Ziaja, Blubel, Mydło pod prysznic 'Jagoda i porzeczka'

Ziaja, Blubel, Mydło pod prysznic 'Jagoda i porzeczka'

Pielęgnuje, skutecznie zmiękcza i wygładza naskórek.
Intensywnie nawilżają skórę zapobiegając nadmiernej utracie wody.
Zapewnia uczucie przyjemnego relaksu i aromatycznego orzeźwienia.
Wyjątkowo łagodne, idealne dla skóry dzieci. Przyjazne dla środowiska.

Najlepszy

Przeczytałam kilka recenzji. Faktycznie, zgadzam się ze stwierdzeniem, że ma on kolor denaturatu. Ale co z tego? Dawno, dawno temu kupiłam wersję pomarańczową (kremowe), mam do teraz. Używam naprzemiennie. Dobra, czytelniej będzie tak

PLUSY:
- niesamowity zapach- sprawia mi niesamowitą przyjemność mycie się nim, jeśli mam akurat ochotę na coś innego, stosuję inny zapach (ale nadal Ziaję).
-Myje, więc spełnia moje oczekiwania. Mógłby jeszcze
-nawilżać- i nawilża, nie jakoś mocno, nie chce mi się kremować, jednak nie ma problemu z wysuszeniem. Skóra jest idealna
-cena- w Rossmanie za 5 w promocji. Coś więcej komentować?
-wydajność- nie wiem kiedy kupiłam, ale wiem, że bardzo dawno temu. Jeszcze się nie skończył.
-bardzo ładnie się pieni

MINUSY:
-yyyyy....
-co do zapachu... Może się znudzić, ale ja wtedy stosuję inny. Małe urozmaicenie, a jaki efekt...

Szczerze polecam. Jeszcze się na pewno skuszę na wersję różową. Podziękuję za zieloną (nienawidzę jabłka- z tanim mydłem w płynie mi się kojarzy) Używam tego produktu od: kilku tygodniIlość zużytych opakowań: w tym wydaniu- 1 (kończę)

Używam od dawna

Używam tych mydełek od dawna. Wypróbowałam już wszystkie zapachy (z wyjątkiem masła kakaowego, bo nie znoszę takich słodkich zapachów) i efekt jest bardzo pozytywny :) Ten zapach mi najbardziej odpowiada. To mydełko ma same plusy: cena, wydajność, duże opakowanie, zapach, dobrze się pieni. Jedynym małym minusem jest to, że nie widzę aby nawilżał moją skórę, ale też jej nie wysusza więc jest ok :) Ja wolę kupić tańszy preparat, który dobrze oczyszcza skórę i jej nie wysusza, bo do nawilżania są balsamy, które najlepiej się w tej funkcji sprawdzają. Bardzo lubię zapach mojej skóry po użyciu tego mydełka i to, że jest czysta, świeża i gładka. To jest wszystko czego wymagam od tego typu produktu.

Jagodowe love

Żel warto wypróbować chociażby ze względu na jego piękny, jagodowy zapach. Nie jest on moim zdaniem ani trochę sztuczny.

Sam żel jest nieco rzadki, ale za to bardzo dobrze się pieni. Nie wysusza ani nie podrażnia skóry. Ma bardzo ładny kolor, zachęcający do zakupu.

Jest ok, ale wysusza

Miałam ten żel w różnych wersjach zapachowych. Pachnie moim zdaniem sztucznie, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu. Produkt pieni się i dobrze myje, a w zasadzie głównie tego oczekuję od kosmetyków myjących. No, może jeszcze, aby nie wysuszał i z tym jest tu problem - zdarzyły mi się po nim przesuszenia i podrażnienia. Poza tym, opakowanie jest wygodne, a sam żel całkiem wydajny.

Dobry

Miałam wszystkie mydła pod prysznic z tej serii i wszystkie są super. To mydło, zamknięte w przezroczystym opakowaniu, dzięki czemu widzimy ile jeszcze jest produktu. Mydło spełni swoją funkcję. Dobrze myje, ma świetny zapach, taki intensywny i owocowy. Warto wypróbować, bo cena przystępna.

Zachwyza zapachem

Mydło pod prysznic Blubel od Ziaji o zapachu jagody i porzeczki kupiłam po tym jak spróbowałam mydło pod prysznic również z serii Blubel ale o zapachu poziomki z żurawiną. Ten zapach jak poprzedni również mnie uwiódł.
Zapach również wow. Piękny. Żel fajnie się pieni, pozostawia skórę nawilżoną, czystą, odświeżoną. Zapach utrzymuje się na skórze do kilku godzin. Polecam.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Nic szczególnego

Bardzo lubię porzeczki, więc skusiłam się obiecanym zapachem. Odniosłam jednak wrażenie, że ta porzeczka zalatuje trochę chemiczną landrynką. Produkt trochę rzadki i przez to jest pokusa,by polać go więcej niż trzeba - szybko się zużywa. Myć myje, ale nie robi nic więcej. Raczej nie skusze się ponownie na niego.

Ulubieniec.

Jeden z moich ulubionych produktów do mycia. Pięknie pachnie...mmm idealnie, jest wydajny, niedrogi, ma ładne i wygodne opakowanie. Nie podrażnia skóry.

piękny zapach i tylko to

Mydełka podstawowe z Ziaji mają przepiękne zapachy ale na tym kończy się ich urok. Niestety każde, oprócz kakaowego nadmiernie mnie przesuszają. Skusiłam sie nie raz i niestety zazwyczaj jestem rozczarowana. W każdym bądź razie zazwyczaj kończą w dozowniku do mycia rąk.

Idealny!!!

Bardzo dobra jakosc w małej cenie.
Ziaja oferuje duzo produktów w malej cenie a z bardzo duza roznorodnoscia. Bardzo duzy wybor. Duze opakowania na dlugo wystarczaja, piekne zapachy zeli pod prysznic

Uprzyjemniacz kąpieli

W zasadzie to lubię wszystkie mydła pod prysznic z serii blubel. Ten konkretny pachnie słodziutko porzeczką (jagodę czuję mniej), ma fajny kolor, ładnie się pieni zarówno na gąbce jak i po prostu rozprowadzany dłonią. Co prawda nie tworzy jakiejś spektakularnej piany i szybko się wypłukuje, ale i tak mi to odpowiada. Nie zauważyłam żeby wysuszał skórę mocniej niż inne produkty do mycia ciała. Używam go zarówno pod prysznic jak i do kąpieli. Ze względu na jego niską cenę nie jest mi szkoda wlać od razu 1/4 butelki pod bieżącą wodę kiedy napełniam wannę. Zużyłam już kilka opakowań i bez zastanowienia sięgam po kolejne robiąc zakupy.

Nazwa trafna

Trafna nazwa, blubel kojarzy mi się z bubel i takie to mydło jest. Zbyt rzadkie i mało wydajne. Jedynie zapach jest ładny ale nie utrzymuje się na skórze zbyt długo. Są inne mydła Ziaji dużo lepsze w tej samej cenie. To jest słabiutkie. Opakowanie miekkie, ciężko wydobyć końcówkę mydła bo się gniecie.