Garnier, Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray (Dezodorant mineralny w sprayu)

Cena PLN 11.00

Garnier Mineral to pierwszy dezodorant na polskim rynku, którego głównym składnikiem jest aktywny minerał nie blokujący porów, dzięki czemu skóra może oddychać i zachowuje świeżość przez wiele godzin. Nowe dezodoranty Garnier Mineral zapewnią konsumentkom komfortowe uczucie suchości, pielęgnację i długotrwały zapach, a przede wszystkim maksymalną skuteczność non-stop przez 48h.

Kiedys hit teraz kit

Kiedy tylko pojawiły się te antyperspiranty, to naprawdę zachwycały. Były jednymi z lepszych i naprawdę warte każdych pieniędzy. Natomiast teraz tragedia. Ładnie pachnie, ale przez chwilę. W ogóle nie sprawdza się jako antyperspirant, nie radzi sobie z potem. Tragedia.

mój wybór

Jeden z lepszych antyperspirantów jaki miałam. Nawet w lecie dobrze trzyma, nie muszę się martwić o nie przyjemny, przypadkowy zapaszek ;) Zostawia delikatne białe plamy, ale po kilku minutach znikają ze skóry, o czym warto pamiętać.

Nie

Antyperspirant zachwyci swą szatą graficzną i reklamą, jednak chyba na tym się skończyło, bo w ogóle nie radzi sobie z zapobieganiem pocenia, oczywiście ma piękny zapach, jednak nie o to w nim chodzi.Na czarnych bluzkach zostawia białe plamy.Raczej mówię mu nie

Porządny produkt.

Nie wiem czemu ten produkt ma tak niskie opinie.
+ Dość dobrze chroni przed potem.
+ Nie brudzi ubrań.
+ Ładnie pachnie.
+ Ma wygodne opakowanie.
+ Jest dość wydajny.
+ Cena dość przystępna.
+ dobra dostępność.
Czego chcieć więcej od zwykłego dezodorantu?
Jestem na tak!

Używam tego produktu od: maj 2015

Najlepszy

To jest to. Najlepszy dezodorant nie tylko od Garniera, ale na całym rynku. Wielka szkoda, że dość długo nie widziałam go w żadnym sklepie, ale jak tylko go zobaczę od razu do niego wrócę.
Nie podrażnia, nie zostawia plam.
Jako minus chyba jedynie fakt, że działanie 48h obowiązuje tylko w nazwie produktu. ;)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 6-7 (?)

niezastąpione uczucie suchości

Dezodorant ten od zawsze gości na mojej łazienkowej półce ;-) Jest niezastąpiony. Czasami kupuję coś nowego na spróbowanie w sztyfcie, ale ten zawsze jest pod ręką. Zdecydowanie polecam go ze względu na towarzyszące mi ciągle uczucie suchości tuż po użyciu i w ciągu dnia. Dezodorant ma rewelacyjną konsystencję, która zasycha pod pachami, nie zostawia w ogóle mokrych śladów pod pachami czy na ubraniach. Cena jest korzystna, a produkt bardzo wydajny. Polecam!

Beznadziejny

Skusiłam się kilka razy na ten dezodorant i zawsze pukałam się w głowę, że go kupiłam.

Nie trzyma świeżości, sa problemy z jego aplikacją - bo się roluje i zostawia plamy… Oczywiście trafiłam już na spraye, które zapychały się po kliku użyciach, co uniemożliwiało dalsze korzystanie z deo.

Ojjj, nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe trzy butelki

Nie wiem jaki zamysł mieli tworcy...

Ogólnie nie wiem o co chodzi z tym antyperspirantem, niby garnier, niby ma działać, niby mineralny.. Nie daje absolutnie nic prócz białych zrolowanych kawałków pod pachą, zapach ma duszący, a o ochronie przed potem nie wspomnę. Totalna porażka.

Ilość zużytych opakowań: 1 tradycyjne opakowanie

może być

dezodorant oceniam na 3+,

oczywiście producentów z tymi 48h poniosło..
utrzymuje świeżość przez kilka godzin.

nie podrażnia skóry i nie zostawia białych śladów.
zapach jest przyjemny, nie drażni.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

Bardzo słabo..

Zwykle nie używam dezodorantów w sprayu,ale jakoś miałam ochotę na szybko się odświeżyć i wybrałam ten za ok 5 zł w promocji :P Zapach dość mocny,czuć alkohol,jednak szybko wyparowuje.Niestety,produkt nie spełnia swojej podstawowej funkcji.Mianowicie nie chroni przed potem,ani nie neutralizuje brzydkiego zapachu.Działa dosłownie godzinę i już czuje mokro pod pachami,szczególnie w upały:( Dodam ze wcale nie pocę się jakoś nadmiernie,zupełnie standardowo:(.Wykończę to opakowanie,ale nie kupię ponownie i nie polecam..

Używam tego produktu od: ok 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

lekka ochrona

Nie sprawdził się na upalne dni, kiedy skóra potrzebuje intensywnej ochrony przed potem. Natomiast w chlodniejsze dni był ok.

plusy:
+cena
+dostępność
+zapach

minusy:
-sprawdzi sie u osób, które nie potrzebują intensywnej ochtrony

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Dobry produkt

Co tu dużo opowiadać, dobry antyperspirant. Przyjemnie pachnie, jest lekki i trwały. Dodatkowo nie wysusza i nie podrażnia skóry, nie zostawia białych plam.
Co więcej, w tej serii jest sporo zapachów i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Pół gwiazdki odejmuję, ponieważ zdaje sobie sprawe, że u osób, które mają problem z nadmiernym wydzielaniem potu, on się nie sprawdzi

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania