Nivea, Wygładzający olejek do ciała

Nivea, Wygładzający olejek do ciała

Wygładzający olejek do ciała zapewnia codzienną, 24-godzinną, intensywną pielęgnację nawilżającą, stworzoną specjalnie dla potrzeb bardzo suchej skóry.
Wzbogacony naturalnym olejkiem z awokado, intensywnie odżywia i pielęgnuje skórę, pozostawiając na niej subtelny zapach i długotrwałe uczucie gładkości.
Efekt: skóra, w której czujesz się i wyglądasz naprawdę dobrze przez cały dzień.

Wysusza skórę ;/

Nivea- zapach ubóstwiany przeze mnie od wielu lat, bardzo lubię standardowy zapach ,,niwejki", dlatego też skusiłam się na ten olejek. Po kąpieli i depilacji nałożony na skórę łagodzi podrażnienia, pięknie pachnie i w miarę dobrze się wchłania. Jednak rano patrząc na moje łydki doznałam szoku - skóra zaczęła się łuszczyć, była sucha. Wyglądało to koszmarnie. Według mnie nie nawilża, a to chyba podstawowa rola olejku. Czy wygładza? Nogi wysmarowane nim po depilacji wyglądają dobrze, jednak niewiem czy to zasługa obiecanego przez producenta wygładzenia, czy efekt wizualny gładkich natłuszczonych nóg.

Używam tego produktu od: lipiec 2014
Ilość zużytych opakowań: połowe z opakowania

Dobry

Moja skóra jest sucha, muszę dwa razy dziennie ją nawilżać.

Bardzo lubie balsamy do ciała Nivea, jednak regularnie stosuje ten olejek.

Olejek stosuje raz dziennie, a na poczatku używania dwa razy dziennie.

Olejek super nawilża skórę,

Wygładza naskórek,

Przyjemnie, delikatnie pachnie,

Jest w miarę wydajny,

Cena gdy jest w promocji jest ok,

Jedyny minus jaki dostrzegam to podczas dłuższego stosowania wysypuje mnie po nim na dekolcie oraz na ramionach.
Gdy zauważę że zaczyna mnie wysypywać to odstawiam na kilka dni.

Olejek jest naprawde fajny, nie jest mocno tłusty, z ubrań schodzi bez problemu.

Używam tego produktu od: Długo
Ilość zużytych opakowań: Dość sporo

świetny dla suchej skóry

Bardzo dobry olejek dla przesuszonej skóry, idealnie sprawdza się w zimę. Poradził sobie nawet z moimi ekstremalnie przesuszonymi łydkami, sprawdził się lepiej niż olejek BD fur mama.
+pięknie pachnie,
+często jest w promocji,
+idealnie nawilża suchą skórę,
+nie zapycha jak niektóre olejki,

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Polecam osobą mającą suchą skórę- ja tak posiadam, ten olejek spisuję się bardzo dobrze. Szybko się wchłania, miło pachnie, zostawia miłą skórę w dotyku , opakowanie wystarcza na dość długo i świetnie spisuję się jako oliwka do masażu - mówi Wam to masażysta.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

słaby

Kupiłam ten olejek już dawno temu-bo lubię produkty do ciała tej firmy- i postanowiłam go wreszcie "wykończyć" choć nic mnie do niego nie ciągnie.Walory pielęgnacyjne określiłabym na poziomie jednej gwiazdki.Od kosmetyku oczekuję wszechstronnego działania zwłaszcza na zmysły a tu ani zapachu ani jakiejkolwiek przyjemności podczas aplikacji.Zwykły olejek w asortymencie Nivea.Nijaki.

Używam tego produktu od: rok

przeciętny

Olejek poczatkowo kupiłam z myslą o zastosowaniu go do ciała, lecz zapach mi nie przypadł do gustu i uzywałam do golenia. Sprawdzał sie idealnie w tym celu ale więcej go nie kupię!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Olejek jest świetny. Dobrze i na długo nawilża. Ma subtelny zapach, ładny zapach. Jest wydajny i ma wygodne opakowanie. Łatwo się rozprowadza. Naprawdę wygładza skórę. Nie podrażnia. Nie klei się, ale za to trochę długo się wchłania. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Zwykły olejek ..

Kupiony przypadkowo na promocji w Rossmannie. Od razu mówie ze nie jestem milosniczka olejków, gdyż jak dla mnie ich działanie jest mizerne i cieżka sie wchłaniaja, ale co tam trafił do koszyka.

Działanie:
- tak jak przypuszczałam nawilża minimalnie, chyba przez ta parafine w skladzie :/ ktora sprawia uczucie gladkiej i nawilzonej skory, bo po kapieli skora nadal jest sucha
-nie wchłania sie całkowicie, mimo ze dawałam ja na wilgotne ciało - musialam reszte \'wklepać\' w recznik, i tu kolejny feler, ciezko ten olejek potem sprac, piżama tez byla nim przesiaknieta
-pachnie typowo jak kosmetyki Nivea, ten zapach zbytnio mi sie nie podoba
-fajna butelka i \'\'dozownik\'\' wylewa sie tyle i trzeba

Podsumowujac:
Olejek jak wiele na rynku. Ani nie pomaga ani nie szkodzi. Cena za wysoka bo bez promocjai chyba cos ok.15 zł ? za ta cene jest masa innych oliwek, lepszych. Ponownie nie kupie.

Używam tego produktu od: chyba przez miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Można spróbować

Ten olejek jest po prostu ok, ani mnie jakoś szczególnie nie zachwyca ani nie jest też to kosmetyk słaby, niespełniający swojego zadania.
To co ma robić robi, miał wygładzać bardzo suchą skórę i to właśnie robi, dodatkowo nawilża ciało.
Szczególnie lubię go używać po opalaniu, kiedy skóra jest porzesuszona, wtedy czuję, że jest dopieszczona.

Po prysznicu wycieram się do sucha, potem nakładam na skórę ten olejek a jak się wchłonie nakładam jeszcze jakiś balsam ujędrniający. Takie połączenie bardzo mi odpowiada bo skóra pięknie wygląda po takim prostym triku jak duet olejek+ balsam.

Uprawiam dużo sportów więc dbam o to by ciało było jędrne. Ten olejek fajnie wspomaga skórę, po prostu po intensywnych ćwiczeniach dobrze jest dopieścić skórę by nie zwisała i była jędrna, gładka.
Oczywiście cudów nie oczekuję, olejek sprawia, że skóra jest bardziej nawilżona, gładka ale cudów nie zdziała ;)
Mimo to lepiej więcej zrobić niż za mało, ja widzę, że skóra wygląda ładniej po użyciu tego olejku.

Zapach jest subtelny, delikatny, typowy dla nivea.
Olejek jest wodnisty, dobrze i szybko się wchłania, nie brudzi bielizny czy piżamy. Co ważnie nie pozostawia tłustej warstwy a jednynie przyjemny, lekki film.

Opakowanie wygodne w użyciu, całkiem poręczne.

Polecam, fajny i niedrogi, można się bez niego obejść ale przyjemnie się go używa. Cudów nie robi ale szczególnie po opalaniu skóra lepiej się po nim regeneruje i jest nawilżona. Myślę, że wiele balsamów i innych oliwek czy olejków może zastąpić ten więc daje 3,5 gwiazdki.
Polecam przetestować go, ja nie wiem czy kupię ponownie bo jest bardzo wiele fajnych produktów i może nie bd musiała już używać duetu olejek+balsam.

Używam tego produktu od: 2msc
Ilość zużytych opakowań: 3x 250ml

Dobry

Jak większość olejków konsystencja jest dość tłusta, lecz to są swoiste właściwości, także nie ma co narzekać:) Dość często po użyciu moje dłonie są tłuste, jak i poszczególne części ciała. Zatem najlepiej stosować olejek po kąpieli, na wysuszoną skórę, szybko się wchłania, pozopstawiając przyjemny zapach an pościeli. Zapadając w sen w wysmarowanym ciałem, nie ma możliwości by coś się nadmiernie potłuściło. Olejek bardzo dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, ma przyjemny zapach, pozostawia skórę gładką i delikatną.

Bardzo lubię.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju olejki do ciała, ale niestety na naszym rynku jest marny wybór tego typu kosmetyków. Jednym z dostępnych jest właśnie ten (w tej chwili spotykany w innej nieco butelce niż ta, która jest na zdjęciu), ciężko jest więc na niego nie trafić poszukując w drogerii olejku.

<b>Konsystencja:</b> tłusty, przezroczysty olejek, lejący, rzadki, wodnisty.

<b>Zalety:</b>
*ja głównie stosuję ten olejek do masażu - świetnie relaksuje, nadaje się do masażu
*faktycznie bardzo wygładza skórę, czyli spełnia obietnicę producenta
*zapach dość typowy dla Nivea, jest ok
*używam również zawsze po depilacji - łagodzi podrażnioną skórę
*zostawia tłusty film na skórze (ja to lubię, bo czuję, że skóra jest pielęgnowana), który wchłania się w ciągu 2 godzin
*w składzie olejek z awokado
*fajna butelka z wygodnym dziubkiem
*cenowo w miarę ok, można spotkać na promocjach
*łatwa dostępność (drogerie)

<b>Wady:</b>
*życzyłabym sobie większe nawilżenie - ono jest, ale nieco złudne - kiedy olejek wchłonie się całkiem skóra wraca do stanu sprzed posmarowania się
*dlatego z pewnością nie jest to jak twierdzi producent produkt do bardzo suchej skóry

Dla mnie jest to właściwie niezbędnik - zawsze mam olejek, używam go często. Uważam, że to udany produkt od Nivea.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Wielkie rozczarowanie

Uwielbiam markę Nivea i raczej się nigdy na niej nie zawiodłam.
Do czasu, kiedy kupiłam ten olejek.
Bardzo ciężko się wchłania (i na suchej skórze, i na wilgotnej), a co najważniejsze - w ogóle nie odżywia.
Po kilku tygodniach stosowania miałam łuszczącą się, suchą skórę na nogach.
To jest kara za zdradzenie granatowego mleczka Nivea.

Używam tego produktu od: ok.. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego