Perfecta, Spa, Cukrowy peeling do ciała złuszczająco - ujędrniający czekoladowo - kokosowy

Cena PLN 17.00

Cukrowy peeling do ciała czekoladowo-kokosowy złuszczająco - ujędrniający. Peeling regulując mikrokrążenie w skórze przeciwdziała cellulitowi, a apetyczny zapach czekolady odpręża i poprawia nastrój. Zawiera naturalne kryształki cukru, które usuwając martwe komórki naskórka idealnie wygładzają powierzchnię skóry i niwelują wszelkie niedoskonałości. Ponadto olejek kokosowy intensywnie zmiękcza i ułatwia zatrzymywanie wilgoci w skórze, a zawarte w peelingu masło kakaowe działa ujędrniająco i regenerująco.

Peeling kupiłam w biedronce przy okazji zakupów i od pierwszego użycia bardzo sie polubiliśmy. Jest bardzo gęsty i świetnie ściera naskórek. Ma cudowny zapach, który utrzymuje się bardzo długo na skórze. Bardzo wydajny i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy.

średniaczek ale ma coś w sobie co urzeka

Cukrowy peeling do ciała czekoladowo-kokosowy złuszczająco - ujędrniający z łatwością usuwa martwy naskórek i zanieczyszczenia.Po regularnym stosowaniu i masażu faktycznie ujędrnia skórę,aczkolwiek nie bardzo radzi sobie z cellulitem.
ogromny plus za cudowny i przepyszny zapach:)

Cudowny zapach!

Pierwsze co - genialny zapach kakao i kokosa. Peelingu jest dużo, starcza na długo, używam go tylko na uda i brzuch. Nie znika szybko z ciała podczas masowania, mi wystarcza minuta wcierania dla gładkiej skóry. Po całym zabiegu zmywam peeling zimniejszą wodą i skóra jest gładka, miła w dotyku, pięknie pachnąca. Nie ma tłustej warstwy. Polecam!

ah ten zapach!

Przede wszystkim produkt ma wspaniały zapach,który czuć w całym domu. Bardzo fajna konsystencja, dość duże drobinki złuszczające. Skóra jest bardzo przyjemna po użyciu tego produktu ale nie jest podrażniona. Jest doskonale przystosowana do kolejnych zabiegów pielęgnujących.

Uczta dla zmysłów.

Peeling jest zamknięty w plastikowym słoiku. Jest zabezpieczony sreberkiem, co jest pomocne, bo od razu w sklepie można zobaczyć, czy nikt się do niego nie dobierał. Opakowanie jest przyjemne dla oka, jak za tę cenę prezentuje się dobrze. Peeling jest gęsty, dobrze ściera naskórek. Po jego użyciu skóra jest cudownie miękka i gładka w dotyku. Zostawia lekki film. Wiem, że to zasługa parafiny, ale mi to nie przeszkadza. W kategorii peelingów mam innego ulubieńca, ale dużo droższego. Ten jest moim ulubionym produktem z tej niższej, drogeryjnej półki. Używam go od lat.
Produkt stanowi dobry wstęp przed depilacją, żel do golenia nie spływa z nóg (jak np. przy scrubie do ciała z Pat&Rub). Nie podrażnia, nie wyskoczyły mi po nim żadne krostki, a bywało, że używałam go na całe ciało. Poza tym zapach! Przepiękny, otulający. Kosmetyk jest w miarę wydajny, to oczywiście zależy na które partie ciała go stosujemy. U mnie są to przede wszystkim brzuch, pupa i nogi. Nie wypowiem się na temat jego ujędrniających właściwości, bo nie kupiłam go pod tym kątem. Myślę jednak, że należy je włożyć między bajki. Na pewno może przyczynić się do lekkiej poprawy wyglądu skóry, ale przy regularnych ćwiczeniach i dobrej diecie. Ja ćwiczę regularnie, staram się dobrze odżywiać, ale wiadomo - raz na jakiś czas trzeba zjeść pizzę czy czekoladę ;)
Po jego użyciu należy dokładnie spłukać wannę/prysznic gorącą wodą, by pozbyć się drobinek i przy następnym prysznicu nie wywinąć orła.

świetny peeling

Peeling jest na prawdę super, widocznie złuszcza skórę, jest super oczyszczona i wygładzona, nabiera zdrowego kolorytu, a regularnie używany delikatnie napina skórę. Staje się nawilżona i wygładzona. Ma przepiękny słodki zapach, mniam! Używanie go to czysta przyjemność i niesamowity relaks. Minusów brak!

Cudny zapach!

Peeling pachnie rewelacyjnie! Jest słodki, jednak nie mdły. Dobrze złuszcza i pozostawia skórę jakby nawilżoną, choć to pewnie złudne wrażenie za sprawą parafiny w składzie. Kupię go ponownie jedynie ze względu na piękny zapach.

+cudowny zapach!
+wydajny,
+dobrze złuszcza,
+ma duże drobinki ścierające,
+nie podrażnia,
+dobrze się spłukuje,
+poręczne opakowanie, łatwo wydobyć kosmetyk do końca,

-parafina w składzie.
-nie działa ujędrniająco, ale nawet na to nie liczyłam.

Jedynie zapach, działanie znikome

Jedyny plus tego peelingu to zapach- czekolada i kokos- nie za mocny, ale też nie na tyle słaby aby ledwo go wyczuwać. Na tym plusy się kończą.
Działanie- słabe, drobinki bardzo szybko się rozpuszczają, znikają, nie zdziera martwego naskórka, lekko lekko czuć jego działanie. Miałam problemy w pozbyciem się resztek peelingu, gdyż miałam wrażenie że pozostawiał 'tłustą' powłoczkę., więc trzeba było spłukiwać parę razy peelingowany obszar. Opakowanie nieporęczne, trzeba nabierać peelingu uważając, żeby nie nalać do środka pojemniczka wody.
Myślę, że warto poszukać czegoś lepszego na rynku, bo stosunek jakości do ceny naprawdę nie powala.

Typowy parafinowy cukrzak.

Nie-nie-nie.

Kupując go produkt poczułam się oszukana. Na rynku możemy znaleźć pełno takich produktów - obiecują porządny peeling i gładkość a jedyne co robią to pokrywają nasze ciało okropną warstwą parafiny, która oprócz tego, że zapycha pory i może dodatkowo uczulać, daje nam uczucie fałszywego nawilżenia skóry.

Jeśli chodzi o sam produkt:
- zapach bardzo duszący - nie byłam w stanie go znieść.
- konsystencja też niczego sobie - plastyczny, posklejany cukier.
- opakowanie - makabra.

Zapytacie czemu nie podoba mi się opakowanie? Nie sposób trzymać go pod prysznicem, trzeba co chwila zakręcać i odkręcać opakowanie rękami umazanymi w peelingu i nie bardzo to wychodzi, a gdy tego nie zrobimy to do pudełeczka nalewa się mnóstwo wody. Ponadto po każdym użyciu trzeba go wyciągnąć spod prysznica, bo niestety rozpuści się pod wypływem panującej tam temperatury.

Całą serię peelingów cukrowych Perfecty oceniam tak samo.

Nie dla mnie

Zdecydowanie nie polecam tego peelingu. Sztuczny, chemiczny zapach, który w pierwszych sekundach był nawet przyjemny, później stawał się aż męczący. Skład jeszcze gorszy-parafina oblepiająca ciało, dająca złudne wrażenie nawilżonej skóry, zapychająca i na pewno nie robiąca naszej skórze pożytku. Peeling jest maziowaty, coś tam ściera ale bez rewelacji, trudno go zmyć ze skóry, miałam wrażenie jakbym posmarowała się smalcem. Daję plusy za lekkie złuszczenie i opakowanie. Do peelingu z tej firmy już nie wrócę, wolę sobie zrobić domowy peeling kawowy który faktycznie DZIAŁA, zdziera i co ważne ujędrnia skórę. A przede wszystkim nie zawiera tych świństw... Z bólem skończyłam to opakowanie, nie polecam.

nie polecam

Zapach ładny, skóra nawilżona, ale to wszystkie plusy jakie widzę w tym kosmetyku. Nie odpowiada mi konsystencja, taka maziowata, ciężko się spłukuje. skóra po tym peelingu zostaje pokryta jakąś warstwą, ale w sumie jest nawilżona. Poprzednik z tej firmy wersja solna też nie zachwyca.

cukrowo-kokosowe wspomnienie nastolatki!

Pamiętam jak dostałam ten peeling od koleżanek w zestawie urodzinowym. Naprawdę dobrze mi się kojarzy ten kosmetyk i mam ochotę kupić go ponownie. Pamiętam, że rewelacyjnie ujędrniał w tamtym okresie moją skórę, redukował niepotrzebny cellulit i wygładzał skórę. Przez rok stosowania miałam gładszą skórę na nogach, oczywiście w połączeniu z jakąś aktywnością fizyczną (nie leżałam na łóżku i nie smarowałam się tylko peelingiem, aby pozbyć się pomarańczowej skórki). Dodatkowe plusy za:
+bardzo dużą wydajność
+niska cena
+świetne, praktycznie opakowanie
+granulowa konsystencja (dużo drobinek)
+przepiękny zapach

Używam tego produktu od: 4 lata temu