Avon, Urban Flowers, London EDT

Avon, Urban Flowers, London EDT

Cena PLN 32.90

Kobieta z Londynu kocha nowości, jest oryginalna i niepowtarzalna, czasem ekscentryczna. Czerpie przyjemności z życia pełnymi garściami, jest ucieleśnieniem wolności i pewności siebie. A wszystko to w otoczeniu aromatycznej mieszanki róż, konwalii i apetycznych moreli. Zapach zamknięty w różowym, prostokątnym flakoniku.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: jeżyna, limonka, grejpfrut
Nuty serca: róża, morela, konwalia
Nuty bazy: ambra, piżmo, drewno cedrowe.

prawie idealny

Zapach bardzo mi sie podoba, nie jest zbyt słodki , bardzo zmysłowy, cena przystepna, jak na wodę toaletową trwałosc nie jest zła, jednak wolalabym ten zapach w formie perfum, gorąco polecamUżywam tego produktu od:2miesiące

fajny gadżecik

fajniutka ta woda, podoba mi sie buteleczka - mała poreczna i calkiem ąłdna, słodki rózowy kolorek
sam zapach jest bardzo przyjemny , podoba mi sie
natomiast wiadomo- trwałość...pozostawia wiele do zyczenia, ale jednak 3 gwiazdki - perfumki sa małe i mozna je zabrać w wiele miejsc ze soba i dyskretnie sie psiknąć
za taka cene napewno warto je sobie kupicUżywam tego produktu od:jakiegoś czasu

OK.

Buteleczka świetna do torebki, noszę ją niemal wszędzie - perfumy szybko wietrzeją i trzeba się psiknąć.
Zapach świeży, przyjemny, spodobał mi się niemal od razu.
Miałam pozostałe zapachy z tej serii, lepszy był tylko PARIS.

Kupuję je tylko, gdy są przeceniane, cena regularna jest dosyć wygurowana jak na taki produkt.

Używam tego produktu od: dawna :D

nic specjalnego

Zapach jest znośny...świeży, owocowy. Po prostu pachnie jak niedroga kwiatowo-owocowa woda toaletowa :) dobry dla młodszych dziewczyn.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/30ml

Ulubiony z Avonu

Jest to jeden z niewielu zapachów z Avonu,które mi się podobają.Na początku rzuciłam go w kąt,bo był za ostry i wyrazisty,tak przynajmniej mi się wydawało.Wróciłam do niego po 2 miesiącach,i...zakochałam się :).Podoba mi się prócz zapachu też i opakowanie(praktyczne i ładnie wygląda na półce) oraz cena:).Jedynym minusem jest jego trwałość(znika po 2-3 godzinach),przez co noszę go często ze sobą w torebce.

Używam tego produktu od:lipca tego roku
Ilość zużytych opakowań:1 i czekam na 2

lubię go

Zapach bardzo ładny, idealny tak wiosna-lato, kobiecy. Myślałam, że będzie słodki, ale całe szczęście nie jest. Strasznie mi się podoba, chociaż trochę banalny ;) Tani, więc trwałość jest kiepska, u mnie wietrzeje po wyjściu na dwór niestety. Opakowanie średnio mi się podoba, flakonik jeszcze ujdzie, ale nakrętka okropna. Do tego rozwaliło mi się to co pryska, gdy flakonik spadl mi na podłoge. Jeżeli ktoś lubi taki zapachy i nie chce wydawac na drogie perfumy, to polecam.

Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

podoba mi się

Po tych recenzjach trochę miałam wątpliwości czy mi sie spodoba - ale oceniam pozytywnie. Zapach jest taki akurat dla mnie : nie za słodki, nie ma nut które by mnie denerwowały czy przeszkadzały. Podoba mi się :)
Ocenę zaniża opakowanie, które niestety nie jest zbyt piękne ;) Tzn. część szklana jest ok, ale nad korkiem mogliby popracować ;)
Trwałosć - jak to wody toaletowej, na jakieś 4-5 godzin. Czyli ok.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 30ml

śliczny zapach

to jest naprawde bardzo ładny i świeży zapach. Kupilam ta wode w ciemno,ale okazała sie super i za naprawde male pieniądze 20 zl ! A na ciele utrzymuje sie tak do 4-5 godzin. Nie narzekam,choć mógłby być bardziej trwały,ale to chyba normalka w avonie.

Używam tego produktu od:dzisiaj

REWELACYJNY

Zapach jest cudowny ! Jakby stworzony dla mnie :)
dosc dlugo utrzymuje sie na ciele
zapach przyjaemny ;) ja polecam i jestem tego w 100% pewna ;)
Używam tego produktu od:lipca 07
Ilość zużytych opakowań:kończe 1 :)

wstretne

Kupilam bo potarciu kartki katalogu wyczulam roze. Typowo mi sie zdawalo. Oczekiwalam z dreszczykiem emocji na to pachnidlo Avonu i dostalam pachnidlo Avonu a z nim migrene.

Nie ma tam rozy, nie ma konfitur rozanych, nie ma olejku rozanego. To cos co tam pobrzmiewa to kolo rozy stalo - w 10 rzedzie. Zapach jest absolutnie i calosciowo wstretny - apogeum obrzydlistwa to jednak poczatkowe nuty. Wyczuwam grejpfruta, jakis marne kwiatki i cos co cala byc moze harmonie tego zapachu zakloca. Dla mnie to jakas slona nuta - byc moze jakis owoc, byc moze nawoz.
Trzyma sie blisko skory aczkowliek nie na tyle blisko by nie byc wyczuwalnym, sam fakt, ze go czuje powoduje u mnie migrene wieksza niz po Insolence Guerlain ( a myslalam, ze to te perfumy beda moimi najmniej lubianymi).
Zapach jak na Avonowski Tworek trzyma sie skory kilka dobrych godzin, wlasciwie specjalnie nie ewoluuje, nieco lagodnieje, cos z niego odparowuje, robi sie taki nijaki, przywodzi mi skojarzenia z lakierem do wlosow. Z chemia. Wciaz jednak dla mojego nosa niestrawialne to.

Kolejny z testow ostanio wykonalam na kawalku papieru, zostawiony bloter zasmrodzil mi tylko pokoj. Nie mam, nie mam go do czego wykorzystac - jako odswiezacz powietrza mnie zabije, jako perfumy na pewno mi sie nie przyda, nie wiem czy ktos bedzie to chcial ode mnie za darmo.
Moglam wtedy z katalogu zamowic stare sprawdzone, bezpieczne Celebre ale zachcialo mi sie dawac szanse nowosciom. No i mam,

Butelka - czesc szklana bylaby ok gdyby ktos nie ulepszyl jej tym malunkiem ozy
plastikowy korek pozostawie bez komentarza.
Ani ozdoba toaletki ani kobiety.

Używam tego produktu od: testowalam juz nie bede
Ilość zużytych opakowań: Jedno cale stoi!

przeciętny

Taki przecietny, bezpieczny zapach do pracy. Na mojej skórze słaby, mało charakterystyczny,mało trwały. Przeważaja kwiaty z domieszka owoców - ale wyraziste tylko zaraz po psiknieciu. Potem rozmywa sie i szybko znika. Buteleczka skromna, zwłaszcza róża jest tandetna...
Tani - i nic więcej...

Używam tego produktu od:kilku dni

Słodki i owocowy

Kupiłam z ciekawości. Mistrzostwem świata ten zapach na pewno nie jest. Na silne upały zbyt duszący, owocowy z nutką różanych konfitur. Trwałość nawet w normie, buteleczka prosta. Troszkę ma zapach cukierków, troszkę żelu pod prysznic. Żałować nie żałuję, ale już drugi raz nie kupię.

Używam tego produktu od: tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.