Avon, Foot Works, 2 in 1 Foot Smoothing Scrub & Soak (Wygładzający peeling i kąpiel do stóp 2 w 1)

Cena PLN 15.00

Zawiera pumeks, sproszkowane łupinki orzechów włoskich, pestek winogron oraz moreli.
stosowanie: wymoczyć stopy przez 1 minutę w ciepłej wodzie, wmasować peeling w stopy i zanurzyć je na 10 min. w wodzie.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Acrylates Copolymer, Peg-175 Diisostearate, Pumice, Prunus Armeniaca Seed Powder, Parfum, Juglans Regia Shell Powder, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Vitis Vinifera Seed, Alcohol Denat., Methylchloroisothiazolinone, Wine Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Methylisothiazolinone, cl 19140, Citronellol, Hexyl Cinnamal.

Cena: 15zł / 150ml
/m/

taki sobie

Zgodzę się poprzedniczkami, galaretkowa konsystencja utrudnia używanie tego peelingu, zawsze jakaś część tej galaretki ląduje w wodzie, a nie na stopie.
Zapach dla mnie jest słabo wyczuwalny i mi przez to nie przeszkadzał.
Średnio wydajny.
Co do efektów, to też średnio, mam gładkie stopy tylko dzięki dobremu kremowi do stóp, bo ten peeling jest raczej dla stóp bezproblemowych. Używałam w przeszłości innych peelingów i zawsze po czułam różnicę, a przy tej galaretce nie czuć aż tak dużej różnicy.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

hmmmm

Niejest to tragiczny produkt, ale z pewnością już go nie kupię. Dużo lepszy byłby ten peeling jakby był w kremie a nie w galaretce. Ciężko się nabiera, rozpada w dłoniach, niezbyt komfortowy w użyciu. Zapach nieprzyjemny, więc nie mam przyjemności z moczenia stóp w tej galaretce. Ogólnie-raczej nie polecam, mnie nie podpasował, ale może komuś przypadnie do gustu.

Plus, że nie szkodzi:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

liczyłam na więcej

Trochę się rozczarowałam tym peelingiem, będąc dotychczas zadowolona z produktów do stóp Avonu.
Dziwna taka konsystencja, galaretowata, która trudno się rozprowadza na stopach ( większość jednak ląduje niestety poza nimi ). Peeling taki sobie. Właściwości nawilżających nie zauważyłam. Wolę jednak każdy inny peeling z avonu i kąpiel do stóp ( np. lawendową ).
Na ten zestaw szkoda kasy.

Ilość zużytych opakowań: część pierwszego