensywny, ale mi bardzo się podoba.

Jeden z ulubieńców

Ten krem stosuje już od dłuższego czasu i zawsze do niego wraca szczególnie wtedy kiedy moja skóra potrzebuje odżywienia. Ma cudowny zapach oraz bardzo poręczne pudełko. Takie jeden pojemniczek wystarcza na bardzo długo. W dodatku nie zapycha.

Zwykły krem!

Kremik w ładnym małym poręcznym opakowaniu po otwarciu od razu czuć bardzo przyjemny kakaowy zapach.
Konsystencja gęstą zbita szybko się rozprowadza niestety pozostawia tłusty film na buzi więc stosuję go tylko na noc.
Pod makijaż się nie nadaje bo waży podkłady i sprawia że się ścierają.
Do ciała moim zdaniem nadaje się lepeij bo ta tłustawa warstwa wtedy mi tak bardzo nie przeszkadza.
Ma działanie nawilżające ale nie jest to jakiś długotrwały efekt po paru godzinach skóra wraca do stanu z przed aplikacji.
Nie zapycha działa ochronnie z racji powierzchniowego natłuszczenia.
Opalenizny nie wzmacnia tyllo podkreśla właśnie przez tą warstwę jaką pozostawia ale to wiadomo że opalona skóra która się błyszczy i bardziej odbija światło jest mocniej widoczna.
Krem w przystępnej cenie więc warto sobie wypróbować ja już raczej go nie kupię.

Zostaniemy razem na dłużej :-) :-) :-)

Oj tak bardzo lubię markę Ziaja. Masło kakowe to cudo dla zmysłów i skóry. Zapach jest superowy. Bardzo długo się utrzymuje. Kremu używam w lato po opalaniu fajnie podkreśla opalenizne i koi skórę po opalaniu. Zimą lubię go stosować na dzień bo dobrze chroni skórę przed mrozem. Idealnie nawilża i natłuszcza. Regeneruje lekkie podrażnienia. Słoiczek jest ładny i malutki więc śmiało można go włożyć do torebki i mieć przy sobie.

Uwielbiam go za zapach!

Używam tego produktu głównie letnią porą, szczególnie po leżakowaniu na plaży czy większym opalaniu.
Opakowanie to maly słoiczek w kolorze brązowym. Kremik ma obłędny zapach. Kakaowy/czekoladowy - taki, że chciałoby się go zjeść. Krem mocno nawilża, pozostawiając lekki film na skórze.
Mam jasną karnacje, najpierw opalam się na czerwono i stopniowo opalenizna mi brązowieje ale nie zauważyłam żeby krem jakoś to przyspieszał i nadawał skórze brązowy odcień. Mimo wszystko bardzo go lubię. Produkt jest bardzo tani i wydajny.

Czekoladkaa

Bardzo lubię markę Ziaja. Ten kremik, jak inne produkty również przypadł mi do gustu. Nada się do każdego typu cery. Produkt znajduje się w plastikowym słoiczku. Jest dość wydajny i wystarczy na długo. Do tego zachęca niska cena. Kremik ma słodki zapach, taki czekoladowy. Fajnie nawilża buzię i łatwo się rozprowadza. Nie podrażnia naszej cery. Jak dla mnie jest ok.

Świetnie nawilża i natłuszcza!

Opakowanie: wygodny mały słoiczek, z piękną minimalistyczną szatą graficzną

Konsystencja: jest to krem z tych tłuścioszków, idealny dla cery suchych. Do tego BOSKI zapach kakaowy, nigdy go nie zapomnę!

Działanie: krem świetnie nawilża i natłuszcza cerę, a działanie to pozostaje na skórze przez długi czas! Ważne aby pamiętać że dla cery trądzikowych może być komedogenny! Ale cery suche będą zadowolone!

Opinia: Polecam dla osób, które mają problemy z suchą cerą. Świetnie nawilża, a efekt i zapach pozostają na długo na skórze!

Ulubiony, tani krem

Mam cerę suchą. Rzadko się maluję. Na codzień nie mam problemów z cerą, natomiast wiele kremów mnie zapycha i powoduje powstawanie wyprysków.
Masło kakaowe to mój ukochany krem, który stosuję od kilku lat. Podoba mi się jego słodki zapach. Szybko się wchłania, nawet bez makijażu cera nie wydaje się "tłusta" po nałożeniu kremu. Stosuję go codziennie rano. Co najważniejsze - nie zapycha. Produkty z serii masło kakaowe zawsze towarzyszą mi w wakacje przy opalaniu, dlatego używanie tego kremu na codzień i jego charakterystyczny zapach przywodzi na myśl słoneczne wakacje nawet w zimowy poranek ;)
ZALETY
-nie zapycha
-ładny zapach
-nawilża
-niska cena
WADY
-brak