Pantene, Pro-V, Podkreślone Cieniowanie, Szampon

Pantene, Pro-V, Podkreślone Cieniowanie, Szampon

Szampon do cieniowanych, trudnych do ułożenia włosów. Został wzbogacony prowitaminową formułą z Elastese, aby ułatwić układanie cieniowanych włosów, dodać włosom elastyczność i lekkość, których potrzebujesz by unieść warstwy cieniowanej fryzury oraz wzmocnić włosy.

Nic specjalnego

Nie jestem zachwycona tym szamponem.
Efektu podkreślenia cieniowania zupełnie nie zauważyłam.
Przeciwnie- fryzura wydaje się być bardziej niż zwykle przyklapnięta, brakuje jej objętości.
Ponadto szampon obciąża włosy, powoduje, że szybciej się przetłuszczają.
Plus za bardzo przyjemny zapach i wydajność.

Świetny.

Mój ulubiony szampon. Po pierwsze: niesamowicie pachnie - nie jest duszący, nie śmierdzi przereklamowanymi zapachami kwiatów czy owoców.
Po drugie: fajna konsystencja, dobrze się pieni. Po umyciu i wysuszeniu moje włosy są gładkie i lśniące, nie puszą się. Używam takiej samej odżywki.

Jednak mała uwaga z mojej strony: lepiej nie używać go przez długi okres czasu, w używaniu szamponów ważne są przerwy, aby włosy się nie przyzwyczaiły do jednego kosmetyku... Potem zmienicie i włosy zaczną wypadać albo będzie łupież. I co do wypadania włosów - ktoś wcześniej zasugerował, że po tym tak się właśnie działo. To już zależy od włosów, nie szamponu. Widocznie bardziej potrzeba wtedy produktów wzmacniających. A przecież ten szapmon do tego specjalnie nie służy.

Ogólnie polecam całą serię Pantene Pro-V.

Używam tego produktu od: 1, 5 roku.
Ilość zużytych opakowań: ok. 5.

Bardzo przyzwoity!

Szampon udało mi się kupić w śmiesznej cenie 2,50 gdyż akurat wycofywano go z Rossmanna, więc pomyślałam sobie, że jak sie nie sprawdzi, to bez żalu go wyrzucę :) Nie było takiej potrzeby, gdyż fajnie się spisał i nawet minimalnie podkreslał cieniowanie, w co na początku wątpiłam.

Dobra wydajność, konsystencja, pienienie się i zapach to niewątpliwie plusy tego szamponu. Nie plątał ani nie przetłuszczał włosów, a nawet delikatnie je unosił. Ot, zwykły, dobry szampon, do codziennego użytku.

Super !

Super !

+ miękkie i gładkie włosy
+ ładny zapach
+ nawilża i wzmacnia włosy
+ nie uczula i nie podrażnia skóry głowy
+ nie powoduje łupieżu wręcz go niweluje
+ nawilża skorę głowy
+ świetna konsystencja
+ bardzo wydajna
+ dobra cena
+ fajne opakowanie

Mimo, że już nie mam pocieniowanych włosów, a wręcz sporo wygolone na skroniach to i tak podnosi resztę pasm włosów. Włosy nie puszą się i nie przetłuszczają. Wiem co piszę, gdyż może trudno w to uwierzyć ale myję skorę głowy i włosy raz w tygodniu. POLECAM !Używam tego produktu od: 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (duże opakowanie)

szkoda, ze wycofali

bardzo dobry szampon.
po umyciu moje włosy przepięknie się układają. sa raczej proste, lekko podwijają sie na końcach, pocieniowane. po umyciu tym szamonem mam fryzurę, jakbym akurat wyszla uczesana od fryzjera. optycznie wlosow jest wiecej, wygladaja jakby byly ukladane na okraglej szczotce, pieknie sie prezentuja. utrzymuje sie taki stan 2 dni, pozniej juz nie sa tak uniesione i sprezyste.
pytania: co robiłaś dziś z wlosami? albo komentarze: piekne masz dziś wlosy - to zasługa wyłącznie tego szamponu. nie mam czasu na ukladanie: myje , wlosy, osuszam recznikiem i ... juz.
bardzo zaluje, ze wycofuja go ze sprzedazy. udalo mi sie dostac gdzies jedno zapasowe opakowanie

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Nie do cienkich włosów

Miałam jakis czas temu ten szampon (i odzywke chyba też),kupiłam jak tylko te kosmetyki wyszły na rynek.Jak dla moich włosów fatalny,włosy były cienkie po nim ,nie podatne na układanie wogóle, wszystko wylądowało w koszu niestety.

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

super

+ lekka formula nie obciaza cieniowanych wlosow
+ stosowany razem z odzywka z tej samej serii przynosi pazadany efekt, unosi wlosy u nasady, wlosy nabieraja objetosci
+ sliczny zapach
+ dosc tani

Minusow nie znalazlam, byc moze tylko tyle ze nie jest zbyt wydajny.

Używam tego produktu od:4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:3 butelki

Świetny! ;)

Bardzo lubię produkty tej firmy, więc musiałam wypróbować także i ten szampon. Trochę obawiałam się tego jak będzie się „zachowywał”, ponieważ słyszałam na jego temat wiele niepochlebnych opinii.
Już po pierwszym umyciu zostałam miło zaskoczona. Włosy były niesamowicie miękkie, gładkie i błyszczące. Zapobiegł tworzeniu się tzn. „siana” na mojej głowie, co niestety nie udawało się wielu innym szamponom, które stosowałam.
Ponadto, chociaż nie wierzyłam w jakieś spektakularne efekty jeśli chodzi o układanie się cieniowanych włosów, także zostałam przyjemnie zaskoczona. Włosy z pewnością lepiej się układają i wyglądają, są pełne życia, dobrze nawilżone i pachnące. Zapach utrzymuje się do następnego mycia.
Z pewnością do niego wróce.
Osobiście polecam ;)

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu

Mój faworyt

Najlepszy bez wątpienia.Nie jest ciężki więc nie prztłuszcza włosów.Stosuje także odżywke z tej firmy ,ale nawet bez tego włosy są gładkie i nie wyglądam jakbym miała stos siana na głowie za co duży plus.Faktycznie podkreśla cieniowanie.Ma ładny zapach nie duszący.

Używam tego produktu od:pd dosyć dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo :D

Cena nie oznacza jakości.

Kupiłam ten produkk, gdyz nigdy wczesniej nie miałam szamponu z tej firmy. Postanowiłam go wypróbować jednak nie widzę dużych rezultatów. Warstwy cieniowanych włosów układały sie na wszystkie strony, zamiast na jedną. Ale ma ładny zapach, dobra konststencję, jadnak nie polecam go osobą które mają problem z ułożeniem cieniowanych włosów- bo tego nie robi. Zawiodłam się :(

Używam tego produktu od:około miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Super!!!:)

Jest to mój najlepszy szampon jakiego kiedykolwiek używałam!!!:) Po umyciu włosów mam na głowie jeden wielki kołtun, ich rozczesywanie jest dla mnie męką. Dzięki temu szamponowi jest o wiele lepiej:D pozatym włosy są miękkie w dotyku,puszyste, sam szampon ma ładny zapach. Dla włosów cieniowanych idealny. Ja osobiście jeszcze nie raz po niego sięgne. Polecam:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań:kilka.

jestem zadowolona :)

Plusy:
+ cena
+ wygodne opakowanie
+ zapach
+ dobrze się pieni
+ nie podrażnia skóry głowy
+ włosy po umyciu są świeższe
+ są bardziej podatne na układanie
+ efekt cieniowania może nie jest idealny i cudów nie robi, ale ja widzę zmiany - włosy lepiej się układają, kosmyki są delikatniejsze i ułożenie fryzury nie sprawia problemu
+ włosy są miekkie i przyjemne w dotyku

Minusy:
- słabo wydajny

Polecam używać razem z odżywką - efekt nieco trwalszy, włosy są super miękkie i gładkie oraz bosko pachną!