Pantene, Pro-V Większa Objętość, Szampon z odżywką 2 w 1 (stara wersja)

Pantene, Pro-V Większa Objętość, Szampon z odżywką 2 w 1 (stara wersja)

Szampon z Odżywką Większa Objętość Pantene Pro-V powoduje, że włosy będą jednocześnie odżywione i puszyste. Obok wysoce efektywnych substancji odżywczych szampon z odżywką zawiera substancje, które zwiększają objętość fryzury i nadają włosom zdrowy wygląd.

Cena: ok. 10zł / 200ml
/e/

jest ok!

ten produkt marki pantene jest bardzo w porządku szczerze przekonał mnie najbardziej swoim zapachem i tym że włosy były po nim fajnie nawilżone i miękkie (przede wszystkim nie suche,bez objętości ) jest to tani szmapon o dużej pojemności ,jednak nie przekonał mnie do ponownego zakupienia go gdyż może był on dla mnie za cięzki nie wiem ogólnie ten szmapon ni jest jakiś najlepszy ale dobry pięlęgnuje włosy i byłam zdziwiona ze ich nie przetłuścił gdyż szampony z odżywką mają do tego zdolności .

Używam tego produktu od: dawna

do bani

To nie dla mnie. Z początku byłam zadowolona. Piękny zapach, ładnie się pienił i fajnie uniósł włosy u nasady. Były puszyste i mięciutkie. Czar prysł za drugim użyciem, ale umyłam nim włosy jeszcze kilka razy i \'czym dalej w las\' tym było gorzej. Strasznie wysuszył mi włosy, miałam po nim problemy z rozczesywaniem. Zrobiło mi się siano na głowie i poleciał do kosza. Osobiście to nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego i nic więcej

Ratunek dla moich włosów ;)

Moje włosy od zawsze były cienkie i płaskie,dokładnie takie o jakich mówi Alicja Bachleda-Curuś. Na poczatku śmiałam się z tej reklamy, lecz po użyciu tego szamponu zauwarzyłam, że moich włosów jest tak jakby wiecej. Nigdy nie inwestowałam w tego typu szampony, jednak od kilku dni muszę używać szampon powiększający objętość gdyż ściełam włosy na krótko. Chciałam żeby wygladały one na zdrowe i gęste, taki cel osiągnęłam po użyciu tego szamponu. Kupiłam go tylko dlatego że był w promocji, nigdy wcześniej go nie używałam i to był błąd. Myślałam że będzie mi je przetłuszczał gdyż moje włosy szybko się przetłuszczaja, lecz nic takiego się nie stało. Wprost przeciwnie, są gęstsze, zdrowe i mocne. Ten szampon to cudo, napewno do niego powrócę, lecz jeszcze nie teraz, narazie wypróbuję inne, a jak nie znajdę lepszego to do niego powrócę.

Z czystym sumieniem polecam ;D

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 400ml

Same plusy

Uzywalam szamponow Pantene jako nastolatka i wtedy nie bylam z nich zadowolona, tak jak pisza niektore wizazanki - wlosy mi sie po nich bardzo elektryzowaly. Niedawno do nich wrocilam, bo szukalam produktow do wlosow 2 w 1, sporo pracuje i nie mam zbyt wiele czasu na pielegnacje wlosow. Kupilam Pantene ze wzgledu na zapach i musze powiedziec, ze byl to strzal w 10! Moje wlosy reaguja na niego zupelnie inaczej niz wtedy. Sa mocne, wydaja sie grubsze, ladnie sie ukladaja. Po umyciu tylko je rozczesuje i moge zapomniec o dalszej pielegnacji, piankach, sprayach itp, bo ten szampon utrzymuje moje wlosy w swietnej kondycji.

Używam tego produktu od: ostatnio od 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 x 500ml

Nawet nawet

Używałam już wielu szamponów, jednak zawsze staram się testować następne i nie mam ulubionego. Kiedyś w moim domu pojawił się także ten szampon i muszę przyznać, że jestem z niego dosyć zadowolona. Opakowanie jest ładne, poręczne. Na pewno nie wyślizgnie się z ręki. Sam szampon ma jak dla mnie odpowiednią konsystencję, nie jest ani za rzadki ani za gęsty. Podoba mi się jego zapach. Włosy są po jego użyciu lśniące i puszyste, tak jak obiecuje producent. Nie można oczywiście oczekiwać cudów, ale moim zdaniem ten szampon dobrze działa na włosy. Dla mnie najważniejsze jest to, by szampon nie obciążał i ten produkt tego nie robi. Nie uczula, jest wydajny i wystarcza na długo. Według mnie warto spróbować

Używam tego produktu od: ponad pół roku temu kupiłam
Ilość zużytych opakowań: kilka

Średni.

Kolejny szampon z firmy Pantene , który nic nowego nie wnosi... nie jest zły, ale najlepszy też nie jest. Nie mam włosów z natury przyklapniętych , więc ten szampon nie dał mi praktycznie żadnej różnicy. Owszem jest wydajny, ma przyjemny zapach, włosy po nim dobrze się rozczesują , są nieco puszyste ale bez rewelacji..
Cena szamponu jest jak dla mnie ok..

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

obciąza!!!

Szapon nie daje żadnej obiętości! Bardzo obciąza włosy. Plusem jest napewno zapach ktory nie wiem czemu kojarzy mi się z kremem nivea albo dove klasycznym;) Za wysoka cena jak na tak słabe działanie. Wystarczy mała doza żeby umyć włosy i przez to długo się z nim męczyłąm.... Dodam jeszcze że włosy się bardzo elektryzowały...

Używam tego produktu od: rok

lubię go

Dobrze myje, dobrze się pieni. Ładnie pachnie. Włosy nie są po nim suche i splątane, jednak troszkę ciężko je rozczesać bez dodatkowej odżywki. Moim super-prostym włosom nie nadaje objętości (a przynajmniej tego nie zauważyłam). Włosy po kosmetyku przetłuszczają mi się odrobinę rzadziej niż po innych produktach.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 lub więcej

Dobry

Jak dla mnie to dobry szampon.
Sądzę, że jest ok, ale nie daje efektu "wielkiej objętości".
Dodatkowo muszę stosować odżywkę (z innej firmy).
Na pewno podnosi trochę włosy, ale przy moich cienkich kosmykach nie ma szału ;D
Włosy są lśniące, delikatne w dotyku. Póki co nie planuję jednak zmiany.

Ilość zużytych opakowań: Cztery

Cudowny połysk!

Plusy:
+ nadaje niesamowity połysk!
+ zawsze miałam proste włosy, ale po jego użyciu mam piękne, delikatne fale
+ duże opakowanie
+wydajność
+ zapach
+poręczne opakowanie

Minusy:
- na początku był świetny dla przetłuszczających się włosów, przez 2 dni były świeże, lecz teraz to się zmieniło

Ilość zużytych opakowań: ok. 180 ml

NAJLEPSZY !!! OD LAT !!!

PLUSY:
+dokładnie oczyszcza włosy
+lekko je pielęgnuje
+włosy po jego użyciu układają się cudownie
+ładny zapach
+ładnie się pieni
+wydajny
+nie uczula
+nie szczypie
+nie podrażnia
+daje objętość włosom
+po jego użyciu włosy są bardziej puszyste

MINUSY:
-brak

Używam tego produktu od: paru lat ...
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo ich było -nie pamiętam ...

Zgroza

Kupiłam ten szampon wraz z odżywką po promocji (używałam zwykłej wersji tego szamponu). Odżywkę zużyłam już dawno temu, ale szampon wciąż stoi i mnie męczy. Generalnie mam włosy w dobrej kondycji z lekką skłonnością do przetłuszczania. Po umyciu tym szamponem włosy nie wyglądały źle, były bardziej puszyste, ale były bardziej szorstkie w dotyku. Niestety, ten szampon wysusza moje włosy, a gdy stosowałam go dłużej dostałam łupieżu. Postanowiłam używać go raz na tydzień, ale następnego dnia włosy są bardziej szorstkie, a objętość nie jest na tyle powalająca, abym męczyła się z nim dalej. Cyba po prostu go wyrzucę. Nie polecam!

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Nie mogę zmęczyć pierwszego