Oriflame, Feminelle, Gentle Intimate Wash (Delikatny płyn do higieny intymnej)

Oriflame, Feminelle, Gentle Intimate Wash (Delikatny płyn do higieny intymnej)

Ultra delikatny płyn, który oczyszcza, nawilża i koi. Testowany ginekologicznie, o zrównoważonym pH, z hipoalergicznymi substancjami zapachowymi.

Opakowanie z bardzo poręcznym dozownikiem.

O, nie!

W sumie nie wiem na co liczyłam, ale chciałam wypróbować. I zawiodłam się. Ten preparat nie spełnia podstawowych funkcji, czyli mycia i odświeżania, nie wspominając o żadnych funkcjach pielęgnacyjnych. Po myciu mam wrażenie że w ogóle myta nie byłam. Zapach chemiczny, płyn bardzo dziwną ma konsystencję, taką zbyt rzadką...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

bubel

Ten prdukt jest beznadziejny, przedewszystkim mnie uczulił niesamowicie, brzydko pachnie, nie jest ekonomiczny, a konsystencja nie pozwala na swobodne korzystanie z niego. Opakowanie to już totalna lipa, ponieważ odrazu dostałam z uszkodzoną pompką.

nigdy !

posiadam wersje "rozowa" :/
nigdy już go nie kupie !
-wogole nie odwieza ,,,,
-strasznie ,strasznie nie wydajny
-brzydko pachniał
-po nim wyszly mi "grudki"

Ilość zużytych opakowań: 1 cale zuzyte

Nie.

Raczej średni.

- podrażnia bo dłuższym stosowaniu.

Plusy + wydajność +zapach

Nie polecam osobom wrażliwym...

Jest o wiele gorszy od żeli z tej serii...
Ze względu na podrażniające działanie, musiałam zrezygnować :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Dużo gorszy od żeli z serii

Bardzo lubię z tej serii żele do higieny intymnej, ale ten płyn przy nich wypada blado. Nie podoba mi się głównie jego rzadka konsystencja, przecieka przez palce i słabo się pieni. Poza tym po dłuższym używaniu lekko przesusza. Nie polecam.

Niespecjalny

Produkt jest bardzo wydajny, dość ładnie pachnie-delikatnie. Ogólnie nie podrażnia, ale po dłuższym stosowaniu zauważyłam u siebie trochę za duże wysuszenie okolic intymnych i trochę piekło. Wystarczyło,że zmieniłam płyn na inny i przeszło. Jest ok, jak się używa góra 1 opakowania, a nie kilka z rzędu.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

nic nadzwyczajnego

Z podkulonym ogonem powrócę do mojego ulubieńca od wielu lat czyli Lactacydu. Na ten kosmetyk skusiłam się widząc promocję w katalogu. Jednak albo przez swoją pomyłkę albo przez błąd konsultantki dostałam właśnie ten ( chciałam zamówić żel), szkoda mi było zawracania głowy na wymianę więc postanowiłam go przetestować. Na plus na pewno śliczne opakowanie w perłowo połyskującej butelce z poręczną pompką dostajemy kosmetyk którego poziom zużycia widać bez większego problemu pod światło. Drugi plus to zapach delikatny, kwiatowy chociaż ja osobiście wolę kremowo- pudrową nutę Lactacydu ten nie odrzucał mnie swoją wonią. Kosmetyk jest bardzo wodnisty, wręcz dosłownie przypomina wodę. No i teraz działanie. Myje ale mam wrażenie że lekko wysusza skórę, miewam też odczucie że nie dba za dobrze o tamte rejony. W Lactacydzie miałam pewność, że oprócz mycia także nawilża i chroni. Tu niestety nic takiego nie zaobserwowałam. Zdażało mi się w czasie używania tego produktu mieć podrażnienia, z takimi sprawami Lactacyd poradził sobie bez problemu a ten zawodził. Kolejny minus wydajność... skończył się po miesiącu. Gdzie Lactacyd starczał na kilka miesięcy. No i dostępność nie mam regularnego dostępu do katalogów i gdybym chciała go kupować regularnie byłby problem. Poza tym nie lubię czegoś co ma skaczącą cenę. Podsumowując cieszę się że go przetestowałam, ale ten test tylko utwierdził mnie w przekonaniu że moim KWC w tej dziedzinie jest Lactacyd :)

Ilość zużytych opakowań: jedno i na pewno ostatnie

lepszy od kremu z tej serii

mieszane uczucia mam. zel niby nie jest najgorszy ale zdecydowanie powinien kosztowac 4 zł a nie 12. zwyklak jak venus czy inne , pachnie ladnie i dobrze sie pieni tego nie moge jemu zarzucic. ale niestety nie wim czy kiedykolwiek zakupie

Bez wad

Ma wszystko, czego oczekuję od tego typu produktu: nie podrażnia, dobrze się pieni i jest przyjemny w użyciu. Do tego praktyczne opakowanie. Miałam też inne płyny do higieny intymnej tej firmy i uważam, ze wszystkie są jednakowo dobre.

Używam tego produktu od: kilku lat

średni

W sumie nic nadzwyczajnego.
Dobrze myje, ale miałam odczucie lekkiego przesuszenia. Średnio nawilża, bardzo rzadka konsystencja. Nie bardzo łagodzi.

Zużyłam całe opakowanie i więcej nie kupowałam.

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

bdb

Kupuje ten plyn od dawien dawna, bardzo duzo zuzylam tych plynow.
Zapach przyjemny, konsysytencja tez ok, bardzo wygodne opakowanie poniewaz ma pompke. Nie podraznia, nie uczula.Same plusy. Jedynym minusem jest to ze opakowanie jest 300 ml - moglo by byc 500. :)

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok 25 buteleczek po 300 ml

BARDZO DOBRY PRODUKT

Właściwie nie ma się do czego przyczepić, bo nie ma o co. Może jedynie cena trochę spora, ale kupuję go w promocji za 12 zł jak mam więcej kasy, ale warto, polecam.
Plusy:
- wydajność
- delikatność
- opakowanie: ładne i z pompką
- nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza
- łągodzi stany zapalne
- odświeża
- dobrze się pieni
- dobrze się nim myje
Spełnia obietnice producenta. udany produkt Oriflame.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: kilka