Oriflame, Ultra Rich Body Cream (Ultra bogaty krem do ciała)

Oriflame, Ultra Rich Body Cream (Ultra bogaty krem do ciała)

Cena PLN 17.00

Intensywnie nawilża skórę, a dzięki aktywnemu kompleksowi ujędrniającemu pomaga także nadać jej jędrny wygląd. Doskonały do bardzo suchej skóry.

Skład: aqua, glycerin, isopropyl palmitate, cyclopentasiloxane, glyceryl stearate se, olus oil, ethylhexyl stearate, cyclohexasiloxane, sodium polyacrylate, dimethicone, imidazolidinyl urea, parfum, phenoxyethanol, terminalia catappa, propylene glycol, sodium stearoyl glutamate, methylparaben, propylparaben, sambucus nigra extract, ethylparaben, xanthan gum, pvp, caprylyl glycol, tannic acid, ethylhexylglycerin, glucose, pogostemon cablin extract, mentha spicata flower/leaf/stem extract, chondrus crispus extract

Cena: 17zł / 200ml
/in/

Może być

Oceniam na może być, poniewaz uważam balasam za dobry, ale bez rewelacji.

+dobra kosystencja
+ dobrze sie wchłania
+ rzeczywiście trochę ujętrnia i nawilża
+ mozna go uzyć przed załozeniem ubrań, nie brudzi.

- zapach był dla mnie taki troche... męski
- małe opakowanie

Pozytywnie

OPAKOWANIE: Fajne pudełeczko z którego da się wygrzebać kosmetyk do końca. Eleganckie, w przyjemnych dla oka barwach. Niestety, jeżeli ktoś, tak jak ja, jest niezdarą, istnieje możliwość wyślizgnięcia się opakowania z ręki i wywalenia zawartości na ziemię.

KOSMETYK: Przyjemna "masełkowata" maź. Ładnie, nienachalnie pachnie. Dobrze się rozprowadza i wchłania w skórę. Mało wydajne.

DZIAŁANIE: Skóra była świetnie nawilżona niemalże przez cały dzień. Oprócz tego- miękka i gładka w dotyku. Był też efekt ujędrnienia ale w mniejszym stopniu.

CENA: Średnia. Kupiłam bo naciągnęła mnie konsultantka.

INNE UWAGI: ***-

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

ideał?

Smarowideł do ciała używam nałogowo. Lubię testować nowości. Zazwyczaj starannie je wybieram, ale ten krem zamówiłam zupełnie przypadkiem, ze względu na cenę. I tak trafiłam na świetny produkt, który w promocji można kupić za dobrą cenę.
Plusów jest cała masa:
świetna konsystencja
wchłanialność
piękny zapach, który uzależnia
wydajność w normie (ale tu nie jestem obiektywna, bo potrafię się zapomnieć i mazać, mazać...).
Ciekawostką jest dla mnie fakt, że w czasie pierwszego zastosowania skóra go po prostu wpijała, chociaż wydawało mi się, że poprzednik nawilżał całkiem dobrze. Po około tygodniu zauważyłam, że moje ciało jest super odżywione.
Dla mnie jeden z najlepszych specyfików do ciała!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

całkiem przyjemny ;)

Bardzo dobrze nawilża skórę i jest wydajny ;) poza tym nie uczula i daje długie uczucie nawilżenia :) a i zapach całkiem przyjemny ;) jedyny minus to wysoka cena jak za takie małe opakowanie...

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 2 op.

Mój faworyt

Dla mojej suchej skóry jest wręcz idealny.
Bardzo dobrze nawilża- skóra jest miękka, gładka, doskonale odżywiona.
Nie podrażnia, szybko się wchłania.
Polecam do codziennego użytku.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zdecydowanie polecam

Uwielbiam ten krem. Przy mojej bardzo suchej skórze, radzi sobie znakomicie. Nawilża i szybko się wchłania, ciało po jego użyciu jest delikatne i miłe w dotyku. Ma miły zapach. Ujędrnienia nie zauważyłam, może dlatego, że używam go od czasu do czasu. I jeszcze jednym plusem jest to, że często można go kupić za niska cenę.

Podsumowując: godny polecenia !

Używam tego produktu od: 4 miesięce

taki sobie

Krem nie jest nieprzyjazny w użyciu. Przede wszystkim jest bardzo delikatny i ładnie pachnie. Nie podoba mi się konsystencja - budyń? Chyba tak. Często się zdarza, że przy nakładaniu po prostu spada i brudzi dywan :/
Bardzo szybko się wchłania, za do duży plus. Ale czy bardzo nawilża? Nie zauważyłam.

raczej lekki niż bogaty

krem jest niezbyt gęsty, taki budyniowaty, lekki i nietłusty, szybko się wchłania, nie lepi i nie tłusci skóry
ma delikatny, roślinny zapach
działanie - słabe, nie jest to wg mnie krem do suchej skóry
zaczęłam uzywać go zimą, ale nie byl wystarczający w czasie mrozów, krem nawilża ale nie natłuszcza ani nie odżywia skóry, nie chroni jej przed ponownym przesuszeniem
teraz, przy lepszej pogodzie jest ok, ale moja skóra wiosną nie porzebuje prawie nawilżania
zapach nie jest powalający, cena również, dlatego oceniam go dość nisko
balsam z tej serii opałacał się bardziej i chyba też lepiej nawilżał

Nic nadzwyczajnego

Odbieram punkty za skład ,z całą pewnością te składniki przyczyniły się do swędzenia mojej skóry bo są zbyt wysoko: isopropyl palmitate - zapychacz,imidazolidinyl urea - drażniący -bardzo wysoko w składzie ! phenoxyethanol - kolejny podrażniacz :(

To nie jest produkt dla wrażliwych cer.

Jest strasznie lepki i mazisty,nie chce się wchłonąc nawet w najbardziej przesuszone partie ciała.
Spodziewałam się lepszego nawilżenia skoro producent głosi że to krem "bogaty" .
Bogaty ale nie w składniki odżywcze bo te najlepsze są na samym koncu....
Tak więc jeśli chodzi o nawilżanie, to liderem z pewnością w tej dziedzinie nie jest.
Odżywienie naprawdę nieodczuwalne w moim przypadku.
Jedyny plus to zapach i pudełko jednak cena naprawdę wygórowana jak na tak słaby produkt.

Używam tego produktu od: po miesiącu zrezygnowałam
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam

Lubię go! ;)

Jak dla mnie ten balsam ma same plusy:
- bardzo dobrze i szybko się wchłania
- nie pozostawia po sobie tłustej i lepkiej warstwy, nie klei się (czego w balsamach wręcz nienawidzę)
- fajnie nawilża skórę
- po jego zastosowaniu skóra jest taka aksamitnie gładka aż chce się jej dotykać :D

Jeśli chodzi o zapach - jest w miarę ok, choć mógłby być trochę lepszy, ale nie przeszkadza mi jakoś bardzo ;)

Chyba jeszcze nie spotkałam balsamu, który by był tak przyjemny w użytkowaniu ;) Brawo Oriflame! ;)

Używam tego produktu od: niedawna

Bossski!!!

Jest najlepszym kosmetykiem jaki kiedykolwiek używałam. Mam bardzo suchą skórę i właśnie ten krem doskonale ją nawilżył już po pierwszym użyciu. pozostawia uczucie gładkości i delikatności. Jego konsystencja jest dość dziwna, ale mimo to, wspaniale się wchłania. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:1 mca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

lepki tłuścioch

Dla mnie ten balsam nie spełnia swoich funkcji. Po pierwsze wogóle nie ujędrnia skóry, ma brzydki zapach, tragicznie się wchłania, zostawia na skórze tłustą i lepiącą się maź. Dla mnie beznadziejny, skórę mam suchą, gdyż ściąga mnie po kąpieli i muszę stosować balsamy, masła do ciała. Zawsze stosuje do skóry suchej i jeszcze żaden nie był tak lepki i tak tłusty. Po prostu beznadziejny produkt.

Używam tego produktu od:raz kupiłam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:nie całe jedno