The Body Shop, Aqua Lily EDT

The Body Shop, Aqua Lily EDT

Radosny, świeży, wodny zapach, podnosi na duchu, cieszy i inspiruje. Doskonały dla kobiet, które lubią nosić kwiatowe zapachy.

Kategoria: wodno - kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: zielone jabłko, arbuz, bambus, mandarynka, różowy pieprz
nuta serca: konwalia, lilia, róża, fiołek, rezeda
nuta bazy: cedr, piżmo

na 5 minut

Śliczny zapach na lato, wodno kwiatowy,nie za słodki, nie za ciężki. Lekki, świeży, można by powiedzieć, jak powiew lekkiego wiatru.
Niestety to samo można powiedzieć o trwałości - chwilka przyjemności przy pryśnięciu, a po chwili mam wrażenie, jakby go w ogóle nie było. Przeleciał i po wszystkim.
Można się pryskać i pryskać, a on i tak zaraz znika. Ze skóry i z butelki, zupełnie niewydajny.
Według mnie to raczej mgiełka zapachowa niż eau de toilette. Nie warto kupować dla takiej krótkiej chwili pachnienia.

Używam tego produktu od: krótko, bo na tyle starczył
Ilość zużytych opakowań: buteleczka 30 ml

Mydło :(

Kupiłam to na wyprzedaży w The Body Shop. W butelce pachnie ok, na skórze zaczyna pachnieć pięknie - świeżo, ale miękko, kwiatowo, ale delikatnie, wodno-powietrznie, a jednocześnie ciepło. Niestety bardzo szybko zmienia się w męczący zapach taniego mydła i ten zapach trwa, i trwa, i za nic nie chce zniknąć. Trwa godzinami.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: połowa z 1

Piękny, ale nietrwały

Przepiękny! Zero nut w stylu odświeżacza albo środka do toalet, choć jestem na te nuty bardzo wyczulona! Bardzo delikatny, niezwykle nietrwały, rzeczywiście, trudno tu mówić o poszczególnych nutach. To całość, piękna, harmonijna kompozycja.
Marzyłam właśnie o świeżym (ale nie cytrusowym) zapachu na lato no i znalazłam! Generalnie lilia zawsze źle mi się kojarzyła, z taką zgniłkowatą nutą wodną (coś jak w Leau dissey), ale tu zupełnie tego nie ma!
Podsumowując: zapach rewelacyjny ,ale bardzo nietrwały

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Oj nie.

Jak słusznie zauważyła poprzedniczka, ten zapach to nie eau de toilette a raczej eau de toilet :/
Dostałam 10ml w prezencie, na szczęście tylko tyle.
Skojarzenia mam wyłącznie ze środkami czystości i toaletowymi odświeżaczami.
Mimo wszystko zupełnie nietrwały więc nikomu większej szkody nie wyrządzi.
Poza tym zapach jest zupełnie płaski, więc trudno tu mówić o jakichkolwiek nutach głowy, serca czy bazy.
Mam opakowanie bez rozpylacza, ani aplikatora przez co jest niemiłosiernie niewygodny w aplikacji.
Nie polecam.Używam tego produktu od: kilkakrotne testy
Ilość zużytych opakowań: napoczęty tester