Nivea, Deodorant, Energy Fresh Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Nivea, Deodorant, Energy Fresh Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Cena PLN 11.00

Antyperspirant Nivea Energy Fresh Stick z orzeźwiającą formułą zawierającą trawę cytrynową zapewnia energetyzującą świeżość i skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem przez cały dzień. Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA. Delikatna pielęgnacja dzięki wyciągowi z avocado. Nie zawiera alkoholu. Przebadany dermatologicznie.

Cena: ok. 11zł / 40g
/bw/

raczej na nie

Dezodoranty nivea jakoś nie bardzo mi pasują. Mam wrażenie ochrona nie jest wystarczająca. Zapach taki jakiś przyduszony, nieprzyjemny po kilku h. W aktywniejsze dni nie bardzo mi pomaga. Raczej wydaje się być przydatny jeśli nie mam żadnych ćwiczeń. Inną, ważną wadą jest fakt, że zostawia białe ślady na ubraniu i trudno się spiera (zostaje biały odcień po wypraniu). Kosmetyk nie należy do najtańszych, a wydajność jego jest średnia.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Ten antyperspirant był super. Skutecznie chronił przed nieprzyjemnym aromatem potu. Zawsze miałam go ze sobą w torbie. Dawał bardzo długo uczucie czystości i świeżości, nawet po 3 godzinach zajęć z WF na uczelni. Sztyft nie zostawiał plam na ubraniach i nie odbarwiał ich. Do tego przyjemnie pachniał. Szkoda, że zniknął.

Używam tego produktu od: Używałam przez około 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Świetny

Jak dla mnie bardzo skuteczny.
Potrzebowałam czegoś co porządnie działa będąc w sztyfcie, bo z tym zwykle było kiepsko.

Do tego zawsze brudziły, a sztyft jest dla mnie najwygodniejszy.
Ten nie brudzi, bo jest tak naprawdę przezroczysty.

Bardzo przyjemnie, świeżo pachnie, po cały dniu biegania, przez zmęczenie skóry itp. przebija się właśnie zapach sztyftu.

Niestety od jakiegoś czasu nie mogę go znaleźć w sklepach:/

Używam tego produktu od: bardzo dawna, do niedawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

Słaby

Jestem w trakcie używania tego antyperspirantu i powiem krótko - nie działa! Zachęcił mnie pięknym, świeżym zapachem a okazał się totalną klapą. Pomimo, że nie mam problemów z nadmiernym poceniem to lubię jak moje paszki ładnie pachną a po użyciu tego produktu pachną przez krótki czas a potem jest wrażenie jakby się go w ogóle nie używało! Na pewno nie chroni przed poceniem! Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie używania

Ostatecznie może być

Kupiłam w nadziei że urzeknie mnie tak jak roll on z tej serii,niestety pomyliłam się
+pachnie ładnie
+ opakowanie jak całej serii śliczne
- po nałożeniu dziwnie się lekko \"pieni\"(tak,pieni!)
- nie sprawdza się jeśli chodzi o ochronę
- mało wydajny
- mało wygodne opakowanie(kiedy się kończy trudno cokolwiek z niego zużyć i poprostu trzeba wywalić :/

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (40 ml)

Dobry

Mnie ten antyperspirant przypadł nawet do gustu.

+ ładny zapach
+ wydajny (meeeega wydajny przy codziennym używaniu)
+ konsystencja (jak dla mnie genialna, nie tak mokra jak kulka ani nie tak sucha jak sztyft)
+ zostawia świeża i gładką skórę po goleniu pach co jak dla mnie jest bardzo ważne !!!

- przy zbyt dużym nałożeniu może się zwijac w białe wałeczki, jednak przy mniejszym nałożeniu nawet w upał wszystko jest ok :)

Myślę, że będę będę do niego wracać ;)
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Bardzo dobry kosmetyk

Wspaniały zapach dzieki zapachowi wygrał z Rexoną :) w jego zapachu zakochałam się od pierwszego wejrzenia;)
Jeśli chodzi o walory antyperspirantu polecam, bardzo dobrze chroni nawet osoby z nadmierną potliwością:) Polecam także po goleniu dla mnie wspaniały gładkie pachy nie ma podrażnien.

nie działa

Jedyne co podoba mi się w tym kosmetyku to zapach, wogóle ale to wogóle nie spełnia on swojego zadania! tworzy pod pachami dziwną powłokę która nie wysycha tylko tworzy jakby maź! pozatym nie działa anty potliwie i pozostawia nieestetyczne slady na ubraniu
Nie polecam!

Używam tego produktu od:uzywałam jakis miesiac temu
Ilość zużytych opakowań:1, niecałe

dno!

Jedyne co podoba mi się w tym, podobno, antyperspirancie to zapach. Ograniczanie potu - brak. Konsystencja dziwna. Na długo po aplikacji na skórze pozostaje dziwny biały nalot. Gdybym chciała żeby porządnie wyschnął, to musiałabym chyba z godzinę chodzić z uniesionymi rękoma... A jak się nie zaczeka do wyschnięcia, to trzeba się liczyć z proszkiem przypominającym łupież. Szkoda pieniędzy, lepej dołożyć i kupić coś lepszego.

Używam tego produktu od: parę dni i kosz

totalna porażka

ten antyperspirannt to totalna porażka! nic nie chroni, brudzi na biało, jest beznadziejny. skusilam sie na niego ze względu na zapach, ktory wg mnie jest boski!ale to koniec zalet tego dezodorantu. nie polecam

Używam tego produktu od: za długo
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

dno i pięć metrów mułu

sztyft mokry jakiś, nie schnie, zostawia jakąś białą, pienistą konsystencję. nie działa jako antyperspitant kompletnie, jedyna zaleta to zapach. ale jakbym chciała ładnie pachnieć to bym kupiła perfum.
nie spełnia kompletnie swojego zadania.
trzeba było sprawdzić wizaż przed zakupem, pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od:zbyt długo.
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

tragedia

Zacznę od makabrycznej konsystencji czyli lepiącego się, mokrego, nie wchłaniającego żelu. Zapach jest intensywny i nawet ładny ale utrzymuje się nie więcej niż godzinę, przy czym specyfik ów ani trochę nie chroni przed potem czy zapachem potu a nawet! moja niepocąca się znajoma ma wrażenie, że pocić się przez niego właśnie zaczęła.

Gdybym wierzyła w powodzenie tej misji udałabym się do sklepu i nawrzeszczała o zwrot pieniędzy, bo mam nieodparte wrażenie że producenci zapomnieli dodać tu jakiś najistotniejszy składnik antyperspirantu i powinni nas za to wszystkie przeprosić.

Nivea wygrała jeśli chodzi o najtragiczniejszy produkt jaki kiedykolwiek kupiłam. Teraz testuję dove.