Johnson's Baby, Bedtime, Krem na dobranoc (stara wersja)

Johnson's Baby, Bedtime, Krem na dobranoc (stara wersja)

Delikatny krem nawilżający o kojącym, lawendowym zapachu. Zawiera opatentowany kompleks aromatyczny NaturalCalm, który działa uspakajająco na dziecko oraz pomaga mu zasnąć - działanie potwierdzone w testach klinicznych. Lekka konsystencja kremu nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i miękką.

Skład: aqua, glycerin, cetyl alkohol, cocoglycerides, glycine soja oil, dimethicone, zea mays starch, helianthus annuus seed oil, butyrospermum parkii butter, tocopherol, carbomer, potassium cetyl phosphate, hydrogenated palm glycerides, oleic/linoleic/linolenic polyglycerides, glyceryl oleate, tetrasodium EDTA, sodium hydroxide, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, parfum.

Cena: 11 zł / 250ml
/bw/

Bardzoooo lubię :)

Jest to kolejny kosmetyk z Johnson\'s Baby, do którego wracam.
Przeważnie każdy zakup balsamu/ masła do ciała był jednorazowym zakupem i więcej się nie powtórzył. Z tym kremem do ciała jest inaczej. Mimo, że nie nawilża spektakularnie ( jest to kosmetyk z przeznaczeniem dla dzieci), to i tak lubię do niego wracać.

Stosuję w zestawie z żelem do mycia ciała z tej samej serii.

+ Konsystencja kremu tortowego
+ Nawilża- dla mnie wystarczająco, choć osoby z suchą skórą, w zimę mogą czuć niedosyt.
+ Delikatnie natłuszcza
+ Odpręża
+ Łagodzi podrażnienia np. po goleniu
+ Przepiękny zapach, który uzależnia :)
+ Skóra po aplikacji jest miękka i delikatna
+ Ładne, praktyczne opakowanie
+ Tani, ale średnio wydajny- ja stosuję codziennie na całe ciało :)

Ilość zużytych opakowań: 4-5 opakowań

Awaryjnie

Znowu dostałam pokrzywki pokarmowej i moja skóra swędziała niemiłosiernie. Pechowo na delegację wzięłam tylko małe pojemniki masła i oliwki. Kiedy już wszystko zużyłam, poszłam do najbliższego supermarketu i przeczesałam półkę z kosmetykami dla dzieci. To był jedyny krem bez parabenów, PEG-ów i barwników.

Aktualny skład z opakowania wygląda tak:
aqua, glycerin, cetyl alkohol, cocoglycerides, glycine soja oil, dimethicone, zea mays starch, carbomer helianthus annuus seed oil, Stearyl alcochol, potassium cetyl phosphate, hydrogenated palm glycerides, ethylhexylglycerin, miristyl Alcochol, butyrospermum parkii butter, oleic/linoleic/linolenic polyglycerides, tocophoerol, glyceryl oleate, sodium hydroxide, disodium EDTA, sodium benozoate, parfum

Nie jest to najlepszy krem do ciała, jaki miałam, ale w awaryjnej sytuacji spisał się dobrze. Ma lekką i puszystą konsystencję. Łatwo się rozprowadza, co bardzo ważne przy podrażnionej skórze. Nawilżenie jest przyzwoite przy stosowaniu co najmniej dwa razy dziennie. Niestety krem jest dość mocno perfumowany. Zapach jest przyjemny, ale dla mnie zbyt intensywny.

Jeśli nie będę miała nic lepszego pod ręką, być może jeszcze kiedyś po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

uwielbiam

Seria Bedtime, czyli mleczko i krem na dobranoc to jedne z moich ulubionych smarowideł. Mają cudowny zapach - mi lawendy nie przypomina, nie żałuję.
Krem ma świetną konsystencję, puchatą, ale nie rzadką. Wystarczy bardzo niewielka ilość żeby się nasmarować, przez co jest bardzo wydajny.
Nawilżenie - bajka. Niby lekki krem, a działa jak gęste treściwe balsamy. Do tego szybko się wchłania.
Cena, opakowanie - wszystko na plus.
Szkoda, że nie można go już dostać w rosmannie, ja kupuję w SP.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka standardowych opakowań

Leciutki puszek

Używałam sama na sobie, bo wiele słyszałam o dobroczynnym wpływie kosmetyków dla dzieci na skórę.
Zacznę od pierwszego wrażenia: Jest tani, ma estetyczny słoiczek i sporą wydajnośc w stosunku do pojemności. Godna uwagi jest jego konsystencja, która jest bardzooo lekka i puszysta (rodzaj musu) podobna do konsystencji kremu do rąk Johnson\\\'s 24 hour moisture, tylko jeszcze lżejsza. Łatwo go rozsmarowac, wystarczy odrobinka. Szybko się wchłania.
Kolejną cechą jest zapach, który jest bardzo mocny, strasznie perfumowany, silnie lawendowy. Dla dzieci chyba zbyt silny, choc może się mylę.
Nawilżenie - tu stwierdzę tylko, że dla dorosłej skóry jest za słaby, dla dzieci byłby idealny, bo nawet moją 16-letnią skórę nawilża odrobinę, lecz nie wystarczająco.
Daję 3,5 gwiazdki, bo jest przeznaczony dla dzieci, a dla nich byłby wspaniały. Tak dałabym 3

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

I tak, i nie...

Przede wszystkim, nie wiem jak to możliwe, że ten krem jest przeznaczony dla dzieci. Nie ma on ani zbyt dobrego składu (m.in. obecność parabenów), ani nie jest zbyt delikatny (piecze po nim podrażniona skóra). Dla dziecka bym go na pewno nie kupiła, skoro u mnie czyni szkody.

Ale po kolei, plusy:

-> szybko się wchłania
-> ładnie pachnie
-> wygładza skórę (na chwilę)
-> ładny pojemnik

Wady:

-> nie nawilża, czasem wręcz ściąga skórę
-> pieczę po nim podrażniona skóra
-> szybko się kończy
-> ma fatalny skład

Nie stosowałam na dziecku i stosować nie będę, bo sprawdza się ledwo u osoby dorosłej, a powiedziałabym, że chwilami nawet potrafi zaszkodzić.

Nie wiem czy kupię ponownie, chyba tylko jeśli zamarzę o jego zapachu, ale mam nadzieję, że już nie dam się nabrać i mimo wszystko będę go omijać, bez względu ma ładny aromat.

Używam tego produktu od: 2 miesiące, czasem nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

KWC

UWIELBIAM!
Jest to mój ulubiony kremik:) Nie mam większych problemów ze skórą, więc dla mnie jest idealny:) smaruję się nim codziennie wieczorem, albo rano i jestem bardzo zadowolona:)
+ zapach, zapach , ZAPACH!!! - jest przecudowny ;D jestem w nim zakochana ;p długo utrzymuje się na skórze, a mój TŻ nie może oderwać odemnie nosa:)
+dobrze nawilża
+dobra konsystencja ( nie za rzadki ani nie za gęsty )
+wydajny
______________________________________
minusów nie zauważyłam
Ogólnie bardzo polecam, sam zapaxh robi piorónujące wrażenie ;D

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Relaksujący :)

Jeden z moich ulubionych balsamów. Zapach cudownie lawendowy (ta linia to strzał w 10), bez problemu się rozprowadza i szybko wchłania. Zostawia skórę niemal satynową w dotyku. Byłby ideał, gdyby jednak silniej nawilżał.

super!!!

Używam go na skórę swojego synka (ma 4 miesiące) skóra jest jedwabiście gładka ten efekt utrzymuje sie prawie caly dzien, jednak zapach mółby być mniej intensywny bo po godzinie wąchania jest mi niedobrze stąd ten minus :D Jednak dziecku nie przeszkadza, aczkolwiek w zasypianiu mu nie pomaga. Cena przystępna, krem w miarę wydajny. Polecam

wspaniały

Krem świetnie nawilża i pozostawia skórę gładką. Nie zostawia na skórze klejącej warstwy. Ślicznie pachnie i czasem sama podbieram córci i się nim smaruję.

bardzo przyjemny

Używam już drugiego opakowania.
Krem jest bardzo przyjemny. Ślicznie pachnie, chociaż intensywność zapachu jest na granicy mojej tolerancji.

Bardzo dobrze nawilża, pozostawia wrażenie jedwabiście gładkiej skóry i efekt trzyma się cały dzień.
Uwielbiam go za tę gładkość...

Ilość zużytych opakowań:1, w trakcie drugiego

Dobry, do czasu...

Krem ma konsystencje śmietanki, łatwo się rozprowadza. Zapach jest ładny, ale mógłby być mniej intensywny...Dla dziecka krem się na pewno nie nadaje, tak silny perfumowany zapach z pewnością mógłby wywołać alergię, lub zmiany skórne. Jednak wraz z częstszym używaniem kremu zapach z przyjemnego przeradza się w drażniący i duszący.
Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, zmiękcza skórę.
Nie nadaje się aby stosować go do cery.
Na początku efekty stosowania tego kremu są zadowalające, jednak po czasie zaczyna on wytwarzać więcej szkód niz korzyści, co za tym idzie: zaskórniki, nadmiernie przetluszczajaca sie szara cera, uczulenie...
Stosowany do ciała daje rade, jednak nawilza bardzo slabo...
Używam tego produktu od:miesiąca

Sliczny zapach!!

Uwielbiam zapach lawendy. I ten kremik pachnie pieknie, lawenda i odrobinke rumiankiem, ale w zadnym razie lawenda to z kulek na mole. Jest to bardziej taka przytulna lawenda. Bardzo dobrze nawilza moja sucha skore!!Bardzo wydajny mimo, iz uzywalam co wieczor. Moj maz takze lubi ten zapach na mnie. Jednak nie ulatwil mi zasypiania:)Gdybym miala mozliwosc kupilabym bez wahania nie raz, ale w Finlandii go nie ma.

Używam tego produktu od:rok temu