Garnier, Podstawa pielęgnacji, Płyn do demakijażu oczu z wyciągiem z chabra /stara wersja/

Łatwy w użyciu, szybki, dokładny i delikatny. Testowany pod kontrolą okulistyczną, może być używany przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Łagodna formuła wzbogacona w ekstrakt z chabra przynosi ukojenie i nie podrażnia nawet wrażliwych oczu.

Skład: aqua, paraffinum liquidum, decyl oleate, cetyl alcohol, steareth-7 stearyl alcohol, propylene glycol, peg-30 glyceryl stearate, octyldodecanol, dimethicone, glycine soya (soybean) oil, tocopheryl acetate, retinyl palmitate, soluble collagen, spotted dogfish skin extract, methylparaben, propylparaben, tetrahydroxypropyl ethylenediamine, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, parfum

Cena: 12 zł / 150 ml

bardzo dobry

używałam tego płynu jakiś czas temu, ale zapadł mi w pamięci bo był naprawdę dobry. ogólnie nie lubię kosmetyków Garniera, ale ten mi służył. świetnie radził sobie z makijażem, ładnie pachniał i miał wygodną butelkę. polecam.

Używam tego produktu od: ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedna

świetny

Doskonale usuwa makijaż, nie podrażnia oczu, nie wysusza, można go stosować nawet w przypadku noszenia soczewek kontaktowych, ma przyjemny zapach. Jedno opakowanie starcza mi na miesiąc, ale według mnie jest warty swojej ceny

Świetny

Bardzo dobry płyn do demakijażu oczu. Jako, że noszę soczewki muszę uważać na takiego typu produkty, nie podrażnia, łagodnie oczyszcza. Jest wydajny, ma ładny zapach, nie zostawia tłustej warstwy na skórze.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

bardzo dobry

Nie mam wrażliwych oczu. Bardzo dobry płyn, najlepszy jaki dotychczas miałam. Zmywa dokładnie i szybko, nawet tusz wodoodporny. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

nie dla moich oczu

Przyznam, że zasugerowałam się super opiniami, ale... bardzo się rozczarowałam. Nie jestem alergiczką, nie noszę szkieł, generalnie nie mam specjalnie wrażliwych oczu, ale ten płyn mnie uczulił. Oczy szczypały, łzawiły, były zaczerwienione - sytuacja dla mnie zupełnie nowa. Poza tym nie zmywał dokładnie tuszu, chociaż robiłam to bardzo dokładnie, to rano zawsze miałam oczy jak panda. Cieszę się, że inni są zadowoleni, ja wracam do Loreala z oliwką.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Bardzo dobry płyn

Nie szczypie w oczy, bardzo dokładnie zmywa cienie i tusz. Wydajny. Cóż więcej napisać - po prostu BARDZO DOBRY KOSMETYK :)
Nie trzeba pocierać oczu, tylko zostawić na chwilę nasączony wacik. Dwa, trzy waciki na oko i kompletnie zmyty makijaż.Oczy są odświeżone Dodatkowo bardzo ładnie pachnie. Chętnie wykorzystuję go do zmywania twarzy. Same plusy :) Polecam wszystkim niezdecydowanym:).Używam tego produktu od:3 miesięcy

Edit: nie spojrzałam że to "stara wersja" z wyciągiem z chabra- chciałam te wszystkie superlatywy wpisać do płynu z "żywą wodą z owoców"-proszę moderatorów o usunięcie lub przesunięcie recenzji.

KWC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten plyn jest doskonały. Moje KWC!!!!!!!! Mam oczy bardzo bardzo delikatne, wszystko je podrażna, wszystkie kremy pod oczy, tusze również podrażniają moje oczy. Ten płyn nie podrażnia, kiedy mam zmęczone oczy wystarczy nasączyć nim płatki i zmęczenie oczu ustępuje, zmniejsza się zaczerwienie, tylko po tym płynie od razu wyraźnie widzę, bo po płynie do demakijażu oczu firmy Chanel to myślałam, że zaczynam tracić wzrok!!!!!!!!!!!!! :/. Ten płyn jest bardzo delikatny, wydajny, bardzo dobrze zmywa nawet oporny tusz, w porównaniu do płynu minceralnego AA, który podrażnia oczy i nie zmywa tuszu, a resztki tuszu trzeba zmywać mleczkiem i naciągąc mocno skórę pod oczami-tak koszmarny jest płyn AA. Ten jest idealny-łagodny dla oczu, pięknie i szybko zmywa tusz, kredkę czy cienie, nie trzeba szorować skóry pod oczami, wyraźnie widzę po demakijażu tym płynem a na zmęczone oczy działa jak łagodzący balsam. Dla mnie to cudo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Używam tego produktu od:dawien dawna
Ilość zużytych opakowań:wiele

delikatny dla oczu

To całkiem skuteczny i przyjemny w użyciu kosmetyk. Przede wszystkim dość szybko zmywa tusz niewodoodporny, choć radzi sobie też z wodoodpornym (ale na zmywanie tegoż potrzeba więcej czasu), nie podrażnia oczu przy demakijażu (co jest ważne dla mnie, bo noszę szkła kontaktowe), przyjemnie pachnie i nie natłuszcza skóry, a wręcz ją odświeża. Jednak mógłby być bardziej wydajny - zawsze muszę solidnie nawilżyć nim wacik, by makijaż został dokładnie usunięty. Dość dużo zużywałam go na 1 demakijaż, przez co 1 opakowanie zużyłam w ciągu niecałych 2 miesięcy regularnego stosowania. Prawdopodobnie będę do niego co jakiś czas wracać, na zmianę z mleczkami Garniera.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

I tak nie jest źle

Produkt wydajny, łagodny, przyjemny.
Jeżeli kilka razy się użyje to wszystko ładnie zmywa.
Zdarza mi się jednak i tak mieć podkowy rano;P
Ale nie mogę mu zarzucić nie wydajności. Długo go miałam. I jest przyjemny zapach. Nie podrażnił mnie. Nigdy

Używam tego produktu od:1-2miesięcy

nie dziala

mam i mleczko i tonik i musze przyznac tylko dwie gwiazdki, za fakt ze moze i ladnie pachna, moze i zmywaja makijaz, ale nie moj
a juz na pewno nie jest to produkt dla noszacych soczewki, szczypie i robi wiecej smug niz zmywa

zdecydowanie niebieska seria garniera jest skuteczniejsza

Używam tego produktu od:4 miesiecy

całkiem , całkiem

bardzo fajny płyn, nie podrażnia, szybko zmywa makijaż z powiek i rzes, nie uczula, nie zostawia tlustego filmu...generalnie ok. kupilam go w promocji i w sumie nie zaluje, bo wart jest swojej dosc przystepnej ceny...

Używam tego produktu od: jakis czas

dla soczewkowców?

Płyn bardzo dobrze zmywa makijaż ale to czy moze być stosowany przez osoby noszące soczewki to już sprawa dyskusyjna... nie mam bardzo wrażliwych oczu, przemywałam je już wieloma płynami ale ten po prostu SZCZYPIE. Nie jest przyjemnie, nie kupię go więcej, szukam dalej.

Dobra ocena za działanie tylko i wyłacznie.

Używam tego produktu od: tygodnia