Avon, Make Me Smile EDT

Avon, Make Me Smile EDT

Cena PLN 62.90

Cytrusowy zapach będący symbolem uśmiechu, lekkości i radości.

Kategoria: cytrusowo - kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe: mandarynka, bergamotka, konwalia, bób tonka

Łazienkowy

Zapach jest dość przyzwoity, chociaż w katalogu "na kartce" wydawał się łagodniejszy. Utrzymuje się dość długo.

Przypomina mi zapach męskiej pianki do golenia, ogólnie zapach zaparowanej łazienki, zwłaszcza jak się wchodzi po facecie :D

Próbkę znalazłam ponownie niedawno podczas zmiany mebli w pokoju. Kiedyś bardziej mi odpowiadał ten zapach.

Używam tego produktu od: Mam od x czasu i cały czas mam
Ilość zużytych opakowań: 2 Próbki

Orzeźwiający

Cytrusowy, orzeźwiający, dla młodych energicznych dziewczyn :) Przyznam że byłam oczarowana tym zapachem, ale po jakimś czasie znudziły mi się te "cytrusy". Oczywiście polecam. Jednak nie będę wierna temu zapachowi, bo w tej kwestii zmiany są jak najbardziej wskazane ;)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 szt. 50ml

mało ciekawy

niby cytrusowo-kwiatowy, ale w jakimś niezbyt udanym wydaniu. ładny i tyle. niewiele można na jego temat napisać, poza tym, że jest zwyczajnie przyjemny. nie rozwija się, nie zachwyca, nie zapada w pamięć. nudny.

i nietrwały. 3h i tyle.

zużyłam kilka próbek, próbując przekonać się do zapachu, ale jest zbyt przeciętny dla mnie. nie kupię pełnowymiarowej buteleczki.

Używam tego produktu od: w zasadzie nie używam
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Niezły

Produkt dostałam w prezencie. Początkowo jego zapach niezbyt mi się spodobał, wydał mi się pospolity, trochę tandetny i niewiele różniący się od odświeżacza powietrza. Jednak postanowiłam go używać i po kilku razach spodobał mi się. Jest orzeźwiający, cytrusowy, lekki. Czuje się z nim świeżo. Nadaje się do używania przede wszystkim latem, w czasie słonecznej pogody. Do zimy trochę nie pasuje :)

Używam tego produktu od: roku i czterech miesięcy (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego

tak!

Perfum dostałam w prezencie:) jego zapach od razu mi się spodobał, jest najlepszy z całej serii ( czerwony i fiolet odpada - za słodkie) Zapach bardzo przyjemny, polecam każdej młodej kobiecie:) jeden minus - krótkotrwały.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe (50 ml)

fajny na wiosnę i lato

jak dla mnie zapach ten świetnie się nadaję na te cieplejsze miesiące, zapach lekki i świeży
lubię do niego wracać co jakiś czas

na skórze utrzymuję się dość długo, przynajmniej w moim przypadku

Średniak

Zapach średni. Pachnie cytrusami, nadaje się na lato, bardziej niż na zimę, gdyż jest orzeźwiający, cytrusowy, lekki... Natomiast gdybym miał kupić go drugi raz nie zrobiłabym tego, nie utrzymuje się zbyt długo, zapach banalny, powiedziałabym nawet, że bardzo, bardzo przeciętny...

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

jednak to nie to

Używałam w zimie dla pobudzenia - do tego się nadaje. Zapach dość intensywny, trwałość średnia ok. 3-4 godz.
Bardzo intensywne cytrusy, niestety momentami dość mocno czuć chemią, u osób wrażliwych może wywołać ból głowy.
Fajna, wesoła buteleczka, wygodna, nadaje się do torebki.
Skończyłam opakowanie, więcej jednak nie kupię. Są inne.

Używam tego produktu od:używałam przez rok
Ilość zużytych opakowań:jedno

Może być, ale...

Kupiłam, bo akurat była kiedyś promocja, że 2 zapachy z Avonu można było kupić taniej. Zapach świeży, typowo cytrusowy. Długo się utrzymuje na mojej skórze (nie psikam nigdy na ubrania, tylko na skórę). Na początku mi się bardzo podobał, przez kilka dni... a potem totalnie znudził. Przesiedział w szafce trochę czasu. Trochę było ubytku z flakonika (jak używałam), więc stwierdziłam, że muszę go zużyć do końca. Używam go na co dzień i już kończę (z czego się bardzo cieszę). Nie dla mnie cytrusowe zapachy.

Używam tego produktu od: rok

Nie dla mnie

Za mocny, aż nos wykręca, oklepany, drogi i taki jakiś kiczowaty. Może by się i podobał gdyby był delikatniejszy. Opakowanie mi się podoba, zgrane z zapachem, słoneczne i radosne.

Używam tego produktu od:roku

fajny

Kupiłam go w ciemno, sugerując się tylko zdjęciem i opisem zapachu. No i nie zawiodłam się, a nawet byłam zaskoczona, bo zapach idealny dla mnie, dodatkowo świetny na wiosnę - cytrusowy, świeży, nie za słodki, lekki. Czy trwały? Może na skórze nie utrzymywał się wybitnie długo, ale na ubraniach czuć go było dobrze przez dłuższy czas.
Buteleczka ładna, idealnie komponująca się z zapachem.
Jak nie będę mogła znaleźć innego pasującego mi zapachu to może kupię ponownie.

Używam tego produktu od: jakiś 4-5 miesięcy

niee

Kupiłam z zamiarem używania jej jako mgiełki na jesień,aby orzypominań sobie wakacje, słońce...I? I klapa. Zapach jest na mnie jakis dziwny, gorzki. Wydawało mi się, że będzie orzezwiajaco - cytrusowy, lub chociaz ciepły,słoneczny, ale on jest...gorzki! Jedynie nuta serca i bazowa są latwiejsze do zniesienia, ale jakichs specjalnych ekstaz zapachowych nie odczuwam.

Używam tego produktu od:pol roku(?)