Tutti Frutti, Peeling do mycia ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Tutti Frutti, Peeling do mycia ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Peeling do mycia ciała Tutti Frutti zawiera białe trufle- najcenniejszy i najdroższy afrodyzjak znany już w starożytności - znak Wenus, rzymskiej bogini miłości. Pobudza zmysły, podnosi atrakcyjność fizyczną i budzi pożądanie.
Peelingujące drobinki jojoba zanurzone w kremowym żelu delikatnie złuszczają martwy naskórek i idealnie wygładzają ciało, a olejek cynamonowy i witaminy zostawiają skórę jedwabiście miękką, jędrną i nawilżoną.

Cudowny zapach!

Peeling o cudownym karmelowym zapachu, który sprawia że ma się ochotę go polizać...
Ma konsystencję miodu, nie za rzadki nie za gęsty. Niestety drobinki nie są zbyt grube i słabo ścierają (preferuje ostre peelingi), mam wrażenie że giną gdzieś w żelu. Jednak mimo nie za mocnych drobinek skóra jest bardzo dobrze oczyszczona i gładziutka. Nie pozostawia niepotrzebnych filmów.
Kupiłabym go dla zapachu (niestety trzeba sobie robić przerwy w używaniu, bo łatwo się do niego przyzwyczaić;)

Używam tego produktu od: raz na jakiś czas od paru lat
Ilość zużytych opakowań: nie mam pojęcia

Ach ten zapach...

Pięknie pachnie, zwłaszcza w zimie podoba mi się ten zapach. Dobrze myje, drobinki nie są wielkie, ale martwy naskórek ścierają dobrze. Na zimę idealny.

Najlepszy!

Widzę w tym produkcie same plusy:
+ śliczny, kuszący, niechemiczny zapach
+ dobra wielkość drobinek
+ po użyciu skóra jest delikatna, mięciutka, nie podrażniona
+ odżywia i nawilża skórę

- słaba dostępność produktu
- mało wydajny

Każdemu polecam do spróbowania :)

Używam tego produktu od: niecałych 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

świetny

Dostałam go w prezencie (nową wersję), początkowo bez większych emocji. ale kiedy go użyłam naprawdę mnie zaskoczył. Zapach bardzo przyjemny lekko słodki. Drobinki delikatnie złuszczyły naskórek dzięki czemu uzyskałam bardzo delikatną mięciutką skórę. Najlepszy efekt uzyskuję właśnie po tym, choć próbowałam też inne tutti frutti, ale to nie to samo.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Absolutnie tak!

Posiadam kosmetyk w nowej wersji.

Z produktami Farmony nie miałam specjalnego kontaktu, ten peeling był chyba moim pierwszym zakupem tej marki. Skusiłam się głównie ze względu na zapach (karmel niespecjalnie mnie przekonywał, ale ten cynamon..!) i na to, że szukałam w miarę taniego peelingu.

Świetny wybór. Peeling w moim odczuciu wcale tłusty nie jest, drobinki są nieduże, ale ścierają całkiem nieźle - plusem jest też to, że się nie rozpuszczają, więc produkt jest bardzo wydajny. Do tego oszałamiający wręcz zapach, silny i dość ciężki, więc nie dla wszystkich, ale ja uwielbiam, gdy wychodzę z ciepłej łazienki i czuję ten aromat jeszcze w przedpokoju. Nie nawilża specjalnie, nie natłuszcza, nie odżywia - ale nie tego od peelingu wymagam. Z tym, co ma robić - lekko ścierać i zostawiać skórę gładziutką - radzi sobie doskonale.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Wspaniały peeling za rozsądną cenę!

Wspaniały peeling.Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.
Zalety:
-opakowanie- a właściwie nakrętka, na lekki zatrzaski,łątwo otworzyć butelkę nawet przy użyciu mokrych rąk podczas kąpieli. Łatwo też zamknąć.
-zapach!!! przepiękny- nie jest świeży,cytrusowy,ale raczej należy do cięższych zapachów. Słodki,lekko przytłaczający,można wyczuć lekką nutę cynamonu. Idealny.
-skład - nowa wersja produktu wraz z nowym opakowaniem nie zawiera SLS na drugim miejscu w składzie jak to było wcześniej,ale na czwartym.Liczy się na plus.Nie zawiera też paraffinum liquidum.Bardzo duży plus!
Ciężko znaleźć wśród dostępnych w sieciowych drogeriach peelingu,który nie zawiera tego składnika. Z tego wzgęldu na pewno nieraz zakupię ponownie ten produkt.
-bardzo dobe działanie złuszczające.Sama przyjemność stosowania.Nie jest zbyt mocne.
-dostępność- jest dostępny w każdym Rosmannie.
-cena- adekwatna do objętości i jakości ,nie jest zawyżona.
Wady :
- jedyną wadą ,jest fakt,że po kąpieli w wannie zostają ziarenka peelingu,które się nie rozpuściły. Wystarczy spłukać dokładnie wannę,więc nie jest to jakiś bardzo duży mankament.
Jednym słowem gorąco polecam!

i tak i nie a pieknie pachnie ...

kupilam dla zapachu
lubie marke
szukalam pilingu do ciala
i ta butelka lezy mi juz 2 rok i mecze ja i mecze
to tlusty krem z drobinkami o pieknym i czasem piekacym w skore zapachu

skora po nim jest gladsza natluszczona i tyle
niestety nie wiele robi
slao zluszcza
dobrze nawilza
pieknie pachnie
zapach niestety szybko ulatnia sie po kapilei
hm czy warto go kupic? nie wiem dla zapachu tak dla reszte nie

skora lubi byc po nim czerwona i podrazniona i nie z powodu luszczacych drobinek ale cos tam w tym kremie jest takiego jak by czerwona papryczka ? nie wiem cot o jest
uzywam zadko gdyz troszke sie boje podraznien

pachnie bosko slodko orientlanie idelanie do kapieli we dwoje ;)

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

cudowny zapach

Mam peeling chyba w nowym opakowaniu – w innej butelce...
Kupiłam ten produkt ze względu na zapach oraz dlatego, że potrzebowałam gotowego peelingu do szybkiego zastosowania pod prysznicem.
Zapach tego produktu jest cudowny... czuć delikatną słodycz, czuć delikatnie cynamon... bardzo przyjemny, apetyczny a jednocześnie zmysłowy zapach :)
Na minus są:
-skład – SLS – który nie służy mojej skórze, muszę zastosować coś dobrze nawilżającego po zastosowaniu tego peelingu
-konsystencja ciut za rzadka, przez co pelling przecieka przez palce i jest mało wydajny
-mało drobinek ścierających, wolę większe „zdzieracze”
-trochę za wysoka cena
Jednak mimo tej zbyt małej ilości drobinek peeling całkiem dobrze wygładza skórę. Jest to taki produkt, który chyba nie zaszkodzi stosowany nawet codziennie.
Na plus:
-cudowny zapach, który przez jakiś czas delikatnie czuć na skórze, łazienka też pięknie pachnie
-całkiem nieźle zdzierające drobinki /miewałam gorsze peelingi/
-ładne, poręczne opakowanie
Nie wiem, czy kupię ponownie, głównie przez SLS, który mi nie pasuje. Może się jednak skuszę ze wzglądu na piękny zapach.
Używam tego produktu od: może tydzień...Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

EDIT. Zrecenzjowałam peeling nową wersję. Starszą mam obecnie /dokładnie tą pokazaną na zdjęciu/ i ona nieco różni się - ma nieco inny skład, jest bardziej gęsta ale mniej wyczuwalne są w niej drobinki ścierające.
Wolę nową wersję, jej konsystencja jest bardziej wodnista i przyjemniej się ją stosuje.

Cudny

Kupiłam ten peeling w rossmanie, kiedy powąchałam opakowanie. Kosmetyk ma gęstą konsystencję żelu wolałabym krem, ale wybaczam bo zapach jest dla mnie obłędny. Peeling dzięki gęstej konsystencji jest bardzo wydajny a przy tym tani. Po zaplikowaniu łazienka zamienia
się w małe spa co jest dla mnie ogromnym plusem. Kąpiel jest odprężająca i sprawia, że mam lepszy humor. Jedyny minus to niby dużo ostrych granulek peelingujących, które teoretycznie powinny mocno ścierac, a tak naprawdę
tylko delikatnie peelingują. Dla mnie to typowy kosmetyk
odprężający i dla osób szukających czegoś takiego polecam.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Afrodyzjak

Otrzymałam peeling w prezencie i sie zakochałam.
Mało tego, na mojego TŻ działał od razu (oczywiście pozytywnie), wyczuwał go na kilometr, istny afrodyzjak.

Plusy:
+ zapach
+konsystencja
+właściwości nawilżające
+afrodyzjak

Minusy:
-cena
-średni peeling

Używam tego produktu od: 1,5
Ilość zużytych opakowań: 1 (300 ml)

Nie powala

Kupiłam ten peeling, poniewaz chciałam odpocząc chwilowo od solnych i cukrowych ( i to błąd, te sa przecież najlepsze) , spieszyłam się, a nadto nie skojarzyłam, że baaardzo juz dawno temu miałam balsam z tej serii i zapach nie będzie dla mnie nowością.
Opakowanie obecnie jest nieco inne, ale to nie najwazniejsze.
Zapach mocny, ale nie wydaje się chemiczny. Specyficzny, trzeba lubieć, mi nie przeszkadza. W nazwie mamy przymiotnik "kremowy" , uzywając wyobraźni można by rzec ok, ale jednak konsystencja powinna być wówczas gęstsza. Średnio wydajny, na skutek takiej a nie innej konsystencji, jakklwiek bywają gorsze produkty pod tym względem.
Teraz najwazniejsz - efekt peelingujący, a ten - nie powala. Wprawdzie drobinki są i owszem, nawet ostre, jak lubię, ale zdecydoewanie zbyt ich mało by uzyskać efekt dobrze speelingowanej skóry.

Moja rada- zabierzcie ze sobą pod prysznic nieco cukru w miseczce i dodajcie do ilości tego peelingu wylanego na dłoń a efekt peelingujący będzie o wiele lepszy ( nie radzę przy tym dosypywać do buteleczki, bo rzecz jasna cukier zacznie się rozpuszcać).

Cena przystępna.

Używam tego produktu od: tydzień, codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1/5

Działanie oki, zapach odstrasza

Dla mnie największą wadą tego produktu jest zapach. Jak otworzyłam opakowanie, to myślałam, że żel jest przeterminowany. Przyzwyczajałam się do zapachu wieeele dni i w końcu nawet zaczął mi się podobać, ale znam lepsze zapachy. Całkiem dobrze myje i peelinguje, ale skład ma niezbyt dobry.

Jeżeli komuś podoba się ten zapach, to zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe