Herbal Essences, Rainforest Flowers, Zmysłowa Gładkość, Szampon

Herbal Essences, Rainforest Flowers, Zmysłowa Gładkość, Szampon

Mokre włosy są szczególnie podatne na uszkodzenia, dlatego do formuły szamponu Herbal Essences Zmysłowa Gładkość dodano odżywiające składniki, które jednocześnie chronią i pielęgnują włosy. Pobudzająca zmysły formuła, zawierająca ekstrakty z chińskiego cynamonu, olejku imbirowego oraz kwiatu bananowca, odżywia włosy dla ich jedwabistości i elastyczności, dodaje włosom miękkości i nawilżenia, pozostawia włosy lśniące i zmysłowo gładkie.
Zmysłowa Gładkość, nowa linia Herbal Essences oparta została na niezwykłej mieszance orientalnych składników – chińskim cynamonie, olejku imbirowym oraz wyciągu z kwiatu banana. Produkty te pomagają suchym i zniszczonym włosom odzyskać zdrowy wygląd, a orientalny zapach jest ucztą dla zmysłów.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Citrid Acid, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate, Parfum, Cocamide MEA, Sodium Benzoate, Tetrasodium EDTA, PEG-60 Almond Glycerides, Propylene Glycol, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Amyl Cinnamal, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Etidronic Acid, Linalool, Geraniol, Zingiber Officinale Oil, Cinnamomum Cassia Oil, Musa Sapientum Flower Extract, Methylchloroisothiazolino ne, Potassium Sorbate, Fumaric Acid. (11.05.2009)

Cena: 13zł / 250ml
/bw/

ach ten zapach

Zapachy całej serii Herbal Essences są powalające. Uwielbiam je i może ta moja mała subiektywna opinia miała wpływ na danie mu 4 gwiazdek.

Szamponik:
- dobrze sie pieni
- równie dobrze spłukuje
- łatwo dostępny
- pięknie pachnie:)
- wydajny

Czego nie robi?! Ano tego, co zrobić miał;)
Nie wygładził, nie zregenerował.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Dobry razem z odżywką z tej serii.

Szampon ma fajną konsystencję, żelową, łądnie pachnie, wygodna butelka, dobrze się pieni, ale MEGA placze moje suche, zniszczone i rozjaśnane włosy czego się strasznie przestraszyłam na początku, ale po spłukaniu (dobrze się spłukuje) i zastosowaniu odżywki włosy gładnie jak masełko:)
Razem z odżywką tworzy duet doskonały, bo on mimo tego, że wysusza to ma jakieś dobroczynne właściwości do włosów zniszczonych, a przynajmniej świetnie odświeża (co jest głownym zadaniem szamponu), sprawia, że włosy są bardziej puszyste, pełne życia.

Nie dałam całych 5 gwiazdek właśnie z ato plątanie, bo jest to jednak pewien dyskomfort.

Na pewno kupię ponownie, ten szampon i odżywkę, bo razem spisują się idealnie: włosy świeże, odżywione, nabłyszczone, pachnące, sypkie, grubsze! I to wszystko potrafia sprawić za tak niewielką cenę na tak zniszczonych(moim) włosach!

GRATULACJE Herbal!:)

nawet ok.

Używałam go, gdy moje włosy nie były jeszcze tak bardzo zniszczone przez suszenie oraz prostowanie (kiedy to było...) i powiem szczerze, że wspominam go całkiem nieźle. Wywiązywał się dobrze ze swojego zadania- włosy były lśniące i nawilżone, ale jednocześnie nie obciążał ich. Do tego super pachniał, jak z resztą wszystkie kosmetyki Herbal Essences.
Nie wrócę do niego, gdyż jest bardzo trudno dostępny oraz dlatego, że już znalazłam sobie odpowiedni szampon. Teraz moje włosy są bardzo wymagające, więc nie wiem, czy by je ogarnął:( Ale czasem tesknie za tym zapachem...:)

Używam tego produktu od: daaaawno dawno temu kilka miesięcy podkradania siostrze;)

pachnący

Bardzo ładny zapach. Nie spotkałam jeszcze tak ślicznie pachnącego szamponu. Niestety, na włosach się nie utrzymuje. Dobrze oczyszcza. To tyle jeśli chodzi o zalety. Niestety nie nawilża włosów, a bez odżywki je wręcz wysusza. Gdybym go używała dłużej zrobiłby mi z nich siano. Szkoda mi go, bo tak pięknie pachnie.

Używam tego produktu od: rok temu

doskonałość

Mój ulubiony szampon :) Ciężko mnie zadowolić w tej kwestii, mam bardzo długie, gęste włosy i wiele szamponów nie odświeża ich w takim stopniu, jaki oczekuję. A po tym cudeńku włosy są rewelacyjne- świeże, sypkie, nie oklapnięte i co najważniejsze- przepięknie pachną. Często słyszę komplementy odnośnie zapachu, szczególnie od panów ;)
Zaznaczam, że stosowałam razem z kompatybilną odżywką- duet doskonały. Kupowałam jako komplet w rewelacyjnej promocji- duża butla plus odżywka za 11zł. Normalnie cena aż tak nie zachwyca, chociaż w porównaniu do wydajności da się przeboleć- 400ml używałam przez 3 miesiące- podwójne mycie, co drugi dzień, włosów długości za pół pleców... Niestety ciężko znaleźć mi go aby kupić ponownie, wszędzie panoszy się ta ich nowa śmieszna seria, ale tylko jak się natknę to zrobię zapas :)
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno 400ml

ok

szampon mam już od dłuższego czasu, gdyż muszę go używać na zmianę z innymi. na początku stosowałam przez jakieś 3 tygodnie ten szampon i spowodował on szybsze przetłuszczanie włosów. jeśli używa się go zamiennie z innym szamponem to ten problem znika.

szampon ma bardzo przyjemny zapach. uzywam go razem z odżywką. po umyciu włosy są błyszczące, ładnie się układają, łatwo się rozczesują, rzeczywiście są gładsze. niestety szampon delikatnie przesuszał skórę głowy i dlatego nie kupię go ponownie.

Plącze włosy

Jestem bardzo zawiedziona tym szamponem! nie lubię wystawiać negatywnych recenzji, ale tutaj niestety muszę.

Już w trakcie pierwszego mycia czułam, że włosy są jakieś dziwne, poplątane i szorstkie. Po spłukaniu piany nic się nie zmieniło. Gdyby nie odżywka z tej serii to nie mogłabym w ogóle szczotki wyjąć z włosów (a przecież mam proste włosy!)

Gdy włosy były suche, wyglądały jak siano i strasznie sie puszyły. Myślałam, że to przejdzie po jakimś czasie, ale dzisiaj kończę tą wielką (400ml) butelkę i nic się nie poprawiło.

Przykro mi bo nie tego się spodziewałam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc, może dwa
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Nie polecam...

Na poczatku byłam wręcz zachwycona tym szamponem... Mam butle 400ml. Włosy były gładsze, miękkie, bardziej lśniące, wyglądały zdrowo.
Plusem jest wydajność oraz wspaniały, niepowtarzalny zapach, który utrzymuje się do nastepnego mycia.
Wszystko wydawało się być świetne, ale po uzyciu okolo 1/4 opakowania moje włosy nagle totalnie się zmieniły! Takiej drastycznej zmiany nie uzyskalam po zadnym szamponie. Włosy stały się matowe, straciły blask, były okropnie szorstkie. Takie jakby posklejane. Ciężko było je porzadnie rozczesac, bo juz po chwili zmieniały sie znowu w poplatane straki, tworzac na głowie efekt siana!!!
Poza tym szampon maksymalnie je wysuszył, zaczeły mi się rozdwajać końcówki.
Ogromnie sie zawiodłam. Używałam z odzwyka z tej samej serii.
Nie wiem co z nim zrobie - oddam siostrze albo zuzyje jako zel pod prysznic.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1/4 butli (400ml)

tak jak odżywka

jestem zadowolona z tego szamponu równie bardzo jak z odżywki. oba produkty nawzajem swietnie się uzupełniają.szampon dobrze myje włosy, nie plącze ich, nie wysusza. nie podrażnia skóry głowy( objawia się to u mnie swędzeniem w okolicach skroni). włosy są pełne życia, wyglądają zdrowo. polecam;D

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Jak szampon

Zaznaczam, że kupie ten szampon ponownie bo generalnie nie stawiam szamponom wysokich wymagań. Ma po prostu umyć, odświeżyć włosy. Ten dokładnie to robi, bardzo lubię jak na mokrych włosach słychać "pisk" czystości kiedy przeciągnie sie po nich ręką. Włoski po Clairolu ładnie pachną, są lekkie, nie obciąża ich, ale żadnych super właściwości pielęgnujących nie zauważyłam. Szamponik jest wydajny i świetnie sie pieni.

Używam tego produktu od:5 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1/3

mi tez sie podoba

Po szamponach z supermarketu nigdy nie spodziewam się niczego dobrego, dlatego kupuje je naprawdę bardzo rzadko. Do zakupu tego szamponu przekonał mnie bardzo ładny zapach i żelowa konsystencja. Szampon bardzo mi się spodobał, świetnie się pieni, dokładnie oczyszcza włosy, a równocześnie jest bardzo delikatny. Po suszeniu włosy są bardzo miekkie, wygładzone i lekkie. Wyglądają zdrowo i promiennie. Naprawdę warto spróbować!

Używam tego produktu od: mies.

fajny

Jak we wszystkich szamponach tej fimy bardzo ladny zapach. Szampon dokladnie myje i pielegnuje wlosy. Gesta zelowa konsystencja szybko przeradza sie w delikatna pianke.

Używam tego produktu od: 3 tyg