Avon, Liiv Botanicals, Vital Night Moisturiser (Nawilżający krem na noc `Witalność natury`)

Cena PLN 35.90

Produkty Liiv Botanicals przeznaczone do pielęgnacji cery nie zawierają barwników, konserwantów ani dodatków zapachowych. Wyjątkowa technologia Plant Essence Technology zachowuje unikatowe właściwości wyciągów roślin w ich najczystszej formie, dzięki czemu skóra otrzymuje dawkę prawdziwej natury, nabierając świeżości i młodszego wyglądu.
Kosmetyk doskonale nawilża i odżywia skórę. Już po 3 dniach stosowania: skóra nabiera młodzieńczej przejrzystości, zapewnia cerze nieskazitelny wygląd, wygładza drobne zmarszczki.

Taki sobie.

Więc krem ma zapach jakiegoś gotowanego siana albo kleju, nie wiem trudno mi to opisać, nie podoba mi się, odczuwam trochę dyskomfort przy nakładaniu.
Nawilża dobrze, zostawia trochę taką tłustą powłokę, redukuje uczucie ściągnięcia. Mam wrażenie że jak na krem to jest zdecydowanie za mało kremowy, taki żel bardziej z niego.
Bywały lepsze choć za cenę 19.90 w promocji nie spodziewałam się dużo.
Dostałam go bo moją mamę od razu uczulił choć nie ma delikatnej skóry, ale mnie nic złego nie zrobił.
W zasadzie w ogóle nic nie zrobił :nie:
Wydajny jest dość, próbuje go skończyć właśnie. :(

Takie nic

Krem nie nawilża, ściąga skóre, trzeba go nakładać dużo.
Dziwnie szczypie przy nosie i trochę wokół oczu.
Niby naturalny a kolor jakis dziwnie chemicznie połyskujący różem.
Jak chce się używać naturalnych kosmetyków to raczej Yves Roche.
Ogólnie nie polecam jak z resztą wszystkich kosmetyków Avon.Używam tego produktu od: próbuję zmęczyć od kilku miesięcy

nie dla mnie

Niby taki to cud..naturalny, antyalergiczny etc.
Nie mam nazbyt wymagającej cery..Ani mega suchej ani mega wrażliwej A mnie uczulił i to już po kilku użyciach.
Do tego ma konsystencję żelu..wchłania się w pół sekundy i zostawia skórę SUCHĄ!!!!! I to chyba bardziej wysuszoną niż przed użyciem! Nie polecam.Cena wysoka A bubel gorszy od tych za 5 zł z kiosku:(

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:kilka użyć i wywaliłam

Kupiony w: U konsultantki

Nie dla mnie...

Krem posiada niezbyt gęstą, półprzezroczystą konsystencję o białym zabarwieniu. Dość dobrze się wchłania, aczkolwiek zostawia po sobie delikatnie tłustą i lepką warstwę. Krem z pewnością zmiękcza i wygładza skórę, czyniąc ją przyjemniejszą w dotyku, aczkolwiek nawilżenie jest słabo wyczuwalne. Ponadto nie odżywia, a jedynie pogarsza stan cery. Bezzapachowy. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 50 ml

nadal nie to

Mam mały problem z oceną tego kosmetyku.

Kupiłam go wczesną wiosną i wtedy kompletnie mi nie służył. Na samym początku cera musiała się do niego przyzwyczaić, bo reagowała zaczerwienieniem, a nie mam skłonności do alergii i wrażliwej cery. Ściągał skórę na policzkach, był dla mnie za lekki i za mało odżywczy (mam cerę normalną z tendencją do sezonowego przetłuszczania). A że jest wydajny, to męczyłam go i męczyłam... Aż przyszło lato, upalne i duszne noce. Nagle zrobił się idealny i niezastąpiony, dobrze nawilżał, nie zapychał i nie obciążał cery.

Moim zdaniem nadaje się właśnie na lato i głównie dla pań z cerą mieszaną/tłustą. Zapach nie każdemu może przypaść do gustu (mi przypomina on zapach skoszonej trawy, która leży na kompostowniku trzeci dzień :)) . Pomysł wymiennych wkładów jest w miarę dobry. Co do estetyki opakowania, to nadruk na wieczku kremu z czasem schodzi.

Nie kupię go ponownie, ponieważ nie przypadł mi do gustu, jak dla mnie (choć jego idea naturalności i ekologii jest szczytna), jest on jakiś taki ... niekonkretny i bezpłciowy :) ... Nie potrzebuję kremu, który będzie mi służył jedynie w upalne noce. Nie zauważyłam także spełnienia żadnej z obietnic producenta :) ... Cena zbyt wygórowana w stosunku do jakości ( a o cenie katalogowej nawet nie wspomnę, miałam na myśli tą na Allegro :)) .

A tak na marginesie, cały czas sprawdza się moja teoria, że jedyne co dobrego ma Avon to ... marketing :D .

ok

Krem jak krem-mojej skórze nie zaszkodził. Zapewnił za to przyzwoite nawilżenie (co w moim przypadku jest dość trudne bo zwykle po kremach na noc mam rano mocno ściągniętą skórę). Szału nie ma ale też nie mogę mu nic zarzucić. Chociaż jak czytałam recenzje poniżej to do skóry wrażliwej raczej się nie nadaje.

Używam tego produktu od: niedawna

dobrze nawilża

krem stosuje po uprzednim umyciu twarzy żelem z tej samej serii --> taki duet lepiej działa. Krem dobrze sie wchlania i po calej nocy moja skóra jest dobrze nawilzona i gładka. Szkoda tylko, że tak strasznie śmierdzi..

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Dla mnie OK

Całkiem przyjemny kremik. Ma lekką, pół-żelową konsystencję. Myślę że jest odpowiedni dla cer mieszanych, normalnych - czyli takich jak moja. Dla cery suchej może zbyt słabo nawilżać -dla mnie w sam raz. Nie zgodzę się z opiniami że słabo się wchłania i pozostawia tłustą warstwę. Wystarczy dobrze wmasować i wchłania się całkowicie - u mnie do matu. No i nie przesadzać z ilością - wystarczy odrobina. Nie zaobserwowałam żadnych spektakularnych efektów - po prostu dobre nawilżenie. Plus za to że nie zapycha porów, nie powoduje wysypu niespodzianek.
Ładnie pachnie - moim zdaniem - kwitnącą koniczyną.
Wydajny.Używam tego produktu od: 5 tygodni

Wracam i dodaję gwiazdkę. Dopasował mi. Moja skóra bardzo go polubiła. Jestem w trakcie 2 słoiczka i już zamówiłam następny.

Jeden z najgorszych

Kilka miesięcy temu pokusiłam się o kupienie tego kremu (plus kremu na noc i żelu pod prysznic ) i bardzo źle go wspominam . Fatalna konsystencja, żelowa- ale wcale nie ułatwialo to wchłaniania. Krem ślizgał się na twarzy, lepił. Nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania- krem nie tylko nie działał nawilżająco w sposób bardziej długofalowy, ale nawet nie dawał takiego komfortowego uczucia, że skóra się "napiła" do syta. O odżywianiu nie ma mowy, tymbardziej o wygładzaniu drobnych zmarszczek. Na szczęście nie zrobił mi większej krzywdy. Zapach wstrętny, bardzo mdły. Wykończyłam całą serię w wielkich bólach tylko dlatego, że jestem oszczędna i nie lubię, gdy coś się marnuje. Przy całej mojej sympatii i sentymencie do pielęgnacji avonu- ten krem uważam za jeden z najgorszych z jakimi miałam do czynienia. Nie polecam.Używam tego produktu od:używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:1 w bólach

naprawdę warto spróbowac

Podchodziłam do kremów z Avonu zawsze z dużym dystansem. Ten kremik dostałam w prezencie i jestem z niego bardzo zadowolona!!
Plusy:
-lekka konsystencja
-bardzo szybko się wchłania
-jest bardzo wydajny, mała ilość wystarczy żeby posmarować buźkę
-po obudzeniu się rano moja cera jest odświeżona, gładka (nawet nie muszę go stosować kilka dni pod rząd żeby zobaczyć efekty. Raz wystarczył)
-dobrze nawilża

Minusy:
- ja nie zauważyłam
-tż mówi że śmierdzę algami i ogórkami:D

Nie traktuję go jako krem przeciwzmarszczkowy, ale właśnie jako odżywiający i nawilżający i sprawuje sie super.

Na pewno kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 5% pierwszego

niezły

mam troche lepsze zdanie na temat tego kremu, a własciwie żelu (bo własnie taka konsystencje posiada ten produkt) niz moje poprzedniczki
na mojej cerze nawet sie sprawdza
zaczełam go uzywac latem i wtedy naprawde bardzo mi odpowiadał, a to dlatego, że ma lekka konsystencje, super sie wchłaniał w moja cere, nawilzał ja i nie przeciazał jej, rano budziłam sie z gładziutka i nawilzona, ale nie zapchana buzką (typ mojej cery to normalna-sucha, w zaleznosci od róznych czynników miedzy innymi od pory roku)
teraz uzywam go nadal (jest dośc wydajny) jest jesien , robi sie chłodniej, krem sprawdza się nadal, natomiast mam wrazenie że na zime byłby zbyt lekki, jest własnie taki lekki żelik, aczkolwiek działajacy
ale do zimy to napewno skończe swoje opakowanie
własnie co do opakowania - jest całkiem ok, co do wydajnosci równiez nie mam zastzreżen
cudów nie czyni, krzywdy mi nie zrobił, daje 3 gwiazdki, i mysle że to dobra ocena

Używam tego produktu od:ok 7 tygodni
Ilość zużytych opakowań:jeszcze 1 opakowanie

Moze być....

Dotychczas nie byłam zadowolona z kremów do twarzy avonu (poza seria anew i jednym kremem solutions). Ten krem spodobał mi się, ma lekką formułe, nie uczucla, skóra jest nawilżona, elastyczna. Stosowałam go nawet pod oczy. Ale nie wierzę w jego działanie przeciwznarszczkowe- uważam, że jest za słaby. Ale jako aza pod krem przecwizmarszczkowy jest dobry.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca